Jump to content

Honda CB 125R

zangril

Recommended Posts

pred 1 uro, zangril pravi:

Pozdravljeni,

zanimam se za nakup motorja in sicer Honda cb125r. Zelo bom vesel tudi kakšnih nasvetov in komentarjev glede motorja. 

Lep pozdrav, Žan Gril. 

tule bo pravi sklop za tvoje vprašanje

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• winters eu
      By winters eu
      deber dan opravljam izpit za 125ccm in ze nakupujem motor pa me zanima blokada motorja saj sem zasledil ok husqvarna TE 250 in me zanima ce ga lahko blokiram da ga bom nato lahko vozil z izpitom za 125 ccm .ce veste me zanima tudi cena blokade hvala le pa za vas čas 
      lep pozdrav 
    • sanda2
      By sanda2
      Če ne spada sem - ne se jezit, lepo prosim.

V glavnem - hčerka (11 let) si je kupila rabljenega kitajčka, 125. Gre kot sam vrag, na srečo sama vadi samo v prvi, kajti prestave se še uči, hitrost pa se mora tudi navaditi, ko obvlada ostalo. Skratka, vse lepo in prav, dokler se ni odločila za pranje, Sedaj motor nikakor ne vžge. Mož je rekel, da ne da niti iskre. Bi to vse lahko nastalo zaradi pranja? Res nisem kontrolirala, kaj in kako je to polivala, umivala...pa saj če se vozijo v dežju, blatu menda ni to tako občutljiva roba??? In prejšnji lastnik ni nikoli imel teh težav (ga poznamo)

No, in še ena stvar - kompresijo ima takšno, da ga komaj vžgemo odrasli, sama ga nikakor ne more - je to normalno? Kaj lahko olajšamo kako zadevo?
      Hvala za pomoč poznavalci
    • slayer1
      By slayer1
      Pozdravljeni.
      Brskal sem po forumu, ampak te teme nisem dobil  :wacko:

Zanima me namreč ali je dovoljena vožnja s 125 kubičnim motorjem po avtocesti na Hrvaškem ker kot se slišal, v Italiji je to dovoljeno le z 150 kubičnimi motorji ali več.

Hvala in l.p  :yes:
    • skinke
      By skinke
      Pozdravljeni. Zanima me vaše mnenje o nakupu 125 kubičnega motorja, gre za Aprilio Pegaso 125.
      Motor je uvožen iz italije, še v prvotnem stanju vse, ima 11000 kilometrov cena bi bla okol 650 evrov.
      Se splača to kupiti, imel bi ga za okoli hiše in za v službo poleg avtomobila.
      Lp

Motosvet Chat

Motosvet Chat

You don't have permission to chat.
    • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!