Skoči na vsebino

Moto tura po Covid krizi 2020


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Motosvetovci!

Naslednji teden začnem z dopustom, Corona mi je zjeb*** plane da bi šel z motorjem v grčijo, pa sem se odločil, da grem malo raziskovat našo lepo kokoško :D plan je obdelati gorenjsko, primorsko, kras... tam okoli, bolj spontano... V glavnem, vidim da vas je veliko iz tistih koncev, pa bi mi zelo prav prišel kak nasvet, kje prespati, kam iti jest, kaj se splača iti pogledat, kje so lepe vijugaste ceste... če pa se kdo kakšen dan javi za privatnega vodiča pa še bolje :D štartal bom najbrž nekje okoli 23. , do takrat pa je vsak predlog dobrodošel :D 

P.S. vodičem malico častim jaz :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi blo fajn, da po dnevih približno poveš, kje boš kdaj. Večina nas "šihta" ampak kak popoldan si pa že utržem. 

Spanje se dobi povsod po mojem sedaj, nisem še spal v Sloveniji :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 13. 9. 2020 ob 22:28, ligenjček pravi:

Motosvetovci!

Naslednji teden začnem z dopustom, Corona mi je zjeb*** plane da bi šel z motorjem v grčijo, pa sem se odločil, da grem malo raziskovat našo lepo kokoško :D plan je obdelati gorenjsko, primorsko, kras... tam okoli, bolj spontano... V glavnem, vidim da vas je veliko iz tistih koncev, pa bi mi zelo prav prišel kak nasvet, kje prespati, kam iti jest, kaj se splača iti pogledat, kje so lepe vijugaste ceste... če pa se kdo kakšen dan javi za privatnega vodiča pa še bolje :D štartal bom najbrž nekje okoli 23. , do takrat pa je vsak predlog dobrodošel :D 

P.S. vodičem malico častim jaz :P

lih ta tedn k ti misliš štartat sem popoldan,če pa boš v jutranjih urah kje v bližini Kamnika,me pa sam zvrcn,kufe + zajtrk na moj račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 9. 2020 ob 8:46, DAMI34 pravi:

bi blo fajn, da po dnevih približno poveš, kje boš kdaj. Večina nas "šihta" ampak kak popoldan si pa že utržem. 

Spanje se dobi povsod po mojem sedaj, nisem še spal v Sloveniji :P

 

Letos mi je že toliko planov splavalo po vodi, da sem se odločil da grem čisto spontano :D bom najbrž kaj objavil tukaj gor, kje se nahajam, če pa mi zaupaš kontakt se pa lahko slišiva, ko bom na tistem koncu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Grut pravi:

lih ta tedn k ti misliš štartat sem popoldan,če pa boš v jutranjih urah kje v bližini Kamnika,me pa sam zvrcn,kufe + zajtrk na moj račun.

najbrž bom med prvimi dnevi obiskal kolegico iz Šenčurja, tako da te bom najbrž prijel za besedo :P  ti samo predlagaj kje imajo najboljšega častim jaz ;)  edino napiši mi na katero telefonsko te lahko žvrcnem :D  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, ligenjček pravi:

najbrž bom med prvimi dnevi obiskal kolegico iz Šenčurja, tako da te bom najbrž prijel za besedo :P ti samo predlagaj kje imajo najboljšega častim jaz ;) edino napiši mi na katero telefonsko te lahko žvrcnem :D

Kavarna Veronika,čeb rad čivape je Orient,čeb burek,serovo štručko al pa zrolano hrenouko pa pekarna ...

moja številka 031 325 346

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Grut pravi:

Kavarna Veronika,čeb rad čivape je Orient,čeb burek,serovo štručko al pa zrolano hrenouko pa pekarna ...

moja številka 031 325 346

Zmenjeno, če nebo korona občin spet zaprla lahko pričakuješ moj klic ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Tko kot nič ni večno, tudi tale Corona ne bo in  kam po vsem tem šmornu?... Precej ostaja odprtega od letošnjega leta, pa nekaj novih želja, v glavnem naslednje leto so pričakovanja na nivoju normalnih let in upam da uspe.

Letos sem bil večkrat na jadranki, kot običajno leto, pa Istra in seveda SLO, manjkalo je kaj daljšega za cca. 2 tedna. 

Za drugo leto je plan nekam na vzhod, preko Turčije, potem pa malo severno ali južno, odvisno od politične situacije.  Rusija, Kazakstan, morda proti Iranu, ali pa samo Armenija, Gruzija in tam okoli. 

Se bom pustil presenetiti, morda pa uspe.  Kakšne plane imate ostali?

 

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede nastale situacije najbrž ni smiselno delat nekih konkretnih planov, bo pa najbrž padla kaka daljša tura če bo možno :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo za deset dni po Švicarskih hribčkih z obiskom poslovnih partnerjev. Službeno z motorjem? in nato ponovim zgodbo iz Romunije. Sem ugotovil, da še tam nisem videl praktično nič, ker dežela veliko ponuja, ter Bolgarija, če bo še kaj časa ostalo. Jeseni pa...če bo vse OK se vrnemo na Pamir. 

Popravljeno . Popravil SAR-Solo Adventure rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta prvo ce bo, ko bo,.... KTM adventure rally kot je bil v planu letos v Grciji vendar 2x prestavljen. Potem Tunizija kot je bila v planu letos vendar korona te nacrte prekrizala.... Potem pa enkar definitivno v planu 14 dni seveda z motorjem po islandiji...... 

Ma itak bi sel povsod..... enkrat bi se rad zapelu do Dakarja in do Mongolije....... eh sanje sanje.... brez njih tako nikamor ne pridemo ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom vesel, če mi prvomajskih ne ukrade spet korona. Vse drugo bo pa že dobiček. 

Plana ni, ko ukradem dan, dva ali tri bom izginil. Pa itak ne rabim planirat. 10minut in napolnim kufre, pol je pa domet, kolkor je gume.

aja, pa mam plan, mal več šodra letos kot prejšnja leta :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Tim Š. pravi:

prvič po dolomitih je plan ki upam da bo uspel..

to nardiš za vikend skor za malco. No ja od nekje začetka junija dalje, do prvega snega.

Ne vem sicer od kje si, ma jaz sem jih umirjeno oddunkal iz Ajdovščine. Štart v petek popoldan po šihtu do Cortine (21.00 zvečer sem bil tam), drugi dan ene 5 al 6 prelazov do Arrabe, tam prespat in naslednji dan še glavne 3, s tem da smo šli tudi z gondolo do vrha Falzarego, če se ne motim, tam izgubili dobre 3 ure, potem pa lagano proti domu preko AU...

pred 5 urami, maus pravi:

Men bo dost do Kala pa nazaj .. vsaj za začetek :P

 

a se ti loh kdaj pridružim, ker do Kala pa že dolgo nisem bil. #fakjukorona

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

to nardiš za vikend skor za malco. No ja od nekje začetka junija dalje, do prvega snega.

 

z prekmurja sem. planira se pa par dni na easy it eno lepo furo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Tim Š. pravi:

z prekmurja sem. planira se pa par dni na easy it eno lepo furo

ja potem je pač mal dlje..pičiš po au strani

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

ja potem je pač mal dlje..pičiš po au strani

 

Ma niti ne, vzameš polletno vinjeto in se ti bolj splača. Transfer do kranjske g ... tako midva obiščeva dolomite .. 

@Tim Š. če pa še nisi voucherjev izkoristil, pol pa itak. Prvi dan raziščeš posočje, mangrt, itd .. prespiš nekje v okolici Kranjske g. na račun davkoplačevalcev, zjutraj napolniš v Ratečah in črta.. lahko greš gor čez Nassfeld in pol čez Bruneck v Bolzano recimo ..

Edit: Bolzano sem navedel kot izhodišče, če je v planu Stelvio. Če so samo dolomiti, pol je boljše izhodišče vzhodneje, recimo Corvara in okolica ..

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Tex pravi:

Ma niti ne, vzameš polletno vinjeto in se ti bolj splača. Transfer do kranjske g ... tako midva obiščeva dolomite .. 

@Tim Š. če pa še nisi voucherjev izkoristil, pol pa itak. Prvi dan raziščeš posočje, mangrt, itd .. prespiš nekje v okolici Kranjske g. na račun davkoplačevalcev, zjutraj napolniš v Ratečah in črta.. lahko greš gor čez Nassfeld in pol čez Bruneck v Bolzano recimo ..

Edit: Bolzano sem navedel kot izhodišče, če je v planu Stelvio. Če so samo dolomiti, pol je boljše izhodišče vzhodneje, recimo Corvara in okolica ..

Ja saj tak je plan oba z očetom še mava voucherje če bodo še veljavni bo nekak tak da pri meji prespiva pa potem dalje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Tim Š. said:

Ja saj tak je plan oba z očetom še mava voucherje če bodo še veljavni bo nekak tak da pri meji prespiva pa potem dalje

Te pa itak, samo črta! ??

Edit: da ne bom offtopic, čimprej na vzhod raziskat črno morje .. če bo se pa poklapalo, pa gor do skandinavcev, čim višje na sever!

Od planiranja me že glava peče, vozni park pa na vzdrževalcih .. ??

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Tex pravi:

Te pa itak, samo črta! ??

Edit: da ne bom offtopic, čimprej na vzhod raziskat črno morje .. če bo se pa poklapalo, pa gor do skandinavcev, čim višje na sever!

Od planiranja me že glava peče, vozni park pa na vzdrževalcih .. ??

verjetno bom pa šel enkrat gor do nordkapa. pa te njihove slape pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Tex pravi:

Ma niti ne, vzameš polletno vinjeto in se ti bolj splača. Transfer do kranjske g ... tako midva obiščeva dolomite .. 

@Tim Š. če pa še nisi voucherjev izkoristil, pol pa itak. Prvi dan raziščeš posočje, mangrt, itd .. prespiš nekje v okolici Kranjske g. na račun davkoplačevalcev, zjutraj napolniš v Ratečah in črta.. lahko greš gor čez Nassfeld in pol čez Bruneck v Bolzano recimo ..

Edit: Bolzano sem navedel kot izhodišče, če je v planu Stelvio. Če so samo dolomiti, pol je boljše izhodišče vzhodneje, recimo Corvara in okolica ..

mislim d ima @Snečercelo garmin rute izrisane za vaš konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!