Skoči na vsebino

MF-power


aleks

Priporočene objave

Ja tkole vm bom povedu...za TOMOSE je najbolši MF POWER izpuh...to vem iz svojih izkušn pa tud marsikdo oz. vsak k ga poznam pa ma kej pojma o teh stvareh reče da jeMF najbol za TOMOS...drgač če mate pa dnar je pa za avtomatike najbol MOPEDKIT(dirkaln kit za avtomatike)...jst osebno sicer ne vrjamm v nevemkok dolgo življensko dobo tega MOPEDKITa ker nima prisilnega al pa vodnega hlajenja za tolk napilene stvari pa je zračno velik premav...par kilometrov v hud hrib...v 1. do daske...pa boste hit pregrel useskp!

Ne vem pa kako se MF odziva na skuterjih sigurno pa da je miljon auspuhov za na skutra bolših od MFa...če nimaš dnarja pa bi rd neki neoriginalnga je MF popoln---------osebno pa mi je zvok od MFa fulllllllllll hud...tak kovinski...u glavnm hud!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic, pa vendarle kje se pa da dobit ta kit za avtomatike.......(mopedkit :? )

No sej se mi je zdel da še noben ni za to slišu k vsak k sm mu do zdej to umenu je reku da sanjam :wacko:

No tle mate naslov pa se sami znajdte:

http://www.mopedkit.com/indexSL.htm

:OK: :OK: :OK:

Če bi meu tazga avtomatika da bi se splačal bi 100%no tole ubodu...grem pa tud spomlad(če bo sploh še ostajal)mal na testno vožno da vidm kok tole kej trga...sam če že navadn frgazar,42L,MF na avtomatiku trga gate(beri:prehiti vsak skuter-50ccm)kva more šele s telimi dirkalnimi komponentami delat :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PSI a tut frcija bi tunov sam kolk ma pol to kubov 60,70 pol pa frci leti k kurba

65 kubov,vrtina mislm da 16mm(res se ne spomnm točno),pa en divji auspuh...po moje trga da ti pu k***a ni jasn!!! :kva1: :kva1: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.mopedkit.com <--- to je orignal tecnigas (pomoje) auspuh! idin kr bi naredu, je to, da bi auspuh nesu Benotovmum atiju da mi kolen širši nardi, k ta je pomoje mal preozk :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PSI a tut frcija bi tunov sam kolk ma pol to kubov 60,70 pol pa frci leti k kurba

jst bi iz tega naredu raketo :OK: .......no mogoce naslednjo zimo.........letosnjo prevec zaposlen s skutrjem :naughty:

glede kubature je to pomoje 70 zato k ma 42 bat 65cc ta ma pa 44 bat......

pa glih mam doma enga avtomatika pa nevem kaj z njem......tko da bo naslednja zima bl po tomosovo obarvana.......heheheheheh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhuhuhu, se za tomos se kej dons dobi :OK: . a ma kdo mogoce tole gor? aja am...a pase na apn?

Noup...razn če se boš zauzeu pa doma stvari u svoje roke uzeu...pol je pa itak use možn :OK:

sam avspuh ma pa res divji  a to je doma predelan a se da takga kupt?

Kot je bonzy reku-->mopedkit.com-13k pa je tvoj!(jst ti ga zrihtam za 16k :lol1: :lol1: :lol1: )

tole je pa res hudo, vrjetn tut fajn trga, pa se frci je lahk

Ja tale stvarca ubija...frči lahk pa še kaplco nitrota not pa grem stavt da me ne prehiti noben skutr kit70ccm...no 50ccm pa res noben...beno bi me valda prehitu :notworthy:

QUOTE (zivijo @ 23 Oct 2003 @ 16:46)

PSI a tut frcija bi tunov sam kolk ma pol to kubov 60,70 pol pa frci leti k kurba 

jst bi iz tega naredu raketo  .......no mogoce naslednjo zimo.........letosnjo prevec zaposlen s skutrjem 

glede kubature je to pomoje 70 zato k ma 42 bat 65cc ta ma pa 44 bat......

pa glih mam doma enga avtomatika pa nevem kaj z njem......tko da bo naslednja zima bl po tomosovo obarvana.......heheheheheh

Vsekakor se motš...če samo pogledaš stran od mopedkita ti bo vse jasn ker tm lepo piše da je to 65ccm-->38fi-49ccm,40-54ccm,42-60ccm,44fi-64ccm...če smo natančni...pa sej z mal znanja matematike boš to lahko tud sam zračunu(vsaj jst sm :naughty: )...če te res zanima kako bi zračunu in bi se rd na svoje oči prepriču kok kubov je 44fi piš na PM pa ti razložim!

Drgač pa bo spomlad moj sošolc k ma frčka(men se zdi da l.01 al ap še novej)100% tole gor dau razn č bo meu motor...sam če bi meu jst enga solidnga frčija bi 1000000%no reskeru teh 50k pa dau tole gor pol me pa ne ujame noben pimpek :OK: :D :OK: (beno ni pimpek :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor se motš...če samo pogledaš stran od mopedkita ti bo vse jasn ker tm lepo piše da je to 65ccm-->38fi-49ccm,40-54ccm,42-60ccm,44fi-64ccm...če smo natančni...pa sej z mal znanja matematike boš to lahko tud sam zračunu(vsaj jst sm :naughty: )...če te res zanima kako bi zračunu in bi se rd na svoje oči prepriču kok kubov je 44fi piš na PM pa ti razložim!

jst sm to bl na pamet reku (ze dolg nism tomos sploh), tko da..........

aja V=(Pir2)*v, r=polovica premera bata, v=hod bata,........tko btw..........a ti dam se ksn izracun squisha???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm to bl na pamet reku (ze dolg nism tomos sploh), tko da..........

aja V=(Pir2)*v, r=polovica premera bata, v=hod bata,........tko btw..........a ti dam se ksn izracun squisha???

Ja kul...sam da ne boš v napačnem vedenju živu!

Ja pa ni mi treba dokazvt da znač računat ker nism hotu s tem dokazat da nč ne znaš al pa kej podobnga samo če pa nebi znov pa bi hotu za foro(tko kt sm jst)to zračunat bi ti pa z veselom pomagu...vidm pa da mato obvladaš bol kt jst varetn ker se mi tud sanja ne kaj je squish?!?!? :unsure: :blink:

Sorry če je drgač izpadl kokr sm mislu!

Pa ne mi zdej o mati ker prčakujm na tem forumu da se bi pomenil kej zanimivga(vsaj zame)o motorjih ne pa mata :BUA: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Ja kul...sam da ne boš v napačnem vedenju živu!

Ja pa ni mi treba dokazvt da znač računat ker nism hotu s tem dokazat da nč ne znaš al pa kej podobnga samo če pa nebi znov pa bi hotu za foro(tko kt sm jst)to zračunat bi ti pa z veselom pomagu...vidm pa da mato obvladaš bol kt jst varetn ker se mi tud sanja ne kaj je squish?!?!? :unsure: :blink:

Sorry če je drgač izpadl kokr sm mislu!

Pa ne mi zdej o mati ker prčakujm na tem forumu da se bi pomenil kej zanimivga(vsaj zame)o motorjih ne pa mata :BUA: !

ne sej lepo in prav da si me opozoru da sm kozla ustrelu in napacno napisu........

mas prav matematika tle ne sploh....... :zzz:

drgac pa off topic ene par zadnjih posov, vkljucno z mojimi...........dave im so sorry,...... beer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res smo mal zgrešl...sorry :)

A si je pol že kdo umislu mopedkit za svojega konjička???

No sej čeprov se tle govori o MFih na skuterjih bi vseeno rad dodal da kdor se odloča dt na avtomatika Lipnika al pa MFa naj vseen raj da še tistih par jurčkov več pa bo mel saj tale dirkaln avspuh k sploh ne zgleda tako slabo!

Jst bom razmislu pa za nasledn let kej tazgale umislu na svoj tastarm Tomosu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res smo mal zgrešl...sorry :)

A si je pol že kdo umislu mopedkit za svojega konjička???

No sej čeprov se tle govori o MFih na skuterjih bi vseeno rad dodal da kdor se odloča dt na avtomatika Lipnika al pa MFa naj vseen raj da še tistih par jurčkov več pa bo mel saj tale dirkaln avspuh k sploh ne zgleda tako slabo!

Jst bom razmislu pa za nasledn let kej tazgale umislu na svoj tastarm Tomosu :D

za tak dnar kokr stane un auspuh pr mopedkitu, ti lipnik nardi dirkalnga z hudo resosnanco, pa še tko zgleda k Leovice ZX kse prou vid kuko je lepo varjen! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res smo mal zgrešl...sorry :)

A si je pol že kdo umislu mopedkit za svojega konjička???

No sej čeprov se tle govori o MFih na skuterjih bi vseeno rad dodal da kdor se odloča dt na avtomatika Lipnika al pa MFa naj vseen raj da še tistih par jurčkov več pa bo mel saj tale dirkaln avspuh k sploh ne zgleda tako slabo!

Jst bom razmislu pa za nasledn let kej tazgale umislu na svoj tastarm Tomosu :D

za tak dnar kokr stane un auspuh pr mopedkitu, ti lipnik nardi dirkalnga z hudo resosnanco, pa še tko zgleda k Leovice ZX kse prou vid kuko je lepo varjen! B) B)

Ja to bi bla tud opcija...sam ta od mopedkita prov hudo zgleda!!!

Komu pa naj dam lipnika predelat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!