Skoči na vsebino

Kawasaki KR 1 S


alesg1

Priporočene objave

quote:

he he he he he ja kaj bi pa rad da bi letelo al ruzlo pusti kak je vsi posegi v dusilec prinesejo izgubo moci ker japsi niso to slucajno tak naredli..

ni receno.nekateri imajo tako mali fi krivine,da masina ne more normalno dihati.zvecas fi,vec izpuhov gre v krajsem casu skozi,vec navora in moci -> masina bolje diha,samo usklajena morata biti vsisalni in izpusni trakt.

-----------

Injection is nice,but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pomagajte mi..... rad bi en v redu avspuh za motor, se ne spoznam tako da mi povejte kater avspuh bi bil v redu in kje ga lahko kupim pa za kolko denarja!!!!

THANX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si se le zmotik ko si napisal en v redu avspuh (ker rabiš dva).

Drugace pa ne vem kje v Sloveniji bi ga dobil.

Je pa POLINI majstor auspuhov za 2-taktne motorje. Potem je pa tu še ARROW.

Poglej malo po internetu. Ce se ti ne da v tujino se pa pri kakšnem prodajalcu opreme za skuterje v sloveniji zmeni, da ti ga norcijo. Pozanimaj se najprej pri Aprili, ki edina pri nas uvaža 250 kubični cvajtakter.

Edited by - rok on 05/07/2001 12:03:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

torej, razmisljam, da bi zamenjal motorj, prodal Futuro (125 cc 2T cestnik), in si kupil nekaj vecjega. Torej, Kawasaki KR1S je 2T 250 cc cestnik - supersportnik, nekdo ga v salomoncu prodaja z baugimi plastikami (spredaj poskodovan oklep), in vodno crpalko, tako, da bi lahko prisel do njega za dokaj razumno ceno. plastike niso problem, tisto bi ze poceni ustimal, skrbi me pa vodna crpalka. se za KR1S dobi dele v sloveniji?? ce ima kdo izkusnje z njim, bi ga prosil, ce mi lahko motocikel opise (kaksen je za vozit, vzdrzljivost, kultiviranost masine (ne pricakujem ravno elasticnosti dizla), posebnosti, in cimvec podatkov, obcutki v voznji, itd.).

najlepsa hvala za odgovore!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če bo ajs tukajle prste vtaknil jih pač bo! :?

Sam če mene vprašaš je to tolk staro da :?

Če ne laufa motor :?: je lahk vsak SIT ki boš dal za njega preveč :oops:

Za dele pa najbolj da vprašaš kak servis (elisa domžale) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je lani kupoval prav tak motor. Hvala bogu je prej vprašal za nasvet. Peljal sem ga k Klemenčič classic bikes, takrat še pooblaščen za Kawasaki, zdaj ne vem če je?!? V glavnem Tona ima izkušnje z vsem in ta motor odsvetuje. Omenil mi je pogoste težave z drugim cilindrom, ta naj bi se pregreval. V vsakem primeru gre za starejši motor z dvomljivo preteklostjo. Kolega se za nakup ni odločil ( iz tvojega opisa sumim, da gre za isti motocikel - iz koroške regije, plastika sestavljene iz večih kosov, fusrasterji švasani tak malo na oko, na zadnji osi choperska guma itd.). V glavnem tudi če je motor dober premisli..... :!: :!:

LP Bajsi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, ko je toliko motorjev na izbiro ti pa res ni treba kupit klumpa. Včasih je bil ta motor zelo hiter, vendar pa je imel slabe zavore. V glavnem - ODSVETUJEM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, pol je shit tale motor... :?

enivej, najlepsa hvala za odgovore, bil sem zelo navdusen nad podatki, tako da bi se verjetno res (spet) opekel pri nakupu... :?

ja nc, pol pa kaj drugega!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja en moj znanec ga je imel in vem da je ta masina trgala gate in tud zavore so delale kot je treba.Je pa stavr bla kar navita tko da res nevem kolk je to kaj kvalitetno oz. vzrzljivo.V svojih casih po moje en naj 250 ccm motorjev(zame).

Konkretno za ta primer pa bi tud jst odsvetoval nakup ker je problem z delim in tko kot ste ze zapisal, ce motor ne dela ko ga kupis pol je brez veze vse skup(skor).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

En frend moj ima ta motor in ,ker ima preveč denarja :D sprašuje kje bi dobil kit za povečanje kubature iz 250 ccm na 300 ccm za katerega je slišal,da obstaja ali je obstajal :hmm: Firma naj bi bila mislim da Wiseco .

Saj je že iskal po netu pa nikjer nič pametnega ni najdu,tko da sem mu rekel, da bom še tukaj mal vprašal :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa Roostu reči, mogoče bi ti ga pa naredo ;) Čeprav bolj skuterje obvlada, ampak ni izključeno, da ti ne bi znal nardit rora za Kawo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kit za povečanje kubature iz 250 ccm na 300 ccm

išče cilindre,ne pa auspuhov B)

bohnedej da to dobi v roke,bo spet moooooo mooooooo mooooooooooo po kranu ropotal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moj znanec ima dva KR-1 eden je cel eden pa nima ....mmm..., mislim, da agregata, pa tudi nekaj se meni, da bi prodal tacelega, ce koga zanima kaksen rezervni del naj me poslje v PM za stevilko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

ima kdo mogoč kšne stare teste tega motorja,po možnosti v slovenščini? PM,hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo mogoč kšne stare teste tega motorja,po možnosti v slovenščini? PM,hvala

..a veš da ga mam jz po moje nek,....sam kdo bo to zdej iskal.... :D :D ...kva pa vem kje je tist AM iz l.89 al pa 90....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš najdu,te pety na rito kušne :D ni zame,rab neki za seminarsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

spet se nucajo neki rezervni deli za kawo.če ma kdo-PM me.hvala

da ne bom čist offtopic,pa ena slikca-geštel in mašina KR1,kolesa in nekaj plastik pa od yamahe tzr,precej pa tud ročnega dela:

ps:da ne bo kdo mislu da je kej crknl,to so samo fine nastavitve :D

post-1275-1115212056_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 15 let pozneje...

Tyga Performance nudi specialne izpuhe za KR1-S. Drugace sem pa si v preteklosti lastil enega.

Jih je se sploh kaj? Delujocih v Sloveniji, mislim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!