Skoči na vsebino

Linhai 260 2004 vzvratno trokira (kot apn 6)


mihec150

Priporočene objave

Pozdravljeni evo spet odpiram novo temo ampak imam problem ze 3 leta in sm se spet mal podal v te vode da pogruntam zakaj Linhai 260 2004 letnik trokira vzvratno  ko da bi ga dušilo isti način naprej pa gre brez problema +redukor deluje odlicno,ko prestavim v rikverc se motor premika ampak pod majhnim gasom po ravnini gre a ko pride mali hribček takoj ga duši in kašlja če pritisnem ročico do konca začne fajn trokirat in nimam blokade za v rikverc ta model ki je 2004 je nima .Če poznate itak da jo 4rko tomos apn ko si te je fergazer zajebavu pa si stisnu gas pa mooooooooo moooooooo dušilo na polno evo takšen primer je pri meni sam da je v rikverc.Mislil sem da je problem z valcki al pa kaj povezano stemo sem danes snel vse in vse je v odlicnem stanju potem sem motor prizgal brez variomata dam v rikvec in  spet isto moooo ko da ga fergazer neki zajebava pa sm spucal vse kakor moram.Na fergazerju je mebrena cela in vse je super ker fergazer imam novi pred 1 letom kupljen in pumpa je nova kupljena pred 3 dni zaradi preventive ampak je vse isto v rikverc negre in negre.Zanima me če je kdo imel tak problem in kako ga je rešil hvala za odgovore.  .Ps jutri bom posnemal kako trokira v rikverc pa tukaj objavil če se da da si malo predstavljate

Popravljeno . Popravil mihec150
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!