Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 19 minutami, kronik pravi:

Mozda netko zna njemacki: 

Ist möglicherweise ein Bild von Text „Am 18.10.2021 um 12:28 schrieb buergerservice@szilministerium.at: Sehr geehrte Frau Wie Sie sich vorstellen können, würde es bei unserer nicht optimalen Impfquote, noch mehr Bürger verunsichern und von der Impfung abbringen, wenn auch Geimpfte eine Testpflicht hätten. Mit freundlichen Grüßen Bundesministerium für Soziales, Gesundheit, Pflege und Konsumentenschutz Service für Bürgerinnen und Bürger ger (1)71100862286 Stubenring 1010 Wien buergerservice@sozialministerium.at www.sozialministerium.at“

Frau vem kaj pomeni :P

aja, pa leder hose,bremsen, kuplunge :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, DAMI34 said:

Frau vem kaj pomeni :P

aja, pa leder hose,bremsen, kuplunge :P

 

Postovanja gdjo XXXXX,

 

kao sto si sami mozete zamisliti , da bi kod nase ne tako dobre situacije sa cijepljenjem jos vise stanovnika bilo nesigurno, kada bi i cijepljeni imali obvezu testiranja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, kronik pravi:

Postovanja gdjo XXXXX,

 

kao sto si sami mozete zamisliti , da bi kod nase ne tako dobre situacije sa cijepljenjem jos vise stanovnika bilo nesigurno, kada bi i cijepljeni imali obvezu testiranja

logično mar ne. Trdim že cel čas. Če hočeš prave rezultate moraš imeti prave zanesljive teste (ne kitajske robe) in testirat vse. Cepljene, prebolele in necepljene.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde brihtneži, ki ste pred pol leta trdili, kako HAGT testi falijo samo v pozitivo (false positive)

kak komentar? (^#verjamemstrokinipofukanivladi)

https://www.slovenskenovice.si/bralci/za-koga-hitri-testi-niso-priporocljivi-bralec-je-bil-zmeden/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0Lw_YQtldXmYjlzOgHZk8UsrWxfYBGbWRqI0k2m77vGzLh0qgLCZM_eOM#Echobox=1635079657

Hitri test je bil negativen, čeprav je imel vse simptome covida 19. To je pozneje potrdil tudi PCR-test.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta zadnje globoke misli:

Če je hitra rast okužb predvsem posledica mešanja mehurčkov ob začetku študijskega leta, se bo, napovedujejo na Institut "Jožef Stefan" rast
kmalu upočasnila. Če pa je predvsem posledica vpliva vremena in morebitnega slabšega izvajanja ukrepov, bo hitra rast vztrajala dokler se ne bomo dovolj prekužili.
 
 
ps. nakaj podobnega je v svetu kriptovalut, lahko bo ful šlo gor, lahko pa ful dol :P
 
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena epidemija ni večna.

Cepili ne cepili, bistvene razlike ni in je ne bo. Najbrž se že malo mudi s cepljenjem, ker drugače ne bodo mogli prikazat njegove učinkovitosti. Še španska gripa je izvenela v slabih dveh letih (pa ni bilo nobenih cepljenj) .

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, franc said:

Nobena epidemija ni večna.

Cepili ne cepili, bistvene razlike ni in je ne bo. Najbrž se že malo mudi s cepljenjem, ker drugače ne bodo mogli prikazat njegove učinkovitosti. Še španska gripa je izvenela v slabih dveh letih (pa ni bilo nobenih cepljenj) .

lp

To ni naravna epidemija ampak vsiljena in kot taka lahko traja dokler se ljudje ne podredijo gospodarjem (ali uprejo)!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, franc pravi:

Nobena epidemija ni večna.

 

razen če je nekomu v interesu podaljševanje zadeve

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pandemijski marketing

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Erikcslo said:

Jaz vidim, da sestra na "social media" pravi, da je bila zdrava - kje si ti našel to?

Dohtarji v bolnici so potrdili se ne spomnim v katerem časopisu sem čital.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Spasku said:

Dohtarji v bolnici so potrdili se ne spomnim v katerem časopisu sem čital.

O tem govori ta video, o lažnjivih medijih in zdravnikih, ki so jo hoteli pokazat v drugi luči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Erikcslo said:

O tem govori ta video, o lažnjivih medijih in zdravnikih, ki so jo hoteli pokazat v drugi luči.

tisto je res da so mediji pisali brez preverit je pa tudi res da so starši potrdili da je imela probleme prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je razmerje cepljeni vs necepljeni na demonstracijah?

Ali policaji s pendriki imajo PCT ali PC?

:P

 

pred 3 minutami, Spasku pravi:

tisto je res da so mediji pisali brez preverit je pa tudi res da so starši potrdili da je imela probleme prej

probleme ma marsikdo, tudi JJ jih ima :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 10. 2021 ob 16:40, DAMI34 pravi:

ajde brihtneži, ki ste pred pol leta trdili, kako HAGT testi falijo samo v pozitivo (false positive)

kak komentar? (^#verjamemstrokinipofukanivladi)

https://www.slovenskenovice.si/bralci/za-koga-hitri-testi-niso-priporocljivi-bralec-je-bil-zmeden/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0Lw_YQtldXmYjlzOgHZk8UsrWxfYBGbWRqI0k2m77vGzLh0qgLCZM_eOM#Echobox=1635079657

Hitri test je bil negativen, čeprav je imel vse simptome covida 19. To je pozneje potrdil tudi PCR-test.

Zdej si pa določene prizadel. Ampak ti maš srečo k ti postov ne morejo zbrisat kot to naredijo drugim ko jim nekaj ni po volji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, vandrovec pravi:

Osebno me skrbi le PC pogoj, ker zaradi tega bi izgubil službo, drugo bomo vse preživeli...virus čakam pa me noče :)

Ne skrbi kmalu bodo zahteval samo C. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, John2005 pravi:

Ne skrbi kmalu bodo zahteval samo C. 

2C+osvežitveni :P

 

pred 19 urami, vandrovec pravi:

Osebno me skrbi le PC pogoj, ker zaradi tega bi izgubil službo, drugo bomo vse preživeli...virus čakam pa me noče :)

ne si želet virusa, nobenega.

Službe pa ne moreš kar tako izgubiti. Zgolj in samo zaradi pc pogoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!