Skoči na vsebino

Enduro vožnje (najave, dogovori voženj in podobno)


Noise

Priporočene objave

Jao, jao, jst odpadem vsaj za neki časa, ker sem danes fajn razbil motor na Javornikih. Je šla sprednja maska, stopalka od menjalnika in balanco je uvilo, sprednja zavora tut fajn cvili, pa še cel kup drobnarij od žmigovcev naprej. Bodte ostali bolj previdni od mene, pa ne ga preveč žgat po klancu navzdol :headbang: :headbang: :headbang:

ora z

Pa tko lepa je bla :doze: Ti lahko masko od UFO posodm pa stopalke poglihamo. Balanco boš drugo kupu, zavora pa možno da cvili k ti je ročko ovilo pa zdej mal žlajfa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ora z

Pa tko lepa je bla :doze: Ti lahko masko od UFO posodm pa stopalke poglihamo. Balanco boš drugo kupu, zavora pa možno da cvili k ti je ročko ovilo pa zdej mal žlajfa.

Ha, ha to so vsi rekli, da je bla tolko lepa, zdaj pa tole. Par reči bom sam probal poštimat, balanco bo pa prišel kolega pogledat, ki je star maček za motorje, pa bomo pol vidli kaj bo za nardit. Pol k popravim pa bomo šli na kraj zločina pogledat in odpelat do konca Javornike, k zdej je to ratalo že osebno :evilgrin:

Ti sam pazi, da ne boš še prehitro tvoje krstil, na moji je števec tolkel samo nekaj čez 4000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se s tistimi gumami ne bom preveč hecal :> Zdej smo že :topic: Tele zadeve mende sodijo v temo Xt :>

Popravljeno . Popravil 1300thenumberofthebeast
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo svetuje, glede gum za tole mojo Tenerejko,zdej mam gor ene češke, pa k greš po, šodru, ko šaltaš sam koplje,išče podlago,_zadnič sem vozil kolegov motor z gumami Sahara 3_enduro in se mi zdi kr kvalitetna za šodr, ofroad_ vaše izkušnje?

post-21222-1221623604_thumb.jpg

post-21222-1221623630_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sahara3 gre dobro po makadamu, kakšnem bolj kamnitem terenu, v blatu in na listju pa nima oprijema, občutek na alsvaltu pa tko-tko, od dobrega do "čudnega" (imam raje makadam kot gladek alsvalt).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z franc-om.Velika (večna) dilema pri naših mopedih so poleg zobniških razmerij tudi gume.Ko greš v Dubrovnik si najbolj srečen z gladkimi ko si v rovtah pa ni nobena kramparca prehuda.Menim da je Sahara 3 nekje najbolj 50/50.Povsod dobra a nikjer ne blesti.Mislim da je bila narejena predvsem za velike cestne endure (GS...)katere so pogosto tudi na makadamu.Za kaj bolj off seveda niso so pa od terenskih verjetno najmanj v konfliktu z asfaltom.

Predvidevam da imaš na Tenerejki Mitas E-08 ki je praktično cestna.Na makadamu bi bila boljša E-07 ki je kopija Sahare 3,še bolj off je E-09 ki je podobna mišelinki T-63.Ne vem če se dobijo zadnje širine 140 in za težje mopede bi bilo za pogledat nosilnost.Jaz imam spredaj vedno T-63,zadaj poleti ko so dolge fure in več asfalta E-07,sicer pa E-09 ali Pirelli MT 21.Če moped ni pretežek in hitrosti "zmerne" je Mitas dobra izbira.

BTW je kdo za furco v Nedeljo !? LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej imam gor Mitas E-08, za asvalt je v redi, sam jest mam šodr v krvi, zato se bom verjetno odločil kar za Saharo 3, hvala vam za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FLY kaj pol nardimo tour de javorniki al kaj ? gremo dol do bistrce ? jst grem počasi k še udelavam. Morm še 400 km narest do prvega servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@FLY sva se mogoče prejšnjo nedeljo skupaj peljala iz nanosa?

zelo verjetno,Nanos pustim ponavadi za finale.Mislim da je bila ATjka..

FLY kaj pol nardimo tour de javorniki al kaj ?

Ja bi bi že čas za eno skupno furco.Če vam ni prehudo bi štartali iz goriškega konca čez hribe na postojnsko in potem Javorniki-Snežnik.Se pa lahko prilagodim tudi drugim predlogom,samo da se števc vrti !

LP FLY

Jaz sm imel do nedelje že 920 km tko da nism mogu it na furo ker nism hotu preveč prekoračit kilometrine k je predpisana za prvi servis. U ponedeljek sm opravil servis na 1000 km in zdej sm ready for action. Zdej pa če bo še vreme kr s predlogi na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm imel do nedelje že 920 km tko da nism mogu it na furo ker nism hotu preveč prekoračit kilometrine k je predpisana za prvi servis. U ponedeljek sm opravil servis na 1000 km in zdej sm ready for action. Zdej pa če bo še vreme kr s predlogi na dan.

Dobro jih pičiš te kilometre. A nism tut jst tebe danes vidu na motorju z eno pupco odzadi, tam okoli 6h? Drugač pa odkar sem gor v Javornikih podrsal motor, me ne vleče več na makadam, še na cesti, kot da bi mel neko blokado v glavi. Jst vas bom rajši kje v dolini počakal pa šel na čaj z rumom :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jih pičiš te kilometre. A nism tut jst tebe danes vidu na motorju z eno pupco odzadi, tam okoli 6h? Drugač pa odkar sem gor v Javornikih podrsal motor, me ne vleče več na makadam, še na cesti, kot da bi mel neko blokado v glavi. Jst vas bom rajši kje v dolini počakal pa šel na čaj z rumom :closedeyes:

Ja no je tak motor da kr z veseljem nabijaš kilometre :> Ja sva šla tam čez en hrib pri divači :> me je prerukalo ko norca :> dej ddej ne bit pussy zdej sej jst grem počasi po makedamu :> kolk si ga pa pičil ko si se sesu ? meni te gume niso gvišne za po makedamu. tja 50 km/h se pelem in uživam v naravi hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm imel do nedelje že 920 km tko da nism mogu it na furo ker nism hotu preveč prekoračit kilometrine k je predpisana za prvi servis. U ponedeljek sm opravil servis na 1000 km in zdej sm ready for action. Zdej pa če bo še vreme kr s predlogi na dan.

Ne na digitalni ne na analogni karti ne najdem tvojega domačega kraja.Predvidevam da si iz postojnskega konca.Če prideš v nedeljo do Gorice napravimo en pošten điro in ne bomo prehitro doma.Možnih je več varijant ki jih dorečemo na štartu.Sicer sem prehlajen že cel teden ampak do takrat se bom že nekako stabiliziral. LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne na digitalni ne na analogni karti ne najdem tvojega domačega kraja.Predvidevam da si iz postojnskega konca.Če prideš v nedeljo do Gorice napravimo en pošten điro in ne bomo prehitro doma.Možnih je več varijant ki jih dorečemo na štartu.Sicer sem prehlajen že cel teden ampak do takrat se bom že nekako stabiliziral. LP FLY

Sem iz tam ja :> V nedeljo bo menda lepo, toplo vreme tko da lahko prletim do gorice. Dozzi si za akcijo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz tam ja :> V nedeljo bo menda lepo, toplo vreme tko da lahko prletim do gorice. Dozzi si za akcijo ?

Lahk se zapeleva do Gorice, kam daleč v gozd pa nimam namena rint, če me ne bo primlo drugače (vem, pussy ... :unsure: )

Ne vem pa še kdaj bom imel cajt; ali bo to v soboto ali v nedeljo. Dejte se zment za uro, pa vam sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk se zapeleva do Gorice, kam daleč v gozd pa nimam namena rint, če me ne bo primlo drugače (vem, pussy ... :unsure: )

Ne vem pa še kdaj bom imel cajt; ali bo to v soboto ali v nedeljo. Dejte se zment za uro, pa vam sporočim.

Dej no sej bomo šli u easy ! Varjanta kot ''long way down'' :>>>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!