Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 1 minuto, John2005 pravi:

Ti bom odgovoril kot je meni Snečer včer na kontra stavek ..... "V nezdravem okolju živiš. ni druge."

Zabavno pa definitvno ni na eni niti na drugi strani, samo ni mi jasno kako je možno, da glede na to da živimo v državi ki ma od lj na vsako stran 100km na okroglo, da poznamo tako različne situacije. Od 160 ljudi na intenzivni jih ti poznaš cel kup, jest nobenga. V naši mali občini je korono imel skoraj vsak, eden je šel v bolnico, po nekaj dneh domov. Pa je precej starih prebivalcev.

Očitno poznam veliko več ljudi, kot ti.

Pa Obala ni tako majhna.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Nič se ne omenja smrti zaradi posledic cepiv ker jih uradno ni ampak to, kar se dogaja sedaj po cepljenju se pred tem ni v takšni meri. Npr., nedolgo nazaj so našli mrtvega pohodnika na Nanosu, baje policist 58 let....koliko utopitev letos, koliko padcev in smrti med aktivnostmi, kolesarjenju, košnji...kar jih poznam. Kar nekaj zdravljenj zaradi strdkov po cepljenju poznam...tega je več v mojih opažanjih, kot umrlih za covidom 

Jaz sem par mescev po drugi dozi cepiva pristal v bolnici na intenzivni, not sem bil kar dvakrat po par dni. Lahko bi me ze prvic zrihtali, pa so rekli, da se bo kljucnica sama zacelila - e jebiga, tri tedne kasneje so me pa le posraufali skupaj. Aja, v soboto zvecer peljem motor na barvanje.

BTW to se mi pred cepljenjem ni nikoli zgodilo. :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, John2005 said:

Ti bom odgovoril kot je meni Snečer včer na kontra stavek ..... "V nezdravem okolju živiš. ni druge."

Zabavno pa definitvno ni na eni niti na drugi strani, samo ni mi jasno kako je možno, da glede na to da živimo v državi ki ma od lj na vsako stran 100km na okroglo, da poznamo tako različne situacije. Od 160 ljudi na intenzivni jih ti poznaš cel kup, jest nobenga. V naši mali občini je korono imel skoraj vsak, eden je šel v bolnico, po nekaj dneh domov. Pa je precej starih prebivalcev.

Aha, to je problem. Vsaka vas ima svojo obcino.. :D 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, vandrovec said:

To je drugo, tu je šlo za profesionalne mlade športnike, kateri so verjetno pretiravali s poživili in drugimi zabavami.

 

52 minutes ago, franc said:

Pusti ti športnike. So tako "našopani" s steroidi in ostalim "sranjem" , da ni nič čudnega, če kakšnega "stisne" .

Imaš kup "čudežnih" , ki niso dočakali 50.

Zanimivo, športniki pretiravajo z vsem sranjem kljub kontroli, doma smo pa vsi na zdravi prehrani in zmerni vadbi.

Torej vaša analizta pravi športniki umirajo zaradi poživil, navadni ljudje pa samo od cepljenja. :?

A je to kje objavljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

 

Zanimivo, športniki pretiravajo z vsem sranjem kljub kontroli, doma smo pa vsi na zdravi prehrani in zmerni vadbi.

Torej vaša analizta pravi športniki umirajo zaradi poživil, navadni ljudje pa samo od cepljenja. :?

A je to kje objavljeno?

Kontrola je vedno korak ali dva za dopingom.

"Čistega" športa ali športnikov ( "vrhunskih" ) ni.

No tele niso nikoli dobili, samo če kdo verjame, da je bila čista:

https://www.biography.com/athlete/florence-joyner

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, franc said:

Kontrola je vedno korak ali dva za dopingom.

"Čistega" športa ali športnikov ( "vrhunskih" ) ni.

No tele niso nikoli dobili, samo če kdo verjame, da je bila čista:

https://www.biography.com/athlete/florence-joyner

lp

Ja, to povsem drži, samo posploševanje med profesionalci in amaterji ne gre. Po vseh statistikah se poraba nedovoljenih poživil zelo povečuje med navadnimi - neprofesionalnimi "športniki" - rekreativci. Tudi vsi ki ste jih navedli, se jim je zgodilo med športom in ne na kavču.

Tako da povezava med njimi in cepljenjem je lahko samo v glavah posameznikov. Saj vemo da ima strah velike oči, pa taki vidijo več. :P

Da ne bo pomote, seveda je lahko cepljenje vzrok kakšnega slučaja, ne more pa biti za vse. Ljudje so tudi do lani umirali, če še ne veste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, franc said:

Kontrola je vedno korak ali dva za dopingom.

"Čistega" športa ali športnikov ( "vrhunskih" ) ni.

No tele niso nikoli dobili, samo če kdo verjame, da je bila čista:

https://www.biography.com/athlete/florence-joyner

lp

Aha. Zato pa jih testirajo tudi par let po medalji ane? Pa zato je Armstrong skoraj desetletje po zmagah izgubil naslove? 
 

Ne recem da se kaksen izmuzne.. ampak kar ti trdis, da serijsko se vsi izmuznejo? Pa daj nehaj.. dobesedno zalis vse sportnike.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ukica pravi:

Aha. Zato pa jih testirajo tudi par let po medalji ane? Pa zato je Armstrong skoraj desetletje po zmagah izgubil naslove? 
 

Ne recem da se kaksen izmuzne.. ampak kar ti trdis, da serijsko se vsi izmuznejo? Pa daj nehaj.. dobesedno zalis vse sportnike.

Slab primer si izbral.

Armstrong je bil "našopan" da se je kar kadilo, pa so vsi gledali stran in je na sodišču celo zmagal (zaradi obrekovanja) . Ko (če kdaj) se bo "politika" umaknila iz športa in bodo vzorce dejansko pregledali neodvisni laboratoriji, bo veselo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ftp pravi:

Tako da povezava med njimi in cepljenjem je lahko samo v glavah posameznikov. Saj vemo da ima strah velike oči, pa taki vidijo več. :P

Da ne bo pomote, seveda je lahko cepljenje vzrok kakšnega slučaja, ne more pa biti za vse. Ljudje so tudi do lani umirali, če še ne veste.

Sem le omenil, da pred leti ni bilo toliko primerov nenadnih smrti pri zmernih aktivnostih in v zrelih letih. Pri mladih športnikih je drugače, se je to občasno dogajalo že prej, ...ni opaziti nekega povišanja, zato ne gre povezovati teh primerov.

Je pa dokazano, da cepiva povzročajo strdke in morda ne v tako majhnem odstotku, kot je javno prikazan, ker v večini primerov nenadnih smrti niso ugotavljali povezave s cepivi. Nisem strokovnjak ampak predvidevam, da se ob malo povečani aktivnosti, večjem pritisku v žilah, lahko strdek premakne na bolj občutljivo mesto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, vandrovec said:

Nisem strokovnjak ampak predvidevam, da se ob malo povečani aktivnosti, večjem pritisku v žilah, lahko strdek premakne na bolj občutljivo mesto...

Če bi bil strokovnjak, bi vedel da to ni težava od "cepljenja" naprej.

In ne, pogostost se ni povečala. Se pa več govori o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

In ne, pogostost se ni povečala. Se pa več govori o tem.

Kako lahko trdiš, da se pogostost ni povečala, če pa cepiva povzročajo strdke...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, vandrovec said:

Nič se ne omenja smrti zaradi posledic cepiv ker jih uradno ni ampak to, kar se dogaja sedaj po cepljenju se pred tem ni v takšni meri. Npr., nedolgo nazaj so našli mrtvega pohodnika na Nanosu, baje policist 58 let....koliko utopitev letos, koliko padcev in smrti med aktivnostmi, kolesarjenju, košnji...kar jih poznam. Kar nekaj zdravljenj zaradi strdkov po cepljenju poznam...tega je več v mojih opažanjih, kot umrlih za covidom 

 

14 minutes ago, vandrovec said:

Kako lahko trdiš, da se pogostost ni povečala, če pa cepiva povzročajo strdke...?

Ti si en navaden provokator in nekateri nasedajo zato je stanje tako kot je,samo potem ne cvilit in udrihat po vladi in po stroki ko bo vse zaprto in bo marsikateri dobil odpoved.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, vandrovec said:

Kako lahko trdiš, da se pogostost ni povečala, če pa cepiva povzročajo strdke...?

Predvsem povzročajo mentalne probleme nekaterim z velikimi očmi.

Tudi vsa ostala zdravila imajo stranske učinke, pa nič o tem, kakor da samo 1 cepivo obstaja.

Kolikor je znano samo AZ in Jansen povzročajo strdke, medtem ko Pfizer in Moderna pa vnetje srčne mišice. Večina pa se je pri nas cepilo z mRNA cepivi ki jih ne povročajo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, vandrovec said:

Kako lahko trdiš, da se pogostost ni povečala, če pa cepiva povzročajo strdke...?

Še to. Strdke se zdravi in v večini primerov brez posledic. Trenutno so potrjena 2 (dva) primera smrti.

Je pa skoraj 4800 primerov smrti zaradi Covid-a, samo za primerjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

Je pa skoraj 4800 primerov smrti zaradi Covid-a, samo za primerjavo.

Če boš dobro pogledal, nikjer ne piše "zaradi" ampak "s covidom" . Razlog je lahko karkoli.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, franc said:

Če boš dobro pogledal, nikjer ne piše "zaradi" ampak "s covidom" . Razlog je lahko karkoli.

lp

Če dobro pogledaš piše 2 umrli zaradi strdkov! Razlog je lahko karkoli.

 

Kakorkoli je 2 : 4800 tudi če gre za statistične napake je razlika ogromna. Če ne razumeš, niso promblem številke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Snečer pravi:

In kako pričakuješ, da bi jaz to vedel? 

Novica je dobra, saj bodo na voljo zdravila (poleg pikeca) in se bo lahko ljudem tudi pomagalo, zdravilo.

 

so že zdravila, sem objavil tudi tule. Mislim da je 8 vrst zdravil v fazi odobritve. Naši imajo pa že nekaj časa, tudi o tem sem pisal cca nekih 500 al 1000 doz. Žal je potrebno prejeti zdravilo v začetku bolezni (prvih 7 dni), ker drugače ni učinka. Naj bi ga sicer dali takim, kjer se pričakujejo zapleti s prebolevanjem. Ampak po mojem se špara za VIP, ker so cene dokaj visoke.

pred 13 urami, KARMEN1 pravi:

Ti si en navaden butec!

Drugega ti ne morem reči, ker si ne zaslužiš!

Btw. Moj frend, ki ga je danes odpeljal rešilec, je že na respiratorju.

In tebi se to zdi zanimivo, in morda tudi zabavno??????? 

Upam, da je takih ljudi čimmanj na tem svetu!

zakaj se ni cepil?

Jaz se čisto nič ne sekiram za necepljene. So imeli možnost se cepit. Se pa hudo , beri zelo hudo sekiram, če cepljeni zboli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Alla said:

Puščica dol je za žaljenje vseh tistih, ki se ne strinjajo s tabo.....

Nič žalitev, dejstva !!!

6 minutes ago, DAMI34 said:

Jaz se čisto nič ne sekiram za necepljene.

Tudi jaz ne, se pa za cepljene, ki bomo kmalu "zaprti" zaradi nespametnosti anti scene.

Sekiram se tudi ker je iz istega razloga zdravniška oskrba zmeraj slabša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Nič se ne omenja smrti zaradi posledic cepiv ker jih uradno ni ampak to, kar se dogaja sedaj po cepljenju se pred tem ni v takšni meri. Npr., nedolgo nazaj so našli mrtvega pohodnika na Nanosu, baje policist 58 let....koliko utopitev letos, koliko padcev in smrti med aktivnostmi, kolesarjenju, košnji...kar jih poznam. Kar nekaj zdravljenj zaradi strdkov po cepljenju poznam...tega je več v mojih opažanjih, kot umrlih za covidom 

pa mrtvi motoristi na jadranki. 

 

 

Zdaj pa resno, ni vse posledica cepljenja. Zato je tako težko pokazati, dokazati itd...

mislim da @XTRše sedaj ne ve (ali mu niso/nočejo) povedati zakaj je bil v bolnici, kmalu po cepljenju.

Dejstvo pa je in stroka priznava: stranski učinki cepiv so!!!

Dejstvo je in stroka je začela priznavat: cepiva hitro izgubljajo zaščito (no telo izgublja), cepiva ščitijo slabše od predvidevanega, in da se bomo vsako leto cepili se ne bo izšlo.

 

Velja pa preveriti še eno dejstvo: cepljenje tvegane populacije (50+) daje rezultate

In še eno dejstvo: od korone ali s korono tudi umirajo.

Na tebi je, a boš tvegal ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, John2005 pravi:

Ti bom odgovoril kot je meni Snečer včer na kontra stavek ..... "V nezdravem okolju živiš. ni druge."

Zabavno pa definitvno ni na eni niti na drugi strani, samo ni mi jasno kako je možno, da glede na to da živimo v državi ki ma od lj na vsako stran 100km na okroglo, da poznamo tako različne situacije. Od 160 ljudi na intenzivni jih ti poznaš cel kup, jest nobenga. V naši mali občini je korono imel skoraj vsak, eden je šel v bolnico, po nekaj dneh domov. Pa je precej starih prebivalcev.

Slovenija je zelo pestra država, od klimatske, geografske raznolikosti, kakor tudi same populacije in navad.

Opisuješ svojo malo občino, ki je očitno precej nezdravo okolje, če ste vsi fasali. Očitno tudi čudne navade in nehigiena, da se razširila na občane.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zok pravi:

Jaz sem par mescev po drugi dozi cepiva pristal v bolnici na intenzivni, not sem bil kar dvakrat po par dni. Lahko bi me ze prvic zrihtali, pa so rekli, da se bo kljucnica sama zacelila - e jebiga, tri tedne kasneje so me pa le posraufali skupaj. Aja, v soboto zvecer peljem motor na barvanje.

BTW to se mi pred cepljenjem ni nikoli zgodilo. :sleep2:

v evidenco so te dali pod "padel s korono"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, ftp pravi:

 

Tudi jaz ne, se pa za cepljene, ki bomo kmalu "zaprti" zaradi nespametnosti anti scene.

Sekiram se tudi ker je iz istega razloga zdravniška oskrba zmeraj slabša.


Ne bomo nič zaprti zaradi anticepilcev, ampak zaradi okužb. Okužijo se tako cepljeni kot necepljeni, v bolnici so tudi eni in drugi. Veliko več masla pri sedanji situaciji ima na glavi "svetovalci", Kacin s svojim ukazovanjem, njega smatram za glavnega krivca okrog cepljenja, nijz zato ker je prepozno in preslabo reagiral okrog ustavljanja ali svetovanja cepiv, vlado, ker ni znala in še vedno ne zna komunicirat, gredo se neke jalove poskuse, trenutno so nagrajevani zdravniki za novačenje  itd..tisoče € se je zmetalo za neumne plakate, namesto, da bi bilo en par resnih in dobrih soočenj strokovnjakov imajo raje take, ki kličejo Bergamo in napovedujejo sodni dan..nesmisel je vse skupaj. Glavno pa je to, da imamo dokaj dobro precepljeno tvegano populacijo, da smo dajali lažen občutek cepljenim, kok so varni...zato pa so podatki karšni so. Pravljica je to, ko nam nabijajo o tem da če bi mel 70% precepljenost, bi pa bili v precej boljšem stanju. 

Zakaj se potem večajo okužbe v Avstriji? Menda imajo boljšo precepljenost od nas.

https://siol.net/novice/svet/v-avstriji-vec-kot-9000-novih-okuzb-565242

Cepivo pač ni sveti gral, lahko pa pomaga. Ne bo pa rešilo problema kot se zavaja. Pa še vedno svetujem, da se cepi starejša in tvegana populacija. 

 

Da bo slaba zdravniška oskrba so dolgo vedeli in čez 5 let bo ista pravljica. Premalo postelj, slabo plačan zdravstveni kader uvožen od dole (če bomo mel sreču, drgač bo iz Ukrajine itd) ker naši ne bodo za tak drek kot jim ga dajo delali.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, DAMI34 said:

so že zdravila, sem objavil tudi tule. Mislim da je 8 vrst zdravil v fazi odobritve. Naši imajo pa že nekaj časa, tudi o tem sem pisal cca nekih 500 al 1000 doz. Žal je potrebno prejeti zdravilo v začetku bolezni (prvih 7 dni), ker drugače ni učinka. Naj bi ga sicer dali takim, kjer se pričakujejo zapleti s prebolevanjem. Ampak po mojem se špara za VIP, ker so cene dokaj visoke.

zakaj se ni cepil?

Jaz se čisto nič ne sekiram za necepljene. So imeli možnost se cepit. Se pa hudo , beri zelo hudo sekiram, če cepljeni zboli.

Vip? Mozno. Se bolj mozno je da zavarovalnica preracunava kok bo to stal in komu to dt.. kruta realnost.

 

Jaz se tudi ne sikeram za njih. Se pa sikeram za svojo dvomesecnico ki se nemore cepit. In zame osebno so anticepilci vase zagledani narcisi, ki jih malo briga za zdravje ostalih. 
 

Bom dodal se tole. Naklucje da so na vrhu te drzave?

BC0A9E63-371B-4451-86CC-A3DA869E494B.jpeg

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!