Skoči na vsebino

piaggio zip tezave


Kristjan R

Priporočene objave

Imam piaggio zip, ki malo slabo dela na minimumu vendar dela uredu ko dam gas. Ko se vozim dela na začetku uredu potem pa začne čez nekaj časa malo trokirati če imam gas do konca...Uplinjač je nov, ventili čisti...bi mi znal kdo pomagat odpravit problem...

LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo nastavljen prosti tek motorja in posledično preveč zraka/bencina pri full gasu.

• najprej nastavi prosti tek............

Poglej na youtubu nekaj v tem smislu ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem ampak nimam takega karburatorja, na mojem ne najdem vijaka za minimum...

imam pa sicer tak karburator:

en vijak je ob strani1195430058_carburator3.jpg.b370fe5fab92daed08a1376a0ee4356c.jpg

drugi vijak pa je pri zajli588924519_carburator1.jpg.4f65c7e9c44f4f0c3e4667eeb465db25.jpg

in ne razumem kaj naj naredim...

carburator 2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj narediti?

Na netu poišči podatke o tvojem frgazerju in ga nastavi kot je uradno napisano.

Na Youtubu poišči svoj frgazer kako se ga nastavi.

• Če se boš še vedno spraševal Kaj naj naredim?........, rabiš profesionalca na servisu.

Mogoče je nalažje, da greš do tistega ki ti je šaril po frgazarju in ga prosiš, da ga vrne v prejšnje delujoče stanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor,

Karburator sem kupil nov in zato ni bil naštiman kot bi bilo prav. Bom pa pogledal na yt...

Sicer se na motorje amatersko kar uredu spoznam in sam delam servise na vseh motorjih vendar v življenju še nisem srečal takega tipa karburatorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
Ob 17. 3. 2020 ob 21:38, Kristjan R pravi:

Imam piaggio zip, ki malo slabo dela na minimumu vendar dela uredu ko dam gas. Ko se vozim dela na začetku uredu potem pa začne čez nekaj časa malo trokirati če imam gas do konca...Uplinjač je nov, ventili čisti...bi mi znal kdo pomagat odpravit problem...

LP

 

Ti je uspelo rešiti problem? Če si mi lahko prosim posleš link od fergazerja ker imam jaz isti problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
On 9/22/2020 at 9:17 PM, Edi Zip said:

Ti je uspelo rešiti problem? Če si mi lahko prosim posleš link od fergazerja ker imam jaz isti problem

Pri menije biu problem v slabi mesanci zraka in benzina. Sem dal manjse šobe not pa dela kot more. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!