Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

Pravkar, Scarabeo 500 pravi:

Sperma necepljenih ima pregrešno ceno. :)

Sem hotel še reči. Včasih smo to talali gratis. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, vandrovec said:

Kaj reši? Pred corono nas niti Kučan ali Tito ne rešita

 Hm, se spomnis crnih koz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Sperma necepljenih ima pregrešno ceno. :)

glih to,,,, če zderžim d se ne bom cepu mam šanse da bom miljonar k me bojo vse hotle čez 5 let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Frišna, ta teden.

Sodelavko so klicali, če bi prišla na odvzem krvi. Prvo vprašanje je bilo, če je cepljena. Ne, ooo super, prosimo, če pridete takoj. Tudi PCT ni bil potreben.

A je kakšna pametna razlaga?

Trenutno zelo primanjkuje 0-, 0+ in A+, zato so zelo veseli, če se odzoveš. Mojega so tudi bili zelo veseli, čeprav je dvakrat cepljen pa še to z različnimi cepivi ? V zahvalo je dobil en par klobas, gorčico, dve žemlji, bobi palčke, sok in kavo.

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, 3nity pravi:

Trenutno zelo primanjkuje 0- 0+ in A+ in so zelo veseli, če se odzoveš. Mojega so tudi bili zelo veseli, čeprav je dvakrat cepljen pa še to z različnimi cepivi ? V zahvali je dobil en par klobas, dve žemlji, bobi palčke, sok in kavo.

Včasih so dobili samo vredu mastne klobase, da te je čimprej gor postavilo. :) Verjamem, da so vseh veseli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, ftp pravi:

Najprej pljuvat čez vse, ko pa s svojo malenkostjo (in državlansko dolžnostjo) imaš možnost vsaj prispevat k spremembi, pa glavo v pesek.

Važno da se pljuva po ostalih.

Pametno.

Sam lahko samega sebe spremenim brez drugih ? Da me drugi spreminjajo pa nočem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Včasih so dobili samo vredu mastne klobase, da te je čimprej gor postavilo. :) Verjamem, da so vseh veseli.

Še vedno so zelo mastne :)

1067060392_Screenshot_2021-12-08-12-33-52-156_com.android.chrome2.thumb.jpg.a331ee295a3fda2b244583a6700f0214.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Sperma necepljenih ima pregrešno ceno. :)

tut v tej smeri se da lažno qr kodo dobit...kao necepljen :P

 

pred 29 minutami, bajkr88 pravi:

glih to,,,, če zderžim d se ne bom cepu mam šanse da bom miljonar k me bojo vse hotle čez 5 let

prej, vpraš Počivauška :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, 3nity pravi:

Še vedno so zelo mastne :)

1067060392_Screenshot_2021-12-08-12-33-52-156_com.android.chrome2.thumb.jpg.a331ee295a3fda2b244583a6700f0214.jpg

Že pred leti, ko sem se s tem ukvarjal, je bilo velikokrat pomanjkanje. Precej krvodajalcev je uhajalo v Avstrijo - kri je bila plačana. Vseeno imamo relativno dober sistem in pridne krvodajalce. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo faking realnost Slovenije. Od ukrepov, do "strokovnjakov" , politike in takih ki se spoznajo na odloke in zakone...važno, da je papirju in debilnim odločitvam zadoščeno..začne se pri kuhančku, konča pri jebenem cepivu :P, podobno je mel žurko v zaprti gostilni Počivaušek in pil vodo :P

 

 fuck offf..majkemi

https://mariborinfo.com/novica/slovenija/jankovic-resitelj-bozica-nasel-nacin-za-prodajo-kuhanega-vina-stojnice-v?fbclid=IwAR3xOZmxMX48FoFgPgCNLTgLVdeQmMasckxb5ibCBavAnUd_GuNn8rN5oA0

Janković, rešitelj božiča: Našel način za prodajo kuhanega vina, stojnice v prestolnici ponovno odprte..naprej si pa kr sami preberite.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, vandrovec said:

Sam lahko samega sebe spremenim brez drugih ? Da me drugi spreminjajo pa nočem ?

Si zgrešil bistvo. Gre za spreminjanje družbe - politike ne sebe. Da se pokvarjene politike zavrže in ne vedno znova reciklira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

48 minutes ago, vandrovec said:

To so po politični presoji cepili? 

Nima veze, izkoreninili so jih....  Kdo je bil pa na oblasti pa verjamem da ves.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Scarabeo 500 pravi:

Frišna, ta teden.

Sodelavko so klicali, če bi prišla na odvzem krvi. Prvo vprašanje je bilo, če je cepljena. Ne, ooo super, prosimo, če pridete takoj. Tudi PCT ni bil potreben.

A je kakšna pametna razlaga?

Ja, je!

Močno dvomim, da so jo pozvali na krvodajalsko, ker ni cepljena.

Glede na količino cepljenih oseb, med katerimi je verjetno zelo visoko število krvodajalcev in glede na to, da se v Sloveniji vedno potrebuje veliko krvi (zelo pogosti pozivi k darovanju), bi v takem primeru izgubili preveč krvodajalcev, kar pa si ne smemo privoščiti.

Sicer pa imam namen 14.12.darovati kri, pa bom prej vprašala, če so zadržki, ker sem cepljena.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

evo faking realnost Slovenije. Od ukrepov, do "strokovnjakov" , politike in takih ki se spoznajo na odloke in zakone...važno, da je papirju in debilnim odločitvam zadoščeno..začne se pri kuhančku, konča pri jebenem cepivu :P, podobno je mel žurko v zaprti gostilni Počivaušek in pil vodo :P

 

 fuck offf..majkemi

https://mariborinfo.com/novica/slovenija/jankovic-resitelj-bozica-nasel-nacin-za-prodajo-kuhanega-vina-stojnice-v?fbclid=IwAR3xOZmxMX48FoFgPgCNLTgLVdeQmMasckxb5ibCBavAnUd_GuNn8rN5oA0

Janković, rešitelj božiča: Našel način za prodajo kuhanega vina, stojnice v prestolnici ponovno odprte..naprej si pa kr sami preberite.

 

....že ves čas zagovarjam to tezo....prva misel po(d)vprečnega slovenca je kako bo zjebal sistem....

Vse okrog covida pri nas je že davno izgubilo resno, utemeljeno in strokovno podlago. Bistvo je samo v slepem kontriranju.....

....sami svoji zdravniki, sami sebi rablji.....ko si sam sebi najboljši sovražnik....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....joooojjj.... samo krvi ne dajat...   :slap:

... a veste kolikšen čip fašeš skozi tisto tadebelo iglo!!!!!

...pa grafit ti ne dajo v obliki nano grafenov... ampak kar celo minco od svinčnika!!   :eek:

 

... pa itak banda skorumpirana političnozdravniška frišno kri prodaja v AT.... našim pacientom pa dajejo kri s pretečenim rokom... malo jo pretresejo, da se usedline zmešajo..... pa ti jo zlijejo v žilo....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mal je pa res čudno kam se je moderator Snecer    skril ,tej temi je bil zelo artiven:hmm:,

drugače pa po šihtu prav paše tole temo prebrat pa se fajn nasmejat:naughty:

 

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, BIF pravi:

....že ves čas zagovarjam to tezo....prva misel po(d)vprečnega slovenca je kako bo zjebal sistem....

Vse okrog covida pri nas je že davno izgubilo resno, utemeljeno in strokovno podlago. Bistvo je samo v slepem kontriranju.....

....sami svoji zdravniki, sami sebi rablji.....ko si sam sebi najboljši sovražnik....

Mikrobiologinja pravi, da so testi nezanesljivi, ostane brez službe, vlačijo jo na zaslišanja, WHO teste označi za nepriporočljive, mi veselo testiramo z nezanesljivimi test, minister pa izjavi "Sam bi predlagal, da tako resne zadeve, kot je uporaba nekih testov ali pa študija verifikacije o uporabi teh testov, komentira in razlaga stroka, ne pa politika." 

Prav imaš, vse okrog covida pri nas je že davno izgubilo resno, utemeljeno in strokovno podlago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Mavti pravi:

Sam mal je pa res čudno kam se je moderator Snecer    skril ,tej temi je bil zelo artiven:hmm:,

....upam, da se ni s packi družil....    :mask:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, mladench said:

Mikrobiologinja pravi, da so testi nezanesljivi, ostane brez službe, vlačijo jo na zaslišanja, WHO teste označi za nepriporočljive, mi veselo testiramo z nezanesljivimi test, minister pa izjavi "Sam bi predlagal, da tako resne zadeve, kot je uporaba nekih testov ali pa študija verifikacije o uporabi teh testov, komentira in razlaga stroka, ne pa politika." 

Medicinke nimajo spodnjih hlack...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, BIF pravi:

....že ves čas zagovarjam to tezo....prva misel po(d)vprečnega slovenca je kako bo zjebal sistem....

Vse okrog covida pri nas je že davno izgubilo resno, utemeljeno in strokovno podlago. Bistvo je samo v slepem kontriranju.....

....sami svoji zdravniki, sami sebi rablji.....ko si sam sebi najboljši sovražnik....

ma ni štos v povprečnem Slovencu. Problem je, k nadpovprečni nimajo pojma in postavijo slab sistem. Se je jasno pokazalo vladanje z odloki, neumnimi in nelogičnimi potezami (ena od teh so obvezne maske zunaj) ukrepov. Tudi slepo zaupanje cepivu in razglašanje pctja koz varno zadevo je mimosun.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

264395090_10158043417391261_2954256964368024523_n.thumb.jpg.f606cb74f83e8055c2dcdf4583da6506.jpg

 

pa prosim, ne metat luščin po tleh :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!