Jump to content

Kofi tajm

Alla

Recommended Posts

Pa ne oljnih slik..NE NO!!!!!!!!!!!!!!!!...se prec spomnem na Cankarja in kok sm ga sovražu, ker smo mogl znat use u jem!!!!!!!!!!!!!!!

Doma imam reprodukciji znanih slovenskih slik, Groharjevega Sejalca in Šubičevega Pred lovom...in pol me vsak vpraša: Kaj pa Kufetarca?  Nočem..., ker spominja na ''Mati, kave bi ! ''

• Like 2
  • Haha 1

pred 30 minutami, Buschi pravi:

Pa ne oljnih slik..NE NO!!!!!!!!!!!!!!!!...se prec spomnem na Cankarja in kok sm ga sovražu, ker smo mogl znat use u jem!!!!!!!!!!!!!!!

Doma imam reprodukciji znanih slovenskih slik, Groharjevega Sejalca in Šubičevega Pred lovom...in pol me vsak vpraša: Kaj pa Kufetarca?  Nočem..., ker spominja na ''Mati, kave bi ! ''

Pa kakšne veze ima Cankar z oljnimi slikami, razen posredno kofetarica s črtico Skodelica kave? 

pred eno uro, Buschi pravi:

Problem je v tebi, ne v sliki.... 😉😉

pred 34 minutami, Endlich pravi:

Problem je v tebi, ne v sliki.... 😉😉

Ne, problem je v slovenskem šolskem sistemu...ker je najbolj važno, da se dudlamo o PJANCIH IN PEDOFILIH, o povsem življenskih stvareh, recimo kako ZVRTATI LUKNJO V LES IN PRIVIJAČITI USRAN KNIPING se pa ne smejo...ker lahko se kdo poškoduje in lahko starši tožijo šolo.

Bruh je tale naš šolski sistem.

Pa da ne bo spet kateri dejal, da govorim na pamet: bil mentor modelarskemu krožku 12 let:

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Edited by Buschi

Dost OT o slovenskem šolstvu...ratam kr živčn pa melanholičen:

spacer.png

Edited by Buschi

Zelo pohvalno za toliko let mentorstva. Brez dvoma mnogi učenci to še danes cenijo.

Tudi sam sem obiskoval modelarski krožek kar precej let kot učenec. Tam smo se res veliko naučili. Le škoda, da takrat ni bilo toliko sredstvev in materiala. Kako zelo sem si želel dobiti večji model letala za naredit, ampak sta ga dobila samo dva najstarejša... 

Na kratko se bom še navezal na mojo prvo izjavo. Sigurno slab sistem pušča na nas slabe posledice in tega ne moremo izničit ali je pa ekstremno težko. 

Malo pa le lahko vplivamo, koliko to uspemo ozavestit in ne dovolimo, da na nas vpliva prevec.😉

P.s. lepi modeli zgoraj na fotkah

pred 2 urami, Endlich pravi:

P.s. lepi modeli zgoraj na fotkah

Vsi v merilu 1:10, vsi načrti narisani izpod mojih rok na risalni deski s tehničnim svinčnikom.

pred 2 urami, Endlich pravi:

Sigurno slab sistem pušča na nas slabe posledice in tega ne moremo izničit ali je pa ekstremno težko. 

V rajni državi ni nobenemu prišlo na kraj pameti...sploh...da bi šel tožit šolo, ker se je otrok urezal z olfa nožem pri uri tehnike !!!!!

Ali da bi starš grozil učitelju z odvetnikom!!!!!

Najprej sem jaz pokasiral klofuto od učitelce, pol me je še pa foter doma nabil...tak smo se mi šolal...in pošolal.

Danes je važno, da ministrica za šolstvo uživa o kozarcu vina, ostalo pa ko jebe:

spacer.png

BANDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...

spacer.png

❤️   :kava:   ❤️

IMG_2126.JPG.78f244c17116b19d55a5803c98d61fe7.JPG

IMG_2127.JPG.58f3195cd8dd6e5ba3ee6ae300505af1.JPG

IMG_2135.JPG.e1deca476853c5ecb8a71377a8812cbd.JPG

Edited by RobiRoberto
  • Like 2

pred 8 urami, maus pravi:

❤️

Opis slike ni na voljo.

Maus, če že nisi na Jadranki in v bližini svetilnikov, si pa tukaj čisto zraven oziroma kar na terasi svetilnika 😁

Robi... ampak veš kaj sem porajtal....   :hmm: 

... da imaš kolo vedno slikano z levega profila ... a na desni strani ni lep... tko kot Helena Blagnetka?..    :P

... zdele se mi pa že kuha kava......    Kaj bi mi brez naše tajnice...   :D  :love1::004