Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 55 minutami, skalar36 pravi:

Vsak teden bodo na Brdu pri Kranju imeli "žurko" na državne stroške. Pa vsak teden bodo malo bolj zaostrili. Zgledovali se bodo po Avstriji. Pa bo lepo do pomladi, še večje sranje.

Če bi hoteli, da je mir bi uvedli obvezno cepljenje.

in testiranje cepljenih.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snečer said:

Glej, država nekaj mora narediti zaradi jebivetrov.

Noč čarovnic pri nas v polnem zamahu prejšnji vikend, rezultat bo sedaj naslednji teden.

Al zapreš do konca al pa neki ukrepi, ki so kakršni pač so.

Če ima kdo boljše ideje, naj piše vladi.

Folka ne moreš učit odgovornosti in higiene... lahko samo preprečuješ s palico. 

a tko je tu jebivjetar? onaj tko slijepo slijedi sve od strane poluobrazovanih ljudi na vladi ili onaj tko koristi svoju glavu? 

Če ima kdo boljše ideje, naj piše vladi. = svjetski poznati virolozi koji su to i ucinili. Ali korist vlade nije njih slusati vec natjerati strah u kosti i na kraju izaci kao ponovno izabran! 

Folka ne moreš učit odgovornosti in higiene... lahko samo preprečuješ s palico.  - po metodi "Arbeit macht frei" je pokusao i Hitler pa je pao 

2 minutes ago, DAMI34 said:

in testiranje cepljenih.

 

kada to pocnu providiti u dijelo nastaje sveopca panika i potpuna izolacija kao u sejvernoj koreji! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Snečer pravi:

Glej, država nekaj mora narediti zaradi jebivetrov.

Noč čarovnic pri nas v polnem zamahu prejšnji vikend, rezultat bo sedaj naslednji teden.

Al zapreš do konca al pa neki ukrepi, ki so kakršni pač so.

Če ima kdo boljše ideje, naj piše vladi.

Folka ne moreš učit odgovornosti in higiene... lahko samo preprečuješ s palico. 

se ne strinjam. Točno to, malo moramo pomešat zrak delajo že dolgo. Narod ne dobi pravih podatkov. Spet smo dobili krivca, ponarejene QR kode. :P

Naštevam čista dejstva. Po 6ih mesecih si zelo slabo zaščiten. Rabiš 3jo dozo. A si smatran kot varen. Necepljen je testiran. Vidiš nelogiko? Jaz jo.

Delta je vsaj 10x če ne več bolj kužna od alfe, pa so samo pri alfi "hudobni aersoli" napadali nič hudega sluteče sprehajalce.

Marsikdo ima boljše ideje, a ne sme govorit. Mogoče ne bi škodilo prebrat (vem preveč pišem) kakega linka ki ga podam. Tudi dr. Figelj je lepo zapisal v svoji kolumni.

 

Ampak brez panike, je Cizelj napovedal, da bo tudi ta val izzvenel (z ukrepi ali pa brez) nekje spomladi itak.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, DAMI34 said:

super. kako majo precepljenost?

Pa gremo dalje. PC, na papirju super, potem pa ugotovimo, da polno cepljeni po 6ih mesecih skoraj niso več zaščiteni in veselo harajo okrog.

Dejansko se premalo poudarja in uči, da cepivo ni prava zaščita. Pa še testira nas nihče!!!

 

A sem zgoraj kje zapisal, da se ne cepit? Nisem a ne. Poudaril pa sem, kje se fali z ukrepi.

 

u Austriji uvoze bolesne iz Rumunjske i tako umjetno povecavaju broj na intenzivnoj njezi! 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, kronik said:

Tocno to!! idemo se svi cjepiti jer smo se usrali od straha u gace i nemamo pojma kako dalje! 

Ali pa obratno.

6 minutes ago, kronik said:

a tko je tu jebivjetar? onaj tko slijepo slijedi sve od strane poluobrazovanih ljudi na vladi ili onaj tko koristi svoju glavu? 

Če ima kdo boljše ideje, naj piše vladi. = svjetski poznati virolozi koji su to i ucinili. Ali korist vlade nije njih slusati vec natjerati strah u kosti i na kraju izaci kao ponovno izabran! 

Folka ne moreš učit odgovornosti in higiene... lahko samo preprečuješ s palico.  - po metodi "Arbeit macht frei" je pokusao i Hitler pa je pao 

kada to pocnu providiti u dijelo nastaje sveopca panika i potpuna izolacija kao u sejvernoj koreji! 

 

Sploh ne, bi bilo zelo logično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

in testiranje cepljenih.

 

Ma ne vem kok je smiselno testirat z neučinkovitimi testi. Kar nekaj jih poznam, k so blili brez okusa in vonja, pa jim je test pokazal negativno. Seveda so kamot širili naokoli.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, DAMI34 said:

Dejansko se premalo poudarja in uči, da cepivo ni prava zaščita. Pa še testira nas nihče!!!

Saj si sam govoril da zdrav ne more nobenega okužit!

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da li sami vidite koliko kontradiktornih recenica pisete?! 
da li sami vidite koliko je sve to zajedno pogresno? 

otvorite oci! Niste ovce! 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, kronik pravi:

 

kada to pocnu providiti u dijelo nastaje sveopca panika i potpuna izolacija kao u sejvernoj koreji! 

 

če bi bil interes, res pravi interes, da se zaustavi corono in polovi take, ki hodijo okrog okuženi ne preostane drugega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

Ma ne vem kok je smiselno testirat z neučinkovitimi testi. Kar nekaj jih poznam, k so blili brez okusa in vonja, pa jim je test pokazal negativno. Seveda so kamot širili naokoli.

se strinjam, do testov še prišel nisem. Tudi to poudarjam že dolgo. Pa so brihtni točno v tej temi trdili, da kaže samo pozitivne rezultate narobe. (ker so jim tako rekli strokovnjaki)

 

Ampak potem si končno dajmo priznat:

cesar je gol, ne pa lagat kako lepa oblačila ima :P Saj poznaš pravljico.

Lahko pa spet mal mešamo zrak in gostilne zapremo ob 21 namesto ob 22 uri :D

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, kronik pravi:

Stanje u RH: 

 

Od ukupno preminulih NIJE cijepljeno 27%, a jest cijepljeno 73%!!
 
Izvjestaj od strane g. Krunoslav Capak

Nisem za obvezno cepljenje, daleč od tega, sem pa zelo za transparentne in poštene podatke in na njih bazirane zaključke.

Če je res 73% umrlih cepljenih, tega nikakor ne moremo pripisati cepivu. Poznano je, da je cepljenih veliko večji % STAREJŠIH in v glavnem umirajo starejši. Ti, ki so povečini cepljeni in zato je ta % visok.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, kronik said:

Da li sami vidite koliko kontradiktornih recenica pisete?! 
da li sami vidite koliko je sve to zajedno pogresno? 

otvorite oci! Niste ovce! 

 

 

Najprej poveje katerega Capaka bereš in podatke iz Izraela, ker se tvoji ne ujemajo z ničemer.

tako da začni pri sebi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, ftp pravi:

Saj si sam govoril da zdrav ne more nobenega okužit!

Tako je, maš drugačne podatke? Al se delaš neumnega?

Če mi pokažeš kako zdravi kužijo evo, plačam večerjo.

 

S tem da bi te res prosil, da mi tudi dokažeš, kako ena QR koda poskrbi da si varen in zdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, kronik pravi:

niti tada niti sada nisam govorio drukcije. 

na kisiku sam zavrsio zbog netipicnih simptoma i zbog toga prekasne  reakcije lijecnika. 

Sa druge strane na odjelu covid ambulante u SIbeniku lezi jedan poznanik. Tezak slucaj! 2x cijepljen..... 

Spet je nekdo drug kriv, samo ne tisti, ki se je okužil in pripomogel k širitvi.

Verjetno si kar sam kriv, ker si fasal, razen če te je kdo namerno ali po malomarnosti okužil.

Najbrž niti ne veš, kje si fasal, ker se pač nisi pazil.

Zaradi takšnih sedaj ukrepe trpimo vsi.

Zaradi takšnih me omejujejo od začetka epidemije.

Po drugi strani pa sem jaz storil vse, da se ne okužim, da ne bi okužil po namernosti drugih, če bi slučajno prenašal itd.

Jebivetri pa za noč čarovnic v 10 tisoče po zabavah po Sloveniji. jebe se njim.

Nadrsamo pa vsi, nekateri so zapirali dejavnosti, nekateri čakali doma na delo.

Zaradi koga, kaj misliš?

Zaradi okuženih jebivetrov, ki so to širili naprej. Samo da so se lahko nasmučali...

p.s.

sem ti že napisal, kaj pa ti veš kakšne pridružene bolezni je imel 2x cepljeni v šibeniku, kakšen imunski sistem itd.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Lahko pa spet mal mešamo zrak in gostilne zapremo ob 21 namesto ob 22 uri :D


Res je brezveze zapirat glede na uro. Naj zaprejo za 1 mesec, gostilne, bifeje, muzeje... vse kar se pač dogaja v notranjih prostorih in je povezano z  nepotrebnim druženjem.

Itak majo vsi zoom, in FB...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, ftp said:

Ali pa obratno.

Sploh ne, bi bilo zelo logično.

Snecer ce zasigurno znati - sa time racunam - da ce nam moci opisati jednom davno donesen konzensus u Nürnberg-u a tice se medicine! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, kronik pravi:

a tko je tu jebivjetar? onaj tko slijepo slijedi sve od strane poluobrazovanih ljudi na vladi ili onaj tko koristi svoju glavu? 

Če ima kdo boljše ideje, naj piše vladi. = svjetski poznati virolozi koji su to i ucinili. Ali korist vlade nije njih slusati vec natjerati strah u kosti i na kraju izaci kao ponovno izabran! 

Folka ne moreš učit odgovornosti in higiene... lahko samo preprečuješ s palico.  - po metodi "Arbeit macht frei" je pokusao i Hitler pa je pao 

kada to pocnu providiti u dijelo nastaje sveopca panika i potpuna izolacija kao u sejvernoj koreji! 

 

Ne verjameš v cepivo in očitno ne v zdravstvo.

A si takoj letel v bolnico po pomoč... res zanimivo.

Takšni so antiwaxerji, na koncu bi ubijali za dohtarji.

Očitno ti svoje glave nisi uporabljal, če si ga fasal pa o cepivih, smo videli, tudi nimaš niti osnovnega znanja.

Ma kakšno strašenje, prosim te lepo.

Ko je bilo na voljo cepivo, smo se lepo prijavili na pikec in s tem pripomogli k reševanju epidemije ter pridobili neke vrste zaščito v primeru okužbe.

Prvo torej odgovorno ravnanje vsakega posameznika in higiena, potem pa vse ostalo.

Ne pa prvo anti in zanikovanje, potem pa solze, ko je prepozno.

Torej, komu se moramo zahvalit za zapiranje in ukrepi? meni?

al tebi in podobnim, ki ste naredili statistiko ter val...

Sprejmi sedaj odgovornost in ne išči razlogov pri zdravnikih, ki so ti hoteli pomagat.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, DAMI34 said:

Tako je, maš drugačne podatke? Al se delaš neumnega?

Če mi pokažeš kako zdravi kužijo evo, plačam večerjo.

 

S tem da bi te res prosil, da mi tudi dokažeš, kako ena QR koda poskrbi da si varen in zdrav.

Nikakor, ne vem pa kako veš da si zdrav, če so še testi nezanesljivi. Si se pritoževal pri prvem zaprtju da ne moreš naokoli če si zdrav.

QR je neka pomoč če bi bili ljudje pošteni, kar je v naših krajih utopija. (povdarek je na pomoč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, kronik pravi:

Snecer ce zasigurno znati - sa time racunam - da ce nam moci opisati jednom davno donesen konzensus u Nürnberg-u a tice se medicine! 

 

Sem ti povedal, da ne poznam, zato nehaj provocirati. Če misliš kaj napisati na to temo, napiši, sicer bo palica.

pred 4 minutami, skalar36 pravi:


Res je brezveze zapirat glede na uro. Naj zaprejo za 1 mesec, gostilne, bifeje, muzeje... vse kar se pač dogaja v notranjih prostorih in je povezano z  nepotrebnim druženjem.

Itak majo vsi zoom, in FB...

Nekateri bodo lačni zaradi tega ...

Komu naj izstavijo račun? kroniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, skalar36 said:


Res je brezveze zapirat glede na uro. Naj zaprejo za 1 mesec, gostilne, bifeje, muzeje... vse kar se pač dogaja v notranjih prostorih in je povezano z  nepotrebnim druženjem.

Itak majo vsi zoom, in FB...

Ne bi rabilo, če bi se ljudjem odgovorno in pošteno vedli. Tako pa nam je to očitno manenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ftp pravi:

Najprej poveje katerega Capaka bereš in podatke iz Izraela, ker se tvoji ne ujemajo z ničemer.

tako da začni pri sebi.

Model ne navaja nikoli virov, samo provocira z nekim polpodatkom in napiše "bo že xy to našel, saj se ve, kje je objavljeno ipd."

Tipično nezrelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, skalar36 pravi:


Res je brezveze zapirat glede na uro. Naj zaprejo za 1 mesec, gostilne, bifeje, muzeje... vse kar se pač dogaja v notranjih prostorih in je povezano z  nepotrebnim druženjem.

Itak majo vsi zoom, in FB...

ravno v tem je štos. Nekateri so imel hud porast okužb poleti, potem so se delno prekužili, delno pocepili. Sedaj majo dokaj dobro zaščito, ravno prav za zimske mesece.

Nam je cepilna zaščita popustila, prekužb je tistih nekaj stotisoč in smo v najslabšem letnem času. Z zaprtjem tudi če bi zaprli vse za dva meseca bi pridobili točno: dva meseca. Potem pa isto sranje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snečer said:

Model ne navaja nikoli virov, samo provocira z nekim polpodatkom in napiše "bo že xy to našel, saj se ve, kje je objavljeno ipd."

Tipično nezrelo.

Saj to je težava. Takšni se večinoma med seboj družijo, se tolažijo z neresnicami in potem posiljujejo še naprej v iskanju izgovorov.

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snečer said:

Sem ti povedal, da ne poznam, zato nehaj provocirati. Če misliš kaj napisati na to temo, napiši, sicer bo palica.

ako ti taj zakon nije poznat razmisli onda o svojim izjavama koje baziras na pretpostavkama a ne na zakonima i dokazima. 

tebi ce zasigurno biti poznato da neznanje ne stiti od kazne ili tako nekako slicno! 

Popravljeno . Popravil kronik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!