Skoči na vsebino

Kam letos ne gremo?


Priporočene objave

Cel januar planiral 10 dnevno turo po Romuniji. Odhod konec junija. Cca 5 motoristov, brez punc. 

Sem edini, ki še verjame v realizacijo... ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Marko P. pravi:

Cel januar planiral 10 dnevno turo po Romuniji. Odhod konec junija. Cca 5 motoristov, brez punc. 

Sem edini, ki še verjame v realizacijo... ?

upam da ti uspe. Jaz ne bi pokopal še upanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje sedaj vsaj dve leti naprej nima smisla delat nekih planov. Če sprostijo kakšen vmesni čas bo potrebno izkoristit tistih nekaj dni...pa še takrat bo verjetno brez potrdil, testiranj, cepljenj, karanteni...težko it kam dlje. Se bo potrebno sprijaznit, da smo postali omejeni. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romunija, Bolgarija adijo. Sam pa mislim, da bo največji problem, tudi po sprostitvi ukrepov, odnos do soljudi, še najbolj pa do tucev, kar smo tudi mi v tujih državah. Kar poglejte temo Korona virus, primere Velenja, Ptuja,...itd, pa gre za naše ljudi, sosede, prijatelje, znance, sodelavce, do tujcev bo pa še huje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz trenutno nisem v Turčiji, v all inclusive hotelu in ne pijem pina colade in ne jem turških sladic, do nedelje, ko ne grem domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos? ja ja.. berlin z motorjem.. šibenik z motorjem.. ohrid z motorjem.. moskva z letalom .. zaječar z motorjem ..trstenik z motorjem.. edino ribolov v piranu z motorjem je še opcija..  ma ne ne bom šel da ne pokvarim povprečja.. :P (ali pa bom kvaril )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

letos? ja ja.. berlin z motorjem.. šibenik z motorjem.. ohrid z motorjem.. moskva z letalom .. zaječar z motorjem ..trstenik z motorjem.. edino ribolov v piranu z motorjem je še opcija..  ma ne ne bom šel da ne pokvarim povprečja.. :P (ali pa bom kvaril )

zakaj Zaječar???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, wilier pravi:

zakaj Zaječar???

zakaj ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, wilier pravi:

zakaj pa??

kaj je za videt??

ne vem ker še nisem videl. ti si nisi nikoli želel nekam kjer še nisi bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarno električnih kablov ,    tovarno porcelana Zaječar,    ostanke rimskih utrdb na hribu, ki je spominski park Kraljevica ,nacionalni muzej,     reka črni Timok..............sem se nahitro spomnil:whistle:

Kasarna sedaj  se imenuje Nikola Pasic :) sem živel v njej kar nekaj mesecev (JNA):)

Pivovarna Zaječar:worship:image.png.1d42a4e2f37d24df77c2c578cb6e8c52.png

image.jpeg.f47f5978a864cf2af5f546393eac5b05.jpeg

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gitarijada in zbor ..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez motorja smo se na srečo uspeli iti na toplo pred korono in se glih pravočasno prispeli domov.

Z motorjem pa je odpadla Sardinija in Korzika pa verjetno bodo tudi Dolomiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 4. 2020 ob 7:42, Marko P. pravi:

Cel januar planiral 10 dnevno turo po Romuniji. Odhod konec junija. Cca 5 motoristov, brez punc. 

Sem edini, ki še verjame v realizacijo... ?

Itak da boš šel. Pa še fajn bo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim, če se bodo meje kolikor tolikor odprle, da se bo dalo z raznimi potrdili prek, načeloma ne bi smelo biti težav.
Težava je v tem, da to potrdilo, da si zdrav ne sme biti starejše od štirih dni, kar zna malo zakomplicirat stvar pri prečkanju večih držav.

Resen problem lahko nastane, ko stojiš v gužvi na mejnem prehodu, sonce neusmiljeno udarja v čelado, daleč naprej pa vidiš nekoga, ki meri temperaturo. Že zaradi situacije in pogleda nekoga, ki meri, se ti lahko podzavestno temperatura dvigne na 37,4 , kar pa zna potem resno zakomplicirat potovanje.

Hrvati verjetno na meji tega ne bodo počeli (samo potrdila), saj se jim gre za goste in €, pa četudi jih na smrt bolan turist prinese. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Kričač pravi:

Menim, če se bodo meje kolikor tolikor odprle, da se bo dalo z raznimi potrdili prek, načeloma ne bi smelo biti težav.
Težava je v tem, da to potrdilo, da si zdrav ne sme biti starejše od štirih dni, kar zna malo zakomplicirat stvar pri prečkanju večih držav.

Resen problem lahko nastane, ko stojiš v gužvi na mejnem prehodu, sonce neusmiljeno udarja v čelado, daleč naprej pa vidiš nekoga, ki meri temperaturo. Že zaradi situacije in pogleda nekoga, ki meri, se ti lahko podzavestno temperatura dvigne na 37,4 , kar pa zna potem resno zakomplicirat potovanje.

Hrvati verjetno na meji tega ne bodo počeli (samo potrdila), saj se jim gre za goste in €, pa četudi jih na smrt bolan turist prinese. :)

mi smo imeli planirano ohcet prvi vikend v juliju .. za poroko , ki naj bi bila 22-marca.. oboje v moskvi.. mal je boloks tole pa še vize pa avionske karte pa mojo bi moral peljat mal na ogled en teden prej pa to potegne za sabo booking al pa kaj podobnega.. mel neizvedljivo se zdi .. pa tud če bi imel 34,7stC ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele bi moral biti v Monemvasii... jutri na otoku Elafonisos... no, tja NE grem jutri :angryrant1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko leto mi je padel v vodo Iran, pa je bila rezerva Maroko, letos je bil plan Rusija, južni del, Kavkaz, Krim, pa Gruzija/Armenija, z opcijo Kaspijsko jezero (Kazakstan), če ne bi bilo preveč prometa :)

Evo malo za gušt: (Dagastan)

 

Res so inovativni, da me ustavijo pri potovanjih in to potem, ko že dobim vizo doma,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, čeprav potovanja do zadnjega ne bom odpisal, sem ga pripravljen prilagoditi,.. kaj spustiti,.. doma bom samo če me privežejo,...:quad:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/23/2020 at 7:09 AM, a79 said:

GNR evropske turneje ne bo?

99,99% da ne. Ampak uradno še niso skenslali. 20.5. bi naj začeli na Portugalskem .. če prvih nekaj odpovejo pol bodo celotno odpovedali, za pol turneje se jim ne splača robe vozit ... kart mi še niso refundirali ..

Južno ameriko so na jesen prestavli, tak da EUja nimajo kam .. razen če nardijo ko Ultra, ki je vsako leto v istem terminu. Letos so jo prestavili točno za eno leto. Niso odpovedali, ne, prestavili so ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2020 ob 20:10, KLE 500 pravi:

Lansko leto mi je padel v vodo Iran, pa je bila rezerva Maroko, letos je bil plan Rusija, južni del, Kavkaz, Krim, pa Gruzija/Armenija, z opcijo Kaspijsko jezero (Kazakstan), če ne bi bilo preveč prometa :)

Evo malo za gušt: (Dagastan)

 

Res so inovativni, da me ustavijo pri potovanjih in to potem, ko že dobim vizo doma,...

jaz bom probu od vsega tega vsaj na Krim it....:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!