Skoči na vsebino

Honda Integra 750


honda 750

Priporočene objave

zanima me če imaš original šipo ali povišano.razmišljam če se mi splača montirat povišano.sedaj mi veter piha na vrh čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ,bom  ostal na originalu .zanima me katere gume imaš in koliko kilometrov delaš,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju so trenutno montirane gume Mitas Touring Force. Gume so kar dobro držijo za moj stil vožnje.Po 7000 km sta gumi na 50%.Letno naredim cca 8000 km.Drugače pa motor je izredno lahek za vozit, ima majhno porabo goriva in pohvala konstruktorjem DCT menjalnika ker imam  občutek ,da mi menjalnik bere misli v katero prestavo bo treba zamenjati.Slabosti so ker ima spredaj ima samo 1 veliki  zavorni disk. Pri normalni vožnji zadostuje pri bolj dinamični pa zmanjka zavorne moči.Po treh letih mi je izdihnil original Yuasa akumulator.Tudi japonci niso več kar so bili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojem so mitas sport ,do sedaj prevozo 500  km,nimam iskušnje z integro ker sem prej vozo drug motor,sem pa tudi jas pozitivno presenećen z dtc menjalnikom.zanima me kako se obnaša v dvoje,moje še nisem dobil gor zaradi kronovirusa pa tudi jas nisem naredo veliko km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
Ob 28. 3. 2020 ob 18:51, swinson pravi:

Imam Hondo Integra 750. Kaj vas zanima?

Zanima me na koliko km se menjava olje v menjalniku in kakšne imaš izkušnje predvsem z menjalnikom in celim motorje saj Integro kupujem 👌🙏🙏🤩🏍🏍

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!