Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

pred 33 minutami, BIF pravi:

 

Zanimivo...leta 1551 je pisal o koncu ekonomije leta 2020...Ta pa res obvlada...verjetno je kje v nadaljevanju napovedi omenjen tudi kripto....fuck...

To že skoraj spada v temo Kr neki...

če je pa vse res :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas v Posavju smo zaenkrat še kar "varni" pred tem nadležnim virusom. Ne vem pa, koliko časa še. Upam, da nadlega kmalu izgine iz Slovenije in ostalega sveta. 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, J.a.m.e.s pravi:

To so te maske, sem zase in za mojo naročil. Dobava v dveh dneh. So iz neoprena, primerne za pranje. Izdelava bolj tko, hitro bi jo sam sešil. Glede same zaščite težko rečem, vem da nimajo tistih certifikatov. Je pa verjetno boljše kot nič. 

https://shieldmaske.si/

Ja verjetno. No...neka strašna zaščita to sicer ni...sicer razen tiste z filtrom..je vse ostalo bolj športna loterija. Pa vseeno...neka minimalna bariera je. Se mi zdi da že iz psihološkega vidika to ni slabo. In ko vsega mimo so fajn za pod kako kros ali open čelado na motorju. Za kak prah ali mraz zadržat so kar ok....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tex pravi:

Dobil pralne? Zanimivo..

Ja glej, to so dobili... Si jih pač perejo vsak večer... Če si jih. 

Cena okoli 1,80€

Popravljeno . Popravil LunaticFringe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

če je pa vse res :P

 

 

Ja kok da ni!? Sej je v Slovenskih novicah pisal!

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Alla pravi:

Neodvisna stran za zbiranje in prikazovanje podatkov o okužbi Covid-19 v Sloveniji.

https://covid-19-stats.si

interesantno, dal sem nek "drug" emšo pa javi,da je napačen...

pa je "pravilno" narejen

očitno je zadeva prisesana na CRP

očitno državna zadeva, udbaški sistem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

No, lej, saj če si hotel lagat, pol je boljše, da nisi v statistiki ;)

 

lagat glede emša, če za kakšen dan zamakneš dan rojstva, to ne more vplivati na statistiko a ne?

meni je to čudno, zelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, vpliva pa nedvomno na to, da bi si potem lahko izmišljevali EMŠE (kaj pa je to, če jaz še ene 3x glasujem s kakim drugim EMŠO-m) in večkrata glasovali.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Športno dno

https://www.24ur.com/sport/nogomet/zagrebski-dinamo-zelel-znizati-place-nogometasi-odlocno-proti.html

Citiraj

Čeprav sta kapetan kluba Arijan Ademi in trener Nenad Bjelica športnemu direktorju kluba Zoranu Mamiću sporočila, da igralci na znižanje ne pristajajo, pa naj bi Dinamo ukrep (prisilno) vseeno izvedel. Po poročanju portala 24sata je sicer 400 ljudi v klubu pristalo na znižanje plač, a izjema so bili igralci prve ekipe in trener. "Uprava kluba se iskreno zahvaljuje zaposlenim, B-ekipi in nogometni šoli, ki so v manj kot 24 urah sprejeli nujni ukrep o znižanju plač do 30. Septembra 2020," so zapisali pri Dinamu. Povedano drugače: na znižanje so pristali vsi z izjemo glavnih akterjev v Maksimiru. Igralci in trener so sicer odločni, da ne bodo sprejeli znižanja, a po poročanju 24sata bo klub vseeno znižal plače tudi njim. V klubu naj bi bili nad odločitvijo nogometašev sicer šokirani in presenečeni.

podobni cirkusi tudi v Barci, košarka in najbrž še kje...

očitno je, da se boto časi precej spremenili...in verjetno je to edina rešitev, če še želimo ta planet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Alla pravi:

Nope, vpliva pa nedvomno na to, da bi si potem lahko izmišljevali EMŠE (kaj pa je to, če jaz še ene 3x glasujem s kakim drugim EMŠO-m) in večkrata glasovali.....

isti fake emšo bi uporabil...

meni se zdi šokantno, da je anketa pripeta na bazo EMŠO, ki ni javno dostopna...

in to počne neka privat firma?

se bojim, da je v ozadju naročnik Država, ki je pristavila bazo EMŠO in to zadevo tudi plačala...

zelo rad bi slišal te odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snečer said:

lagat glede emša, če za kakšen dan zamakneš dan rojstva, to ne more vplivati na statistiko a ne?

meni je to čudno, zelo

Ne more... Je pa zelo verjetno, da ce nekdo ze emso ponaredi, da bo tud kak drug podatek... In ga pac ne sprejmejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

Ne more... Je pa zelo verjetno, da ce nekdo ze emso ponaredi, da bo tud kak drug podatek... In ga pac ne sprejmejo.

to ne pojasnjuje, kje so prišli do baze EMŠO in da v "anonimni" anketi sprašujejo celo o zdravju...

pa to je noro

 

pred 1 minuto, Alla pravi:

Potem pa se obrni na izvajalca. Tule ma MS ti bo težko kdorkoli povedal kaj preverjenega oz. resničnega,  a ne

sigurno, lahko pa debatiramo in prav je, da sem opozoril, A NE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Snečer said:

Športno dno

https://www.24ur.com/sport/nogomet/zagrebski-dinamo-zelel-znizati-place-nogometasi-odlocno-proti.html

podobni cirkusi tudi v Barci, košarka in najbrž še kje...

očitno je, da se boto časi precej spremenili...in verjetno je to edina rešitev, če še želimo ta planet...

 Jaz jih cisto razumem... Le kako bodo preziveli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstaja pa sicer še ena razlaga, da modeli poznajo algoritem določitve zadnjih treh številk na podlagi prejšnjih...

Kar bi bilo še bolj "zanimivo".

Mene to skrbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snečer pravi:

Obstaja pa sicer še ena razlaga, da modeli poznajo algoritem določitve zadnjih treh številk na podlagi prejšnjih...

Kar bi bilo še bolj "zanimivo".

Mene to skrbi.

Če si prav razlagam napisano na linku, oni dejansko bazo EMŠA imajo....ampak anonimizirano...  po moji kmečki logiki, dobili so vse emše v drugačnih zapisih. Ko ti vpišeš svoj emšo, ga isti program spremeni v ta "drugačni" zapis... pomoje, nevem, tko mi je najbolj enostavno si to razlagat...

Sicer pa, tolk podatlov ko majo o nas... naj imajo še emšo, nič takega :)

če stric google ve točno v katerem nadstropju si v hiši... me to ne skrbi. 

ne, nimam simptomov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, jvalant pravi:

Ne more... Je pa zelo verjetno, da ce nekdo ze emso ponaredi, da bo tud kak drug podatek... In ga pac ne sprejmejo.

od kje jim baza podatkov?? to je bizarno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Snečer pravi:

Mene to skrbi.

Bedarija.

Obstaja preprost algoritem za preverjanje pravilnosti vnešene EMŠO številke. Podobno kot pri referenčni številki na SEPA plačilnem nalogu.

https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/vsebina?urlid=19998&stevilka=345

Tisti, ki mislijo, da je emšo številka krneki, pač ne vedo o čem govorijo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Codeine pravi:

Bedarija.

Obstaja preprost algoritem za preverjanje pravilnosti vnešene EMŠO številke. Podobno kot pri referenčni številki na SEPA plačilnem nalogu.

https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/vsebina?urlid=19998&stevilka=345

Tisti, ki mislijo, da je emšo številka krneki, pač ne vedo o čem govorijo. :D

zato me še bolj skrbi

al pa daj generator emšo... simpl :)

https://www.delphi.si/viewtopic.php?t=9373

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hatari.avi

2 hours ago, Alla said:

Neodvisna stran za zbiranje in prikazovanje podatkov o okužbi Covid-19 v Sloveniji.

https://covid-19-stats.si

  Evo, pa se moj prispevek k borbi proti koroni! Kolk pomaga ne vem,  ampak tolct jih po glavi tudi daje neko zadovolstvo. Brez sledenja uporabnikov! ;)

k_killer.avi

 

P.S: Zal mi je za slabo konverzijo, sem zelel met cim manjso velikost.

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, thumper pravi:

od kje jim baza podatkov?? to je bizarno..

Kolikor vem, je ta baza že na občinskem nivoju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte no nehat z teorijami... Kar hocejo vedet o vas ze vedo, prek ebaye, facebooka itd, ipd, etc...   A sploh upate luc prizgat doma, k se senca pokaze in vas bo kaj, napdadla al kaj! Vse ma svoje meje... Pa pac ne tipkajte svojega EMSOta in podatkov not, pa se naprej jamrajte o napacnih grafih, ipd... In cisto prav, da zavrne vsakega ki pise narobe EMSO, se prjavt bi ga blo treba... Pa se razlaga autorja:

 

 

 
Pa se en citat: "Da še enkrat ponovim za tiste v zadnji klopi: ŠTEVEC RABI VELIKO, POŠTENIH VNOSOV."

 

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!