Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125 težava z vžigom


Kris1114

Priporočene objave

zivjo 

Sem lastnik yamahe yzf r125 2015 letnik. Motor se je do zdaj normalno vozil a danes sploh noce uzgat ....vergla u prazno uceraj pa se je se normalno peljal brez kakrsnih koli tezav. Mogoce kdo ve u cem bi lahko bila tezava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kris1114 pravi:

zivjo 

Sem lastnik yamahe yzf r125 2015 letnik. Motor se je do zdaj normalno vozil a danes sploh noce uzgat ....vergla u prazno uceraj pa se je se normalno peljal brez kakrsnih koli tezav. Mogoce kdo ve u cem bi lahko bila tezava?

tule bo prava tema za vprašanje.

Pri teh podatkih, ki si jih navedel bi te vprašal bencin je? Svečka da iskro?..pa po forumu boš težko rešil problem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

tule bo prava tema za vprašanje.

Pri teh podatkih, ki si jih navedel bi te vprašal bencin je? Svečka da iskro?..pa po forumu boš težko rešil problem

Bencin je svecko nisem preveril ker se mi zdi nelogicno da je motor biu brez tezav se uceraj danes pa sploh ne uzge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kris1114 pravi:

Bencin je svecko nisem preveril ker se mi zdi nelogicno da je motor biu brez tezav se uceraj danes pa sploh ne uzge

nelogično je vedno. Dejstvo je da ne dela.

1. ni elektrike (na sveči)

2. ni goriva

to je običajno

Lahko preveriš če se ni zahaklalo stikalo na tački, ki preprečuje vžig.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svecko sem glihkar preveriu in ima iskro takoda to ni problem bencina je tut zadost za tacko je pa itak stikalo samo ko je v prestavi da ga nemores prizgat ker ko je v leru ga normalno prizges tudi s spusceno tacko...

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

nelogično je vedno. Dejstvo je da ne dela.

1. ni elektrike (na sveči)

2. ni goriva

to je običajno

Lahko preveriš če se ni zahaklalo stikalo na tački, ki preprečuje vžig.

Lahko da pocasi motor crkuje ker ima ze 50 000 kilometrou mogoce je cas da zamenjam cilinder in bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stikalo za zasilni izklop si preveru?

In, če bi imel zlizan cilinder, bi motor vžgal, sam moči nebi imel nobene. In pri teh motorjih je to težava, ker ima samo 0.9l olja v sistemu in če ga redno ne čekiraš, ga zmankuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!