Skoči na vsebino

Je konec z moto turami na Tirolskem?


Andrej P

Priporočene objave

13 hours ago, Darko3g said:

Mene pa vseeno zanima ta obsedenost s hrupom. Kako glasni pa so vaši avtomobili? Ali je tam tudi pomemben zvok motorja? Saj motorja ne vozite z ušesi ka-li? Ali gre lepše v ovinek, lepše pospešuje, bolje zavira, če je glasen?

Fsega je več ......   so že davno ugotovil: no saund no power .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30% brzine doda že zvok. Ne rabiš niti diujat, pa greš hitro :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes sem malo krožil po Avstriji. Tudi sam ne maram glasnih rorov. Ampak toliko in tako glasnih pri nas ne srečaš. Ni čudno, da so začeli preganjati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Joker said:

Danes sem malo krožil po Avstriji. Tudi sam ne maram glasnih rorov. Ampak toliko in tako glasnih pri nas ne srečaš. Ni čudno, da so začeli preganjati...

Sem naletel na enega, ki je bil tako glasen, da se nisem mogel peljati za njim na okrog 30 metrski razdalji, pa to kljub temu, da vozim z zamaški v ušesih. Sicer zamaški zadušijo bolj visoke frekvence, pa vendarle. Nenormalno. Pri teh avtrijskih prepovedih mene moti samo to, da so z njimi povozili homolgacijo in to ni prav. Da pa enim motor ropota na 120 dB, pa tudi ni normalno.

Popravljeno . Popravil Vin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Vin pravi:

Sem naletel na enega, ki je bil tako glasen, da se nisem mogel peljati za njim na okrog 30 metrski razdalji, pa to kljub temu, da vozim z zamaški v ušesih. Sicer zamaški zadušijo bolj visoke frekvence, pa vendarle. Nenormalno. Pri teh avtrijskih prepovedih mene moti samo to, da so z njimi povozili homolgacijo in to ni prav. Da pa enim motor ropota na 120 dB, pa tudi ni normalno.

eh ta mladina občutljiva nenaglušna.. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!