Skoči na vsebino

AVON gume


lina

Priporočene objave

Lepo se sliši, upam, da bom kmalu enakega mnenja :evilgrin:

Sem tuhtal med Viper Sport in SuperSport :?

Bomo vidl čez čas O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Torej-imam gor Storm in po dobrih 1500km na ''okoli-sokolo'' komaj zaznam obrabo. Ceste se pa drži bolše kot prednja Michelin-ka PilotRoad, kli jo mi je tačas že nekajkrat odbilo... Gre do tace brez problema.

Sem zelo zadovoljen-edino kar me lahko naslednjič odvrne od nakupa te pnevmatike pa je vzdržljivost(ki zaenkrat zgleda, da bo kar vredu). To bo pa pokazala kalkulacija(nabavna cena/kilometrina), ko bo guma izrabljena :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej-imam gor Storm in po dobrih 1500km na ''okoli-sokolo'' komaj zaznam obrabo. Ceste se pa drži bolše kot prednja Michelin-ka PilotRoad, kli jo mi je tačas že nekajkrat odbilo... Gre do tace brez problema.

Sem zelo zadovoljen-edino kar me lahko naslednjič odvrne od nakupa te pnevmatike pa je vzdržljivost(ki zaenkrat zgleda, da bo kar vredu). To bo pa pokazala kalkulacija(nabavna cena/kilometrina), ko bo guma izrabljena :yes:

Mene je prepricala pri teh gumah ravno vzdrzljivost ob dobrem oprijemu. Zdrzale so mi se enkrat toliko, kot naprimer D 207, D 220, D Qualifier, ME Z4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel Avonke na Enduri.

Po nekaj kilometrih bi skoraj ubrisal k hudič, ker gladka tovarniška površina še ni bila obrabljena.

Všeč mi je pri njih, ker ima zadnja pnevmatika za razliko od drugih veliiiiko profila. Sprednja nekaj manj kot druge in se hkrati obrabijo! Tako se vedno dobro voziš.

Sicer je guma dobra...in ni dobra. Hecno, dobro je držala, včasih pa je naredila kakšno nepričakovano oslarijo. Posebno v dežju, tako, da nikoli nisem bil siguren vanjo. - Čudno mišljenje, a tako pač je.

Če pnevmatik ne menjaš hkrati (pa je čisto vseeno, katera znamka je), je vožnja vedno slaba, ker nova in rabljena ne gresta skupaj!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote

Če pnevmatik ne menjaš hkrati (pa je čisto vseeno, katera znamka je), je vožnja vedno slaba, ker nova in rabljena ne gresta skupaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote

Če pnevmatik ne menjaš hkrati (pa je čisto vseeno, katera znamka je), je vožnja vedno slaba, ker nova in rabljena ne gresta skupaj!

ja. tega nism verjel. Je pa zelo res.

kar se pa avona tiče: zrabil sm jih 1 komplet (azaro) in bil z njimi zelo zadovoljen.

od nakupa še enega kompleta me je odvrnila le previsoka cena.

Jaz sem vedno menjal samo tisto, ki je bila izrabljena, pa nisem imel nobenih problemov (dostikrat celo razlicnih znamk).

Ja, Avonke sem leto ali dve nazaj vedno dobil po ugodni ceni ker mi je prodajalec dal precej popusta, zadnje case pa nocejo vec slisati o tem in niso vec poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vedno menjal samo tisto, ki je bila izrabljena, pa nisem imel nobenih problemov (dostikrat celo razlicnih znamk).

Ja, Avonke sem leto ali dve nazaj vedno dobil po ugodni ceni ker mi je prodajalec dal precej popusta, zadnje case pa nocejo vec slisati o tem in niso vec poceni.

nič ne rečem. letos sem zamenjal dve prednji in eno zadnjo. ko sem zamenjal zadnjo, sem nekako zgubil filing. mislil sem de je kriva drugačna guma, in de je to pač to. ker sm se odpravljal na potep, sem zamenjal še prednjo. stara je bla še precej OK. po 120 kilometrih je blo spet vse na svojem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič ne rečem. letos sem zamenjal dve prednji in eno zadnjo. ko sem zamenjal zadnjo, sem nekako zgubil filing. mislil sem de je kriva drugačna guma, in de je to pač to. ker sm se odpravljal na potep, sem zamenjal še prednjo. stara je bla še precej OK. po 120 kilometrih je blo spet vse na svojem mestu.

Vsakic, ko menjas gume, eno ali obe, je feeling drugacen in se moras privaditi.

Sicer pa sedaj na ceniku ne najdem vec Azaro ST zadnje gume, je sedaj namesto nje Storm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, a to so kume za tovorno vozilo, da jih Hyundai prodaja........

MA NEEEEE :headbang: . NE ZA TOVORNO VOZILO. Za trajekt!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel Avonke na Enduri.

Sicer je guma dobra...in ni dobra. Hecno, dobro je držala, včasih pa je naredila kakšno nepričakovano oslarijo. Posebno v dežju, tako, da nikoli nisem bil siguren vanjo. - Čudno mišljenje, a tako pač je.

Ni receno, da je bila za kaksen nepricakovan zdrs kriva guma, lahko je bil kak oljni madez ali kaka druga necistoca na cesti, vecinoma pa je potem obdolzena guma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z Viper Supersport gumo? Kako se obnese, koliko km in podobno ? Vemo čemu je guma namenjena in me zanima kakpna info iz prve roke !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z Viper Supersport gumo? Kako se obnese, koliko km in podobno ? Vemo čemu je guma namenjena in me zanima kakpna info iz prve roke !

Imam isto vprašanje: jo je že kdo vozil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vozil Viper Sport, če kaj pomaga...

Ja no... a bi vsaj povedal, kako se obnese. A si mogu kej polirpaste sabo vozit? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo že mogoče iskal PXR dežno gumo za spredaj? Vsi Britanci stavijo na Supermoto, ker baje zelooo lepo drži in še dolgo zdrži...

Jest najdem le Distanzo v SLO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm mel viper Supersport na motorju k sm ga kupu...glede na to da sm se še privajal na močnejši motor ne morm dost reč ampak...men se je zdela super,v ovink je lepo padla in držala brez problema...sm pa z njo naredu slabih2k kmjev(bila je skoraj nova-becki ob robu so še stran štrlel)...

mam pa jo namen letos spet gor dat če bo možnost..sm dost hvale slišu na njo

če kdo še kj ve nj pa napiše ane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no... a bi vsaj povedal, kako se obnese. A si mogu kej polirpaste sabo vozit? :lol:

Sej ti pravm, polirpasta je zakon :D ...kar se pa gum tiče sem pa že enkrat nekaj napisal...par strani nazaj, al pa mogoče v temi pnevmatike, kaj pa vem :hmm: Malo preišči.

Na kratko, meni so se zdele sicer takrat še na ta veliki Hornetki kar v redu, sploh za tak denar, ko sem jih dobil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!