Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred eno uro, Markisan pravi:

- Jest popolnoma verjamem, si imel več dela kot pred leti, ti ne morem oporekat .....ampak, si se vprašal zakaj? Si vprašal vsakega zakaj je nekdo umrl? Najbrž ne. So bili vsi zarad korone? Kaj pa kakšno opuščeno zdravljenje ali neodkrita bolezen zaradi te histerije? To ni opcija? Me zanima če boš letos imel manj dela?

- Novo okuženi. In kaj če so? Kaj jim pa je. Kihajo? Smrkajo? So what ..... včasih smo temu rekli prehlad. 

 

 :grupni:  To je preprosto neverjetno!  :worship: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 9. 2021 ob 14:23, KARMEN1 pravi:

Je kdo prebral stranske učinke ivermectina?

https://sl.drderamus.com/ivermectin-oral-tablet-19278

Vi kar še vedno upajte v to čudežno zdravilo, ki je zelo ceneno, uporablja pa se v državah v razvoju, za zatiranje parazitskih okužb.

Zaenkrat ga EU še ni odobrila za zdravljenja covida. In ne verjamem, da ga bo.

https://www.delo.si/novice/znanoteh/resnica-in-miti-o-ivermektinu/

o ivermectinu :P

May be an image of 1 person and text that says "Thread Vlada Republike Slovenije Dr. Borut Štrukelj: "Imamo novo potencialno zdravilno učinkovino, toje je Ivermectin, sicer stara zdravilna učinkovina, se uporablja proti parazitom. Velika prednost te učinkovine je, daje poceni ter da ima izkazan profil varnosti, kar se tiče indikacije proti parazitom." Vlada Republike Slovenije Dr. Borut Štrukelj: "V poteku je druga faza kliničnega preizkušanja, kjer imajo 100 posameznikov, 50 jih prejema placebo, 50 pa Ivermectin. Rezultati so spodbujajoči. Na prekliničnih študijah so ugotovili, da Ivermectin kar 5000x zmanjša replikacijo virusa znotraj celice." Translate Tweet 15 24"

 

 

Zaupajmo strokovnjakom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

dobro je povedal :P

 

 

Gordan Lauc 

 
Veliko istraživanja iz Katara pokazalo je da oni koji se cijepe s trećom dozom imaju oko 50% manju vjerojatnost da će se razboljeti od infekcije omikronom (druga doza nakon 6 mjeseci nema gotovo nikakav zaštitni učinak). Nije neka fantastična zaštita, no određena zaštita je.
Ipak, stvari treba staviti u kontekst. Dakle ako niste cijepljeni imate nešto veći rizik da ćete razviti simptome bolesti. Međutim slično povećan rizik imaju osobe koje su pretile ili anksiozne. To je službeni stav CDC-a (https://www.cdc.gov/pcd/issues/2021/21_0123.htm).
Zbog toga bi bilo pravedno imati preporuku da ste trebate cijepiti, smršaviti, ili se prestati bojati (naglasak na ILI). Ako smršavite i prestanete se bojati, zaštita je puno bolja, nego ako se cijepite trećom dozom cjepiva. Zaštita trećom dozom cjepiva značajno opada već nakon nekoliko mjeseci, a gubitak viška kilograma i prestanak straha će imati puno dugoročnije korisne učinke.
Strategija da ljude uplašite i zatvorite u kuće kako biste ih natjerali na cijepljenje je bila potpuno pogrešna. Jedinu korist od toga je imala industrija pandemije.
Virusi postoje milijardama godina i što god naša znanost smislila protiv njih, oni će se prilagoditi i opstati. Nas u borbi protiv virusa na životu održava samo naš imuni sustav, a njega izravno na molekularnoj razini inaktiviramo strahom…
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem prebran, da je pri necepljenih 50 x večja verjetnost za smrt pri okužbi z virusom COVID-19 (ne me vprašat kje, pa tudi če verjamem v to, ne). Ampak, nekje drugje sem prebral, da je tudi pri vožnji z motorjem 50 x večja verjetnost za smrtni izzid pri prometnih nesrečah. Morda se zato motoristi tako neradi cepijo, ker jim je to blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako dramo ste zganjali, Đoko se je pa medtem dogovoril z Avstralci :P v končni fazi se gre za varnost, a ne :D

 

Morda je slika naslednjega: 1 oseba, stati in besedilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mož od hčerkine sodelavke je okužen, mož od najine hčerke je bil danes pri nama na kosilu, moja draga je po kosilu šla iskat najino vnukinjo v vrtec, in bo pačakala pri njih doma, dokler se najina hčerka ne bo vrnila iz službe. Kljub vsem ukrepom, se nakaterim stvarem ni možno izogniti, razen če bo uveden "hišni pripor", pa še takrat bo treba vsaj v trgovino po hrano ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, RobiRoberto pravi:

Mož od hčerkine sodelavke je okužen, mož od najine hčerke je bil danes pri nama na kosilu, moja draga je po kosilu šla iskat najino vnukinjo v vrtec, in bo pačakala pri njih doma, dokler se najina hčerka ne bo vrnila iz službe. Kljub vsem ukrepom, se nakaterim stvarem ni možno izogniti, razen če bo uveden "hišni pripor", pa še takrat bo treba vsaj v trgovino po hrano ...

gotovi ste :P

 

Morda je slika naslednjega: 1 oseba in nakit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

gotovi ste :P

Tudi jaz sem gotov verjetno...še čakam na pcr. Ampak sem vseeno vzel ivermektinček z vzbodbudo za boljše počutje ?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Zivnorc pravi:

... arzen pomaga ... že v majnših količinah... če pa ne zaleže, ga pa malo več vzemi....  :D

svobodna izbira...sam imam svoja načela, ne rabim nasvetov :jezik:

...za obupance je pa mogoče v redu ?

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

Tudi jaz sem gotov verjetno...še čakam na pcr. Ampak sem vseeno vzel ivermektinček z vzbodbudo za boljše počutje ?

pa tok si čakal, kdaj te bo, omikron je itak prehlad :P

ps. poleg vzami še kaj, saj veš ivermektin ni odobren :D

pss. verjetno si relativno mlad in zdrav (pod 50 let) sploh ne vem zakaj bi kaj rabil vzet

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal, še mal. Korona je kot "kripto".

Zdej je plato, loh bo šlo mal gor, loh mal dol, ma projekcije kažejo, da gre Kacin maja zritat vikendico in bazen. Takrat bo padec :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, vandrovec pravi:

svobodna izbira...sam imam svoja načela, ne rabim nasvetov :jezik:

...za obupance je pa mogoče v redu ?

Ne dajem nasvetov...sploh pa ne zastonj...

Povem samo, kaj je meni pomagalo....

:D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

pa tok si čakal, kdaj te bo, omikron je itak prehlad :P

ps. poleg vzami še kaj, saj veš ivermektin ni odobren :D

pss. verjetno si relativno mlad in zdrav (pod 50 let) sploh ne vem zakaj bi kaj rabil vzet

Ivermektin imam za porabit, kdaj ga bom, če ne ob okužbi. Sicer ni še uradno potrjena ampak vseeno koristi ?

poleg tega imam še morje stvari...propolis, med, vitamine, ehinacejo, angal, ... alkohol ?

nisem pod 50, sem že v rizični skupini za strokovnjake ampak se požvižgam na to...?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 1. 2022 ob 10:45, DAMI34 pravi:

o ivermectinu :P

May be an image of 1 person and text that says "Thread Vlada Republike Slovenije Dr. Borut Štrukelj: "Imamo novo potencialno zdravilno učinkovino, toje je Ivermectin, sicer stara zdravilna učinkovina, se uporablja proti parazitom. Velika prednost te učinkovine je, daje poceni ter da ima izkazan profil varnosti, kar se tiče indikacije proti parazitom." Vlada Republike Slovenije Dr. Borut Štrukelj: "V poteku je druga faza kliničnega preizkušanja, kjer imajo 100 posameznikov, 50 jih prejema placebo, 50 pa Ivermectin. Rezultati so spodbujajoči. Na prekliničnih študijah so ugotovili, da Ivermectin kar 5000x zmanjša replikacijo virusa znotraj celice." Translate Tweet 15 24"

 

 

Zaupajmo strokovnjakom :P

 

Po moji praksi v dveh dnevih ode korona ob 3 mg tableti na dan...ni še dokončno, niti PCR še nimam potrjen. Upam, da bo pozitiven, na hitrem testu doma včeraj je pokazalo poz. in bom imel pol leta potrdilo, da nisem prezgodaj vzel ta ivermektin. Danes sem šel na test pcr, včeraj sem pa že tableto vzel ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beovička je ravnokar povedala, da bodo naslednji tedni odločilni.  Končno je nekdo rekel bobu bob. ✌️
 

???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, vandrovec pravi:

Po moji praksi v dveh dnevih ode korona ob 3 mg tableti na dan...ni še dokončno, niti PCR še nimam potrjen. Upam, da bo pozitiven, na hitrem testu doma včeraj je pokazalo poz. in bom imel pol leta potrdilo, da nisem prezgodaj vzel ta ivermektin. Danes sem šel na test pcr, včeraj sem pa že tableto vzel ?

 

zajedalcev zihr nauš mel :P

 

pred 16 urami, Frenk 67 pravi:

Beovička je ravnokar povedala, da bodo naslednji tedni odločilni.  Končno je nekdo rekel bobu bob. ✌️
 

???

no to smo čakali, teh odločilnih 14 dni. Zna biti nekaj na tem, če je šefica to potrdila :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

zajedalcev zihr nauš mel :P

...še en plus ?...smo pozitivni, v izolaciji....super, zastonj dopust ☺️

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še pol leta boš mel listek, da si varen :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

pa še pol leta boš mel listek, da si varen :P

 

...je že, koda bo veljala šele po nekaj dneh ?

259701414_covid1.thumb.jpg.627315e26bf72596f1dbd8d2819a73f2.jpg

 

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!