Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

2 hours ago, Zivnorc said:

Ja fak,no..preberte navodile za hitre teste.

Če vzameš bris iz leve nosnice je negativen, z desne pa pozitiven.

Kwa vam ni jasn.

Za levičarje je pa kontra.

...pa to ni podatek iz FB ja...ampak iz MS ja...

Jaz poznam enega zagrilzenega antiwaxerja.. je naumil kako bi prisel do pcr testa in kako ga bo pretental.. je nek prebral ce test potopis v limonin sok, je zihr pozitivn. Zdej bo pred testom posmrku limonin sok.. to brez heca. 
samo v razmislek kako so eni pripravljeni it dalec za ta P.

2 hours ago, skalar36 said:

Kočičina. pomisli kok se jih porabi na dan. Če od vsakega testa dobiš en cent, si bogat.

Se strinjam. Koliko manj dodatkov bi dobili zdravniki, ce bolnice neb ble polne, kok vec dnarja bi blo v blagajni ce nebi ljudje krsili odlokov? 
Ta racunica je ista kot elektricni avtomobili - so res eko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Scarabeo 500 said:

Vsaka podobnost s trenutnim stanjem je zgolj naključna....:)

888337088_unnamed(2).thumb.png.35ea59208cbd18a7dc8ff3fe17fcc9e2.png

Ko imajo ljudje takšno predstavo, potem sploh ni čudno kaj vse se dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj vidim,da eni res verjamejo,da bo z volitvami izginil virus...  Fak ,nisem vedel da JJ s korono obvladuje ves svet..Tip ma res moč....  

Zapomnite si,da bilo kdo bo na oblasti, bo isto sranje,razlika bo samo v poročanju medijev in s tem vaše prepričanje o vsem tem...  Mediji nas razdvajajo,delijo,... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas, ko bo potrebno cepiti tudi hišne ljubljenčke, je blizu. Jaz našo zlato ribico že pripravljam na to, a kaj ko ona vse tako hitro pozabi... ?

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden ne verjame, da bo z volitvami virus izginil. Dolgo bo še med nami in treba bo živeti s tem.

Veliko pa je nezadovoljstva, kako je vlada peljala stvari: neenak položaj do pravnih subjektov zlasti lansko leto, čisto preveč zaprte šole prav tako zlasti lani, premalo prepričevanja in transparentnosti, ...

... zaradi tega se omenja iti na volitve. Potem se pa pritožujemo, volit pa ne gremo... res da nimamo velko izbire ampak najslabse je nič narediti in potem jamrati

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Marcel-F said:

Zdaj vidim,da eni res verjamejo,da bo z volitvami izginil virus...  Fak ,nisem vedel da JJ s korono obvladuje ves svet..Tip ma res moč....  

Zapomnite si,da bilo kdo bo na oblasti, bo isto sranje,razlika bo samo v poročanju medijev in s tem vaše prepričanje o vsem tem...  Mediji nas razdvajajo,delijo,... 

Nekateri ljudje ne ločijo virusa od vladanja in jim je vse skupaj isto, pravzaprav verjamejo da nam vlada (in ostale vlade po svetu) širi virus zaradi lastnih koristi. :headbang:

Virus seveda ne bo odšel če menjamo pokvarjeno vlado, samo nekje je potrebno začeti in menjava vlade je lažja kot "uničenje" virusa.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, ftp pravi:

Nekateri ljudje ne ločijo virusa od vladanja in jim je vse skupaj isto, pravzaprav verjamejo da nam vlada (in ostale vlade po svetu) širi virus zaradi lastnih koristi. :headbang:

Virus seveda ne bo odšel če menjamo pokvarjeno vlado, samo nekje je potrebno začeti in menjava vlade je lažja kot "uničenje" virusa.

V človeški naravi je, da si raje lažemo kot soočamo z resnico. Predvsem pa je lažje iskat (in reševat) probleme drugje kot pri sebi.

Meni je vseeno ali se vlada zamenja. V sloveniji politični prostor ne premore niti ene same verodostojne osebe za opravljanje te funkcije. Čisto ekonomsko gledano, pa si menjave vlade ne želim, ker sledijo spet politične menjave, izplačila odpravnin, nastavljanje novih kadrov (ki bodo kmalu spet zamenjani...in izplačani), novi eksperimenti, ki prinašajo nove stroške in zadolževanja.....skratka...kar se covida tiče se ne bo spremenilo nič....novi ksihti z istimi ali verjetno slabšimi idejami in višjo ceno.....narava (virus) bo ob taki miselnosti šel svojo pot....dolgove pa bo narod plačal...kot vedno.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, BIF pravi:

V človeški naravi je, da si raje lažemo kot soočamo z resnico.

V človeški naravi je, da išče bližnjice in lažje poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Scarabeo 500 said:

V človeški naravi je, da išče bližnjice in lažje poti.

in dostikrat se zgubi :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.mladina.si/212174/potrebovali-bi-pokoncne-strokovnjake-in-razumno-vlado-imamo-pa-nocno-moro/?fbclid=IwAR3utSfRmC8DG8y5qtfm1mDlv5E-hy5rnvx5aaRyVtPnvVcMn4R7OPgA2ag

»Potrebovali bi pokončne strokovnjake in razumno vlado, imamo pa nočno moro«

IZJAVA DNEVA

"Na zdravo pamet ne dam prav veliko; pogosto je stkana tudi iz predsodkov in zablod, ne le iz modrih izkušenj. A začnimo s stroko. Ob vsem spoštovanju do strokovnjakov in strokovnjakinj je pač treba priznati, da stroka, ki naknadno ugotovi, da je v zapisniku napaka - kar se je pred kratkim zgodilo vsem nam v posmeh -, pač ni stroka, ki bi ji lahko brezpogojno zaupali. Pri nas imamo precej nesrečne razmere: najprej je sedanja oblast počistila z vsemi v stroki, ki ji politično niso bili pogodu, in zdaj poslušamo ljudi, ki so najbrž povsem dobri strokovnjaki, a se hkrati podrejajo in poklekajo pred sedanjo oblastjo. Pa prav zdaj bi najbolj potrebovali pokončne strokovnjake in razumno vlado. Kar imamo, pa je nočna mora."

(Sociologinja Tanja Rener o tem, zakaj tolikšen odpor proti cepljenju in nezaupanje v stroko, češ da je cepiva prehitro izumila; v intervjuju za Primorske novica)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, vandrovec pravi:

Ravno tole poslušam (mislim da nekje do 10 minute je komentar pravnice) http://radiozica.eu/rec_25_11_2021_oddaja-dr-blues-opozorilo-pravnice-martine-koscisp-o-trojanskem-konju-ki-se-skriva-v-pkp10-zgodba-o-pogumuslosufi-prica-o-rijeciyu/

mogoče je tukaj na forumu kakšen pravnik, ki lahko posluša tole in doda svoj komentar. Jaz nisem. Mogoče bi bilo fino tudi branje PKP10 ne samo poslušanje novic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ispovijest južnoafričke doktorice koja je prva ukazala na omikron soj: ‘Svi pacijenti su imali neobične simptome...‘ 

Mladi ljudi iz različitih pozadina rekli su da osjećaju intenzivan umor, a šestogodišnje dijete imalo je veoma ubrzan puls. Ipak, svi su se brzo oporavili

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ispovijest-juznoafricke-doktorice-koja-je-prva-ukazala-na-omikron-soj-svi-pacijenti-su-imali-neobicne-simptome-15125824

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zadnja moja objava v tej temi, potem pa čaw...

fotr 80 let 3x cepljen...danes smo ga odpremili v bolnico, okužen od 2x cepljene osebe po prejemu tretjega odmerka....dragi moji vsa cepiva, ves nijz in vlado si lahko vtaknete u ret. FUCK OFF

Točno tistim, ki bi cepivo moralo pomagat pomagat, pomaga moj kurac.

Ajd čaw...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

 

fotr 80 let 3x cepljen...danes smo ga odpremili v bolnico.

 

Upajmo, da se bo pozdravil in bo kmalu nazaj 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, BIF pravi:

V človeški naravi je, da si raje lažemo kot soočamo z resnico. Predvsem pa je lažje iskat (in reševat) probleme drugje kot pri sebi.

Meni je vseeno ali se vlada zamenja. V sloveniji politični prostor ne premore niti ene same verodostojne osebe za opravljanje te funkcije. Čisto ekonomsko gledano, pa si menjave vlade ne želim, ker sledijo spet politične menjave, izplačila odpravnin, nastavljanje novih kadrov (ki bodo kmalu spet zamenjani...in izplačani), novi eksperimenti, ki prinašajo nove stroške in zadolževanja.....skratka...kar se covida tiče se ne bo spremenilo nič....novi ksihti z istimi ali verjetno slabšimi idejami in višjo ceno.....narava (virus) bo ob taki miselnosti šel svojo pot....dolgove pa bo narod plačal...kot vedno.

Ubogaš jih pa vseeno, kjub mnenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako do sedaj sem in tudi to ,kot vse prejšnje, "ubogam" v tistem delu, ki je zame dober in/ali koristen. 
Nasprotovati temu je neumno. 
"Ubogam " pa jih tudi v tistem delu, kjer z svojimi dejanji ne škodim družbi, oz. ji po možnosti celo koristim....za razliko od mnogih, ki gledajo samo na svojo rit in koristi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Še zadnja moja objava v tej temi, potem pa čaw...

fotr 80 let 3x cepljen...danes smo ga odpremili v bolnico, okužen od 2x cepljene osebe po prejemu tretjega odmerka....dragi moji vsa cepiva, ves nijz in vlado si lahko vtaknete u ret. FUCK OFF

Točno tistim, ki bi cepivo moralo pomagat pomagat, pomaga moj kurac.

Ajd čaw...

 

Tvojemu očetu iskreno želim čimprejšnje okrevanje, tebi pa veliko moči in vero vanj in v dobro. Pomaga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!