Skoči na vsebino

KORONA virus


vandrovec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

povezave (klik):

Priporočene objave

a kdo ve, kdaj bodo lovci NATO al pa Rusije preletel naše nebo v čast zmagi nad virusom? :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad našimi kraji sedaj kar pogosto grmi. Fajn ropota vidi se pa ne aviona, iz Aviana se nekam vozijo...ponavadi ni bilo letalskih linij tu, smo imeli mir. Se je parkrat slišalo tudi med korono, takrat so verjetno špricali, sedaj delajo nekaj drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte vcasih na flightradar24, je kar zanimivo na nebu. Zadnjic sem v vecernih urah spremljal en vojaski avion iz Aviana, je kar lepo krozil in izvajal manevre. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, DAMI34 said:

a kdo ve, kdaj bodo lovci NATO al pa Rusije preletel naše nebo v čast zmagi nad virusom? :P

 

Že letijo!  
Vsak večer jih slišim, kako letijo nad mano.  Očitno dostavljajo svežo robo.😳

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ste občutljivi, nam Wajducem vsak dan non stop Pipistrel nabija, pa še AK Križaj s starimi pajperji in cesnami :P

Nihče pa v čast zmage...to je point :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo kako kar naenkrat nobenega več ne skrbi za moje zdravje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

 

Nihče pa v čast zmage...to je point :P

 

Zmage tokrat ne bo, to je point 😛 Nad eno "kugo" se spravlja še hujša "kuga"... ko bo razglašeno vojno stanje bodo veljali še hujši ukrepi od corone. Samo vprašanje časa je, kdaj bo Evropa uradno  v vojni, ...ww3 se je neuradno že začela 😒

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, vandrovec pravi:

Zmage tokrat ne bo, to je point 😛 Nad eno "kugo" se spravlja še hujša "kuga"... ko bo razglašeno vojno stanje bodo veljali še hujši ukrepi od corone. Samo vprašanje časa je, kdaj bo Evropa uradno  v vojni, ...ww3 se je neuradno že začela 😒

pa sj to je vse po planu, a nisi prebral, da nas je preveč? Par atomskih in bo stanje normalno. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par atomskih in še kaj zraven...če bo vse po planu se lahko v večini poslovimo s tega sveta do leta 2030. Morda je sedaj zadnji čas, da se izkoristi, kar je še izkoristit mogoče...upam, da se motim, samo kaže ne dobro 🤨

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, vandrovec pravi:

Zmage tokrat ne bo, to je point 😛 Nad eno "kugo" se spravlja še hujša "kuga"... ko bo razglašeno vojno stanje bodo veljali še hujši ukrepi od corone. Samo vprašanje časa je, kdaj bo Evropa uradno  v vojni, ...ww3 se je neuradno že začela 😒

Vse te natiskane milliarde s strani Ameriške centralne banke za "reševanje" corona krize, so nekam šle. Malo po medijih, malo ljudem, ogormno pa akterjem po zasebnih žepih. Dans je pa treba vrnit "uslugo", pa lepo delat, kar ameri ukažejo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Besede antivaxer nisem že 1 teden prebral. Kje so pa kaj beovička in kamerati? Uglavnem dokaz po dveh letih, da smo težke ovce ki skačemo iz medijske zgodbe na zgodbo. V tej temi je bilo kar nekaj takih zdej so pa čudežno zginli v drugo ogrado. Še bolj zastrašujoče pa je da so se skor vse teorije zarote uresničile. Bolj me pa skrbi kaj bo z nami cepljenimi glede na to kakšne vse informacije ven prihajajo. Upam, da ne ugotovim, da je bla to moja največja življenska napaka. Da ne govorim o cepljenih otrocih https://igorchudov.substack.com/p/allegations-of-genetic-harm-to-newborn?s=r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Markisan pravi:

Besede antivaxer nisem že 1 teden prebral. Kje so pa kaj beovička in kamerati? Uglavnem dokaz po dveh letih, da smo težke ovce ki skačemo iz medijske zgodbe na zgodbo. V tej temi je bilo kar nekaj takih zdej so pa čudežno zginli v drugo ogrado. Še bolj zastrašujoče pa je da so se skor vse teorije zarote uresničile. Bolj me pa skrbi kaj bo z nami cepljenimi glede na to kakšne vse informacije ven prihajajo. Upam, da ne ugotovim, da je bla to moja največja življenska napaka. Da ne govorim o cepljenih otrocih https://igorchudov.substack.com/p/allegations-of-genetic-harm-to-newborn?s=r

cepljeni smo še živi :P

 

bolj je bistvo, da so kr naenkrat potihnili posiljevalci vsesplošnega cepljenja, kar vem Avstrija ni šla naprej z bolano idejo.

pa še glavna informacija:

za Cro ne rabiš več pctja :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Markisan pravi:

Besede antivaxer nisem že 1 teden prebral. 

Zdej k se ne bomo strinjal z zahodno propagndo bomo rusofili, al pa komiji. Ne boj se, neki se bo že našlo.

pred 57 minutami, DAMI34 pravi:

za Cro ne rabiš več pctja :P

 

Še 14 dni, pa bom mel registriran motor... komi..... čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Zdej k se ne bomo strinjal z zahodno propagndo bomo rusofili, al pa komiji. Ne boj se, neki se bo že našlo.

Še 14 dni, pa bom mel registriran motor... komi..... čakam.

ja sj, zdj si upaš :P

pct, je itak padu povsod...sam še mulcem natikamo maske...kao...ful dobro, da jih mal "gušimo".

Kdor ne razume izraza gugl ma prevajalnik :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

pct, je itak padu povsod...

 

K mi bojo pušo v roke potisnl, bom reku da nimam pct, da sm antivaxser:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, skalar36 pravi:

K mi bojo pušo v roke potisnl, bom reku da nimam pct, da sm antivaxser:naughty:

kakšno pušo, če smo vse poslal v Ukrajino :P evo dokaz, tonček se hvali da je vse F16 naložil in 2 čelade:

Morda je slika naslednjega: 3 osebe, na prostem in besedilo, ki pravi »DOOSAN«

fračo marbit, pa masko. Pa ne uno za pline, da se razumeva :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...si predstavljate, da vojna pride do nas...

...in vpokličejo naše milenijce, sposobne za boj in obrambo naših mam...žena...otrok...

..in dobi pušo v roke...pa vpraša:

...kje ma pa tale puškapa tač skrin?

...sej je to puška, a ne?

...a se puško napolni preko USB?

...a pa je gor naložena najnovejša verzija?

...uuuu...a ima 3D efekte?

...a če te kdo zadane, kje je gumb za play again?

..a moram to res s sabo nosit?..a nam ne morte to tam razdelit?

...a se da mal glasnost zmanjšat...k me bo glava bolela, če bo tko pokal?

..men pa barva ni všeč...a jo lohka na roza pobarvam?

...lulat me...a grem lohk lulat?

...ej čakte mal.. a nardimo selfija?

...jest sem zmatran...bom mamo poklicu, da me pride iskat....

....

..

..

 

...si predstavljate tako vojsko?

:lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, skalar36 said:

Zdej k se ne bomo strinjal z zahodno propagndo bomo rusofili, al pa komiji..

.

Sam ta presečna množica je res precej ista.  Zanimivo. 
 

Danes mi je sodelavc spet razlozil da je korona nateg, da edina razlika med njim pa mano je da on ziher ne bo umrl zarad cepiva, monolog pa nadaljeval s predavanjem kako je ukrainski konflikt konstrukt zahodnih medijev in politikov. Da Putin sam odgovarja na provokacije. Ker on se ne pusti jebat. Ko sm ga prasal kako komentira 3 tedne ko sva bla na firmi samo 2 od 7ih, (2 cepljena, ostalih pet se je prekuževalo) je reku de pac nakljucje. 
 

se mi zdi, de imata nołe in putin iste fene, in to ni nakljucje. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kugelschreiber pravi:

Sam ta presečna množica je res precej ista.  Zanimivo. 
 

Danes mi je sodelavc spet razlozil da je korona nateg, da edina razlika med njim pa mano je da on ziher ne bo umrl zarad cepiva, monolog pa nadaljeval s predavanjem kako je ukrainski konflikt konstrukt zahodnih medijev in politikov. Da Putin sam odgovarja na provokacije. Ker on se ne pusti jebat. Ko sm ga prasal kako komentira 3 tedne ko sva bla na firmi samo 2 od 7ih, (2 cepljena, ostalih pet se je prekuževalo) je reku de pac nakljucje. 
 

se mi zdi, de imata nołe in putin iste fene, in to ni nakljucje. 

Na obeh straneh so extremisti. Tega ne morš preprešt. Tudi men gredo rahlo na jetra tisti, ki pravjo, da bomo zarad cepiva umrli. V osebnem življenju sm jih skenslu.

Glede vojne nimam pojma. Ni mi pa fer, kako poteka propaganda. Napumpat narod, jih obrnt proti rusiji, in v tem duhu zakuhat kej večjega. Namesto, da bi pomiril narod, in se ne preveč umešaval v ta konflikt za kaerga nimamo pojma kako poteka. Sicer je pa un fomuraš, k ma ist motor kt jest, dal v uno temo zanimiv prispevk. Poglej.

Aja, veš kva je reku Elon Musk, pa un Hoskinson, ko so začel v vesolje spuščat radiovalove in iskat druge oblike življenja, da je mogoče bolje, da tega ne počnemo, ker nikoli ne veš, kdo na drugi strani bo sprejel ta signal. Mogoče smo za zdej "off the radar" z razlogom. No neki tazga bi veljal za našga twitota.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

37 minutes ago, skalar36 said:

Glede vojne nimam pojma. Ni mi pa fer, kako poteka propaganda. Napumpat narod, jih obrnt proti rusiji,

Ne veš kako poteka? Natancno tako kot rusko gruzijsko klanje 2008. Do pike. Vajo je ponovil s Krimom 2014. Potek ni bil cist isti, ampak all in all zelo podobno. Da je vojska ostala v formi je še malo pomagal AlAsadu. in zbombardiral Sirijo.  Car Putin. Vse njegovo….ja, res nije fer do njega. 
 

Točno vemo kako poteka. Ker smo vse že videli. Pa ne 1939. 2008! Zdaj je več mednarodnega pompa. Cene nafte davijo cel svet, “zdej pa še to.” Pa blizu je. Od nas do Madžarsko ukrajinske meje je dovolj en rezervar nafte. Razlogi so napačni, morda vseeno malo pomagajo Ukrajincem IN Ruski manjšini! 

37 minutes ago, skalar36 said:

da tega ne počnemo, ker nikoli ne veš, kdo na drugi strani bo sprejel ta signal.

Prvic sm to prebral 4 leta nazaj, v spremni beseti za Kakujevo knjigo Future of humanity.

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, skalar36 said:

ko so začel v vesolje spuščat radiovalove in iskat druge oblike življenja, da je mogoče bolje, da tega ne počnemo, ker nikoli ne veš, kdo na drugi strani bo sprejel ta signal.

Mislim, da je bilo nazorno prikazano v filmu Battleship.

Sicer s(m)o zmagali... ampak to je blo v filmu....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi radijski signal je bil na Zenlji (generiran) oddan decembra 1900. glede na to, da se radijski valovi širijo po prostoru (space) s hitrostjo svetlobe so trenutno cca 122 svetlobnih let od zemlje. Če jih je kdo prestregel, bomo to izvedeli čez 122 let.

Čas kar težko dojemamo kot "dimenzijo".

Virusi, vojne... so pa v relnem času tu in sedaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!