Skoči na vsebino

Burgman 650 fi


Priporočene objave

Pozdrav,

Imam Burgmana 650, 2008, z 52.000km. Kupljen od 1. lastnika, v piko ohranjen.

Me pa zanima, včeraj sem prišel domov in se mi je prižgala rdeča lučka f1, al fi. Ko sem motor ugasnil nato počakal ter ponovno prižgal je izginila. MOtor dela sicer b.p,

Kaj bi to lahko bilo?

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, docker pravi:

Kaj bi to lahko bilo?

Poglej v uporabniška navodila ali vprašaj Googla...

Očitno boš našel odgovor, nisi edini s takšno napako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Torej lučka se mi je še 1x prižgala.

Ob tem ko je lučka svetila sem ugotovil, da menjalnik v D (avtomatski način) ne menja. Ročno ni problema.

Potem sem preko kontektorja in kabelčka poskrbel, da sem ugotovil ''kodo napake'' - C51. Mogoče kdo ve, kaj bi to mogoče bilo?

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz,ko sem imel še Burgmana,me je iznerviral,do amena.Namreč,ko sem nekoč prehiteval šleperja,je v motorju,kar naenkrat naredil klok in ni šel več naprej.Komaj,da sem se uspel izogniti katastrofi.Namreč menjalnik je šel v franže.Nekajkrat poprej,kot praviš ti,se mi je prižgala lučka F1.Stroški,da ti niti ne govorim.....Rabljen menjalnik iz tujine me je koštal dobrih 800 evričev,pa še delo....No uspelo nam ga je popravit....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, samo da ti povem. Zamenjali so cvt motor in senzor pus plo.  Samo kosi 500e.

 

Pa da ti povem še drugo...kupil sem ga od 1. lastnika - slovenski burgman. Redno servisiran, še preveč dobro (prepogosto). Nakar me kliče iz servisa, kjer so mi meni menjavali cvt motor in mi povedali, da se je to že nekaj menjavalo, saj je bil napačno obrnjen. 

Nauk te zgodbe? Še od. 1.lastnika in Slovenski ni garancija, da je res "top" servisiran. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti pravim,da nikoli ne veš,tudi če je od prvega lastnika in še slovenski.....to je vse loterija....upam da,ti bo sedaj dobro služil....LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!