Skoči na vsebino

Enduro vožnje (najave, dogovori voženj in podobno)


Noise

Priporočene objave

SE, HE

Zdravo.

Mene zanima če se kdo kaj vozi v okolici Slovenskih konjic, Zreč ali Zreškega pohorja SE ali HE , bi se mogoče sli kdaj skupi kam pelat kako popoldne.

Lp

Jaz sem tak :yes: Se dogovoriva preko PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Jaz sem pa v Braslovčah pa vozm hondo cr 85 po hosti pa na brniku. Me pa zanima če kdo ve kje je še kakšna motocross proga, drgač snm pa za SE in HE.

L.p.

Žan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

so kaki enduraši v bližini Kranja in od KR proti severu

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Če bo primerno vreme v nedeljo , ena soft enduro turca čez Javornike in Snežnik. Okvirno ,Ravbarkomanda, Vel. Javornik,Monte lome,Mašun,Sviščaki,Snežnik,Ilirska Bistrica,Šembije ,Palčje, Jurišče,Gorenje jezero. Če se kdo pridruži , -- PM.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

loh se zmenmo za kakšno "soft-medium" enduro furo po Gorenjskem koncu, jz bom vsak čas nazaj dal terenske gume ;) sam jz bl kranjski konc poznam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem kandidate,da bi šli skupaj v soboto 22.sept na izlet v Veliko Kladušo na čevapčiče, pleskavice, janjetino...Lani smo tak izlet že izvedli in je blo prav fajn zato bi ga letos ponovili.Pojedina bo v restaurantu "Kod Abida" http://www.restorankodabida.com/.Štajerci, Zasavci bi se najdli na Petrolu v Radečah, ostali LJ ter Gorenci, Primorci...pa na Petrolu Čatež.Za uro bi se dogovorili.V kolkor ste zainteresirani se "prijavite" tule, tko da vidimo koliko nas bo.

post-27089-0-87773700-1347986159_thumb.jpg

post-27089-0-28090200-1347986171_thumb.jpg

post-27089-0-18890500-1347986326_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ja kdo za kako off road fturo v okolici lenarta ?? Jaz mam 500cc krosko tak da bo bol malo vožnje po cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Če bo primerno vreme v nedeljo , ena soft enduro turca čez Javornike in Snežnik. Okvirno ,Ravbarkomanda, Vel. Javornik,Monte lome,Mašun,Sviščaki,Snežnik,Ilirska Bistrica,Šembije ,Palčje, Jurišče,Gorenje jezero. Če se kdo pridruži , -- PM.

Živijo. 

 

Imaš tole ruto slučajno v garminovi datoteki za poslat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bi bil, ampak mi ni nič legalnega in zanimivega poznanega. Kakšen predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem legalnega endura vozil je blo po Pokljuki in Bosni (utrjen McAdam). Nelegalnega (za max urco offroada) si morš pa vzet tolk zgodaj čas, da še skor noben planinc ne leze v hrib (pred sončnim vzhodom, ko se že mal svita).

Drugače pa moje izkušnje so precej mehak enduro, primeren za 200 kilske krave in voznike z malo offroad izkušnjami, bi se pa rad pridružil komu ko to bolj obvlada, da se še malo več naučim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Še en tak tuki..... kje so kakšne take poti v okolici ljubljane, dolenjske...? Nov v temu in ne poznam ravno "ne-asfaltnega" terena.

Maš kar nekaj opcij , odvisno kaj si želiš gozdne poti , ali utrjen makadam, ali totalno brezpotje  ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da sem bolj kot ne začetnik ter s Transo trailmax gumami, me zanima makadam (ne preveč prometen) ter gozdne poti... v kakšnem blatu je samo prerivanje ;)

 

PS: ali ima kdo GPS snemano pot ob AC do morja po makadamu? sem videl da se dost vozte tam, samo da moras malo vedt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena varianta je, da prideš v Postojno, natočiš gorivo in se odpelješ v smeri proti koči Mladiki. Potem pa samo izbiraš med raznimi makadamskimi cestami. Če vidiš tablo "pozor, državna meje", si v bližini Hrvaške.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena varianta je, da prideš v Postojno, natočiš gorivo in se odpelješ v smeri proti koči Mladiki. Potem pa samo izbiraš med raznimi makadamskimi cestami. Če vidiš tablo "pozor, državna meje", si v bližini Hrvaške.

 

V vsakem primeru pa vsaj dvakrat prides do Pocka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!