Skoči na vsebino

MF-power


aleks

Priporočene objave

tnx

sej sn se zadnič z onim benotom meno po ircu pa mi je reko da nedela tolk za skutere bol za tomose... <_<

pa ok hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako jaz vedno recem Giannelliji niso za mojepojme nikol bli vredu pa nikol nebojo(to je moje mnenje) ji niti v enem testu o skuterih nisn zasledil pa sn gledo in nemske revije in nizozemske ce pa so ze bli v testu pa so bli na zadnjem al pa predzadnjem mestu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako jaz vedno recem Giannelliji niso za mojepojme nikol bli vredu pa nikol nebojo(to je moje mnenje) ji niti v enem testu o skuterih nisn zasledil pa sn gledo in nemske revije in nizozemske ce pa so ze bli v testu pa so bli na zadnjem al pa predzadnjem mestu

ja to se meni tudi ćudno zdi, pa tudi na nobenih internetnih trgovinah jih ni, niti tunescoot.de niti scooter-attack.de

zanimivo ;)

samo meni pa je giannelli nr-x kar lep (pa še ful visoki je) in dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm hja. Ja kateri pa so ponavadi na prvih treh mestih? :unsure:

Yasuni S,Leo Vince ZX in Bidalov ti so vedno med prvimi tremi mesti v skoraj vseh testih kaj sn jih do zdaj vido :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa baje da kaki Leo ZX al pa Gianelli ne pomagajo NIČ na DiTechu. Ste kaj slišali o tem ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

po moje je fora tega, da na ditechu se nix ne pozna auspuff tale elektronska blokada končnih obratov;

recimo na navadnem skuterju so obrati malo ``zadušeni´´ in jih ti s tem ko zamenjaš auspuff in odlokiraš spustiš na plano

na ditechu je pa tak, da je prvo kot prvo auspuff dost odprt, polj pa pride elek. blokada končnih obratov, in ni fore, ker že original auspuff nabije obrate do konca, leovinchi giannelli al pa kej tazga mu najbrž zato nix ne pomagajo, ker ga pač ne morejo prisiliti v delovanje v višjih obratih

sm pospeški nam še ostanejo

sm je pa res, da je ta blokada končnih obratov tam najbrž z namenom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='21 Oct 2003 @ 15:10'] Kaj še vedno izdelujejo ta auspuh za skuterje ?

Mfa misliš? Baje jih je un tip nehu delat...

Sva se pa neki cajta nazaj ganjala mal z enim znancem k je mel gor mfa. Tip ni mel dobr nastavlnga, zato je mel pr posešvanju luknje in tut letu mu je ene 5 več k men. Se pravi je ta auspuh bl za en kurc :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mfa misliš? Baje jih je un tip nehu delat...

Sva se pa neki cajta nazaj ganjala mal z enim znancem k je mel gor mfa. Tip ni mel dobr nastavlnga, zato je mel pr posešvanju luknje in tut letu mu je ene 5 več k men. Se pravi je ta auspuh bl za en kurc :hmm:

jz sm ucer klicu pa je so rekl da jih vec ne izdelujejo!!! :cry: !! pol sm pa su po zx-a!! :OK: !!pa je fuul hud :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

markovic, al kak se ze tip pise?? Gorazd Markovic iz Ptuja?? za Tomose je No.1!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mfa misliš? Baje jih je un tip nehu delat...

newem no samo meni je reko eden na servisu da mi ga naredi če hočem samo mi ga ne prporoča... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mfa misliš? Baje jih je un tip nehu delat...

newem no samo meni je reko eden na servisu da mi ga naredi če hočem samo mi ga ne prporoča... :wacko:

LOOOL :lol1: :lol1:

toj pa huda reklama! ti ga nardi, samo ti ga ne priporoča!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj

kaj te to takega če je človek povedal po resnici da mi ga ne priporoča, mu pač ne gre samo za dnar...

pa to ni reko on z ptuja ampak en drugi ki bi mi naredo samo koleno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj

kaj te to takega če je človek povedal po resnici da mi ga ne priporoča, mu pač ne gre samo za dnar...

pa to ni reko on z ptuja ampak en drugi ki bi mi naredo samo koleno... :)

je ne sej nimam nič proti, taki mehaniki so najbolši, k priznajo kako, ker se mu gre bolj za ugled, kot pa za denar! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!