Skoči na vsebino

Kam letos ne gremo?


Priporočene objave

Tudi jaz upam, da bodo odprli meje poleti :quad:, dopust ni problem, ga je še dosti,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če odprejo meje septembra, mamo še vedno 3 mesece časa za obkrožiti svet :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/6/2020 at 11:02 AM, Tex said:

99,99% da ne. Ampak uradno še niso skenslali. 20.5. bi naj začeli na Portugalskem .. če prvih nekaj odpovejo pol bodo celotno odpovedali, za pol turneje se jim ne splača robe vozit ... kart mi še niso refundirali ..

Južno ameriko so na jesen prestavli, tak da EUja nimajo kam .. razen če nardijo ko Ultra, ki je vsako leto v istem terminu. Letos so jo prestavili točno za eno leto. Niso odpovedali, ne, prestavili so ... :slap:

 

Screenshot_20200511_184546_com.instagram.android.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

a lahko en popravi naslov teme v "kam letos ne gremo 2020 - 2037" prosim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Ali že obstaja kje tema o aktualnih pogojih vstopa v posamezno državo in osebne izkušnje o tem.

Fino bi bilo to zbirati in ažurirati na enem mestu. Vem, da to cepljene in prebolele ne zanima, nas je pa nekaj še zdravih, ki kam gremo in bi nam bile dobrodošle informacije o možnostih prehoda mej.

Mene osebno zanima Italija, Francija in Skandinavija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, tomash pravi:

Ali že obstaja kje tema o aktualnih pogojih vstopa v posamezno državo in osebne izkušnje o tem.

Fino bi bilo to zbirati in ažurirati na enem mestu. Vem, da to cepljene in prebolele ne zanima, nas je pa nekaj še zdravih, ki kam gremo in bi nam bile dobrodošle informacije o možnostih prehoda mej.

Mene osebno zanima Italija, Francija in Skandinavija. 

ni tema, ker v vsaki temi blebetamo o posamezni državi, je pa v temi korona virus pripet tale link na vrhu:

https://reopen.europa.eu/sl/

Razen nas, ki smo še rdeči :D (fakju JJ) je večina držav rumenih. Na tem linku naj bi bile točne informacije, ki pa običajno kak dan zamujajo, saj si državni veljaki skoraj sprotno izmišljujejo "ukrepe"

Eden zadnjih bistrih je kako si Hrvaški policaj tolmači tole, da lahko Slovenci gremo samo z enim odmerkom AZ v CRO in sicer veljavnost je od 22-85dne po prvem špiku. Če maš pa slučajno tudi drugi špik, pa to ne velja. Varn si šele od 14 dne po drugem. Kar pomeni, da se vmes verjetno resetiraš :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

ni tema, ker v vsaki temi blebetamo o posamezni državi, je pa v temi korona virus pripet tale link na vrhu:

https://reopen.europa.eu/sl/

Razen nas, ki smo še rdeči :D (fakju JJ) je večina držav rumenih. Na tem linku naj bi bile točne informacije, ki pa običajno kak dan zamujajo, saj si državni veljaki skoraj sprotno izmišljujejo "ukrepe"

Eden zadnjih bistrih je kako si Hrvaški policaj tolmači tole, da lahko Slovenci gremo samo z enim odmerkom AZ v CRO in sicer veljavnost je od 22-85dne po prvem špiku. Če maš pa slučajno tudi drugi špik, pa to ne velja. Varn si šele od 14 dne po drugem. Kar pomeni, da se vmes verjetno resetiraš :D

 

Tole bo kar vredu. Moram samo še pogruntat kaj vse to pomeni. Po moje bom jaz motor prodal in jadrnico kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, tomash pravi:

Tole bo kar vredu. Moram samo še pogruntat kaj vse to pomeni. Po moje bom jaz motor prodal in jadrnico kupil.

še mal počakaj, pa bo vse sproščeno, dnar rabijo za turizem, septembra bo pa indijski sev in vse zaprto. Pa dodatke si bodo spet delili.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kakorkoli obrnem, so mi zajebali dopust. Ampak, odločil sem se, da ne grem. Sicer malce smešno ampak grem, vendar ne tja kamor oni mislijo. Sproti jih bom medel in to tako, da bom šel brez cilja. Torej grem proti jugu, pa malo proti vzhodu, nato zahodu, severu pa spet proti jugu itn. Torej če me kdo vpraša, ne grem ampak grem. Popolnoma jasno, kot situacija u naši državi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, tomash pravi:

Kakorkoli obrnem, so mi zajebali dopust. Ampak, odločil sem se, da ne grem. Sicer malce smešno ampak grem, vendar ne tja kamor oni mislijo. Sproti jih bom medel in to tako, da bom šel brez cilja. Torej grem proti jugu, pa malo proti vzhodu, nato zahodu, severu pa spet proti jugu itn. Torej če me kdo vpraša, ne grem ampak grem. Popolnoma jasno, kot situacija u naši državi.

torej greš v kamniško bistrico?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krožil bo :P al cikcak..ne vem, mal me je zmedu :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Grut pravi:

torej greš v kamniško bistrico?

V kamniško Bistrico ne grem, Sam res ne.

Plan je bil Nordkapp in jug Italije. Tja ne grem, še zaenkrat. Grem proti Albaniji (sam ne okol govort) al pa ne. Odvisno kaj se zgodi čez pet minut. Bom poročal, če se sploh vrnem. Če me dajo v karanteno v vsaki državi po malo, pridem nazaj ko ne bo več valovanja. Mi je že slabo od tega gor pa dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!