Skoči na vsebino

Panos - Velebit (ogled exJNA objekta)


Snečer

Priporočene objave

Ob 11. 10. 2020 ob 17:04, Snečer pravi:

 

IMG_20201009_130703.thumb.jpg.89ebff4271d01777012cab3dcd6e5050.jpg

objekt že na prvi pogled klasika, devastirano, propadlo, ne vejo, kaj bi s tem... tu bi bila krasna planinska koča s posebno ponudbo :) 

Eh, pa saj ne morejo vseh teh objektov obnavljat. Je nesmiselno in neoptimalno. Samo na Velebitu imajo 9 planinskih koč, tule je prispevek o najvišje ležeči:

https://www.youtube.com/watch?v=xb7JHJlk7aw

Če se boš odločil "zbirat in markirat" ex-vojaške objekte v Hr, ki bi bili potencialno zanimivi za navdušence "vojnega turizma", tule sta še dve, ki sem jih slučajno našel, ko smo letovali v tistih krajih. Ena je v bližini plaže Barbariga blizu istrskega kraja Bale, druga pa na otoku Unije. Pa seveda v Puli je kar nekaj tega, vse to je še iz K&K obdobja... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Eh, pa saj ne morejo vseh teh objektov obnavljat. Je nesmiselno in neoptimalno. Samo na Velebitu imajo 9 planinskih koč, tule je prispevek o najvišje ležeči:

https://www.youtube.com/watch?v=xb7JHJlk7aw

Če se boš odločil "zbirat in markirat" ex-vojaške objekte v Hr, ki bi bili potencialno zanimivi za navdušence "vojnega turizma", tule sta še dve, ki sem jih slučajno našel, ko smo letovali v tistih krajih. Ena je v bližini plaže Barbariga blizu istrskega kraja Bale, druga pa na otoku Unije. Pa seveda v Puli je kar nekaj tega, vse to je še iz K&K obdobja... 

Tale je res nekaj posebnega, izjemna točna, tako strateška, kot pohodniška, imajo veliko tekmovanj tu gor v raznih tekih ipd.

Pravijo, da je najlepši razgled na Jadran.

Markiram takšne objekte, po tem, ko jih obiščem oz prej, da jih najdem :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!