Skoči na vsebino

Izolacijski potopisi


Kiri

Priporočene objave

pred 12 urami, Kiri pravi:

Pamir lahko, ja. Mogoče en večer naslednji teden? Severna Koreja bi verjetno tudi bila zanimiva, ampak od tam pa nimam še nič materiala skup nametanega. Potem pa mi že zmanjka materiala :)

Navijam za Pamir.

pred 11 urami, Kiri pravi:

Samo tam nisem bil z motorjem, tak da ne vem, če šteje :)

Šteje :P v bistvu je tvoj potopis bolj v stilu National Geografica, zato mi je bilo všeč, lep opis dežele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pripravil Korejo, Pamir pa imam itak že pripravljen. Bolj me zanima, kdo bo naslednji? :) @avtomoto mogoče? :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kiri pravi:

Bom pripravil Korejo, Pamir pa imam itak že pripravljen. Bolj me zanima, kdo bo naslednji? :) @avtomoto mogoče? :)

raje Korejo :) ker je nekaj posebnega. res pa je škoda, da ni z motorjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Snečer said:

raje Korejo :) ker je nekaj posebnega. res pa je škoda, da ni z motorjem...

Evo ti teaser :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem pogledu, ampak ne, prosim ne tega, to je isto kot moja mladost, vsi lepi, vsi mladi vsi srečni, en voditelj, pa štafeta mladosti. :P (brez zamere)

Bolj me zanima narava in pristnost "outbacka"

Kak prenos moraš imet (hitrost linije ) za uploud v živo? Je dovolj laptop, kamera, mikrofon, pa stream preko FBja?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laptop je dovolj. Jaz sem uporabil eno usb kamero, ki je malenkost boljsa od tiste v laptopu, za mikrofon pa sem uporabil slusalke za telefon. Brez tezav bi slo tudi z laptopovo kamero in mikrofonom, samo malo slabse bi se me verjetno vidlo in slisalo. Linija je dovolj obicna s 5 Mbit uploada... torej prakticno vsak lahko to na optiki dela. 
 

Malo komplikacij je edino s tem, ce zelis prenasat svoj display (prezentacijo). Za to uporabis program OBS, pa pri Facebook live je treba nekaj malenkosti drugace nastavit, kot sicer. Lahko pripravim podrobna navodila. 
 

Kar se mene tice, z veseljem obe potopisni naredim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kiri pravi:

Laptop je dovolj. Jaz sem uporabil eno usb kamero, ki je malenkost boljsa od tiste v laptopu, za mikrofon pa sem uporabil slusalke za telefon. Brez tezav bi slo tudi z laptopovo kamero in mikrofonom, samo malo slabse bi se me verjetno vidlo in slisalo. Linija je dovolj obicna s 5 Mbit uploada... torej prakticno vsak lahko to na optiki dela. 
 

Malo komplikacij je edino s tem, ce zelis prenasat svoj display (prezentacijo). Za to uporabis program OBS, pa pri Facebook live je treba nekaj malenkosti drugace nastavit, kot sicer. Lahko pripravim podrobna navodila. 
 

Kar se mene tice, z veseljem obe potopisni naredim. 

Hvala. Ti kar naredi, bomo gledali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš Iran še kje objavljen? Me zanima trasa. 

Drugače pa, super ta tvoj način. To sedaj rabimo. Tnx

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, tomash said:

Imaš Iran še kje objavljen? Me zanima trasa. 

Drugače pa, super ta tvoj način. To sedaj rabimo. Tnx

Na prejšnji strani je avtomoto objavil posnetek. Trasa po Iranu je bila sicer:

Bazargan - Tabriz - Kashan - Abyaneh - Isfahan - Yazd - Shiraz - Isfahan - Tabriz - Kandovan - Black church/Saint Thaddeus cerkev in nazaj čez Bazargan v Turčijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Video, kot iz filma Pobesneli Max. :) Nasmeh pod čelado in cele kosti, ostalo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kiri pravi:

Zdravo skupnost!

Ta teden je kar malo gužva v službi, zato nisem uspel zbrati skupaj materiala za Severno Korejo Bo za to verjetno še nekaj časa v prihodnjih tednih :) . Če ste za in obljubite, da ne bom sam online, lahko jutri proti večeru naredim potopis "Do Kitajske in nazaj" oziroma svoj Pamir 2015.

Pa še en mini utrinek :)

 

11659249_10153516740779396_5448468912596796656_n.jpg

Pridem in dodaj dogodek, da bomo povabili še druge. lp

Popravljeno . Popravil tomash
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem končal z gledanjem. Super za možnost gledanja v več delih. Super, bravo. :OK: Še več takšnih podvigov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Scarabeo 500 said:

Ravnokar sem končal z gledanjem. Super za možnost gledanja v več delih. Super, bravo. :OK: Še več takšnih podvigov.

Naj se pozlatijo tvoje besede :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!