Skoči na vsebino

Enosledna električna vozila (e kolesa, e skiro itd.)


franc

Priporočene objave

Na navaden bicikel si naj dajo tole nalepko:

resizedimage309165-brez-e-jev.png.48c77c555f784f1950ae89442ca640a9.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Debelo precenjen. Kolegica je danes kupila Scott-a 2021 modelno leto z najnovejšim bosch motorjem 80Nm navora in 625W baterija Shimano 14 zobnikov zadaj, top zavore in nastavljivo vzmetenje ...2800.

Je pa res, da na njem ne piše Ducati...na srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, BIF pravi:

Debelo precenjen. Kolegica je danes kupila Scott-a 2021 modelno leto z najnovejšim bosch motorjem 80Nm navora in 625W baterija Shimano 14 zobnikov zadaj, top zavore in nastavljivo vzmetenje ...2800.

Je pa res, da na njem ne piše Ducati...na srečo.

Kakšno zvrst kolesa je kupila? MTB?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bivši sodelavec, sicer eden redkih amaterskih kolesarjev, ki je svoje čase  edini lahko spremljal Robiča en krog (Jure je za trening zvozil dva   - Jesenice - Kropa - Dražgoše - Petrovo Brdo - Soriška - Bohinj - Bled), ima na temo o ekolesarjih spodnji komentar:

 

Doc1.docx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolesarskem forumu so ta ekolesa na hitro skenslali.

OK, je pa tu en sosed kupil nekaj, znižano od 3500 na 1700€ in se menda že dvakrat peljal v službo. Ko ga bom videl ga bom vprašal, kaj je kupil.

So pa tista polnovzmetena za okrog 10k res zanimive igračke...dodatna baterija, ki jo po potrebi priklopiš...velik hod vzmetenja...

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Na kolesarskem forumu so ta ekolesa na hitro skenslali.

OK, je pa tu en sosed kupil nekaj, znižano od 3500 na 1700€ in se menda že dvakrat peljal v službo. Ko ga bom videl ga bom vprašal, kaj je kupil.

So pa tista polnovzmetena za okrog 10k res zanimive igračke...dodatna baterija, ki jo po potrebi priklopiš...velik hod vzmetenja...

....verjamem. Tisti, ki veslajo tudi ne marajo jader, še manj pa motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe, res je zanimivo brat ljudi, ki so v vseh,  ampak res v vseh temah vedno najbolj pametni. Me praz zanima, kaj bi počeli brez wikipedije in googla. ?

P. S.

Na Scottu pa lepo integrirana baterija. 

Popravljeno . Popravil Kričač
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj so se prvic v zivljenju z mojim kolesom peljali 4je znanci... Izraz na obrazu po preizkusu identicen: smeh skor do uses in spoznanje, da ni za lenuhe...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, a79 pravi:

Vceraj so se prvic v zivljenju z mojim kolesom peljali 4je znanci... Izraz na obrazu po preizkusu identicen: smeh skor do uses in spoznanje, da ni za lenuhe...

Verjamem, kako jim je bilo, saj sem se isto pučutil tudi sam... tudi žena je bila izredno navdušena. Midva jih imava sedaj že skoraj leto dni in ni nama žal. Sedaj nama noben cilj ni predaleč ali previsok. Sva se pred dnevi peljala na Aljažev dom... 25% vzpon je bil pis of kejk. So se mi smilili malo kolesarji z navadnimi becikli, ampak j*bat ga, vsak ima možnost izbire ali bo na vrhu crknil, ali pa v miru spil pir, brez čakanja, da pride do sape. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, BlackDoc pravi:

Jaz pa ne upam napisat da se mi električarji smilijo, bo grmelo po meni?

Ahh, zakaj pa ne? Komot napiši. Pač, vsak si kupi in vozi, kar mu paše, ne glede na mnenje drugih. Kolo sem kupil brez nasvetov ulice in šanka, sedaj uživam, čeprav smo štromarji v očeh drugih pač lenuhi, ampak me to ne moti... med kolesarjenjem v klanec jih lepo pozdravim. 

Sem pa pisal o tem, da mi je eden na Poštarskem, ki v Kranjski Gori izposoja e-bajke pravil, da je organiziral izlet na Tromejo in udeleženci so skoraj taj popadali. Niso mogli verjet, da so kljub elektriki bili tako utrujeni. 

Verjamem, da se bo najdel kdo... Ja, so imeli prižgane. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lenuhih na e kolesih govorijo le tisti, ki ga niso probal... Je potuha v klanec, ne recem, v dolino in po ravnem pa v bistvu nad 25kmh gonis 10 kil vec na zgance...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, a79 pravi:

O lenuhih na e kolesih govorijo le tisti, ki ga niso probal... Je potuha v klanec, ne recem, v dolino in po ravnem pa v bistvu nad 25kmh gonis 10 kil vec na zgance...

Primerjava z viagro je na mestu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Snečer pravi:

Primerjava z viagro je na mestu?

ne vem -... še nisem probal e-kolesa :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!