Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Priporočene objave

pred 11 urami, Buschi pravi:

...Pol sma pa dala Brothers in arms do konca...juter bom spet poslušu od tašče...ki živi v sosednji bajti...kaj razbijamo....

Thunderstruck od AC/DC zarolaj, pa bo tašča dala takoj mir.:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa odo radosti na 12kW pa da jo vidimo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Spasku pravi:

Tako sem se jaz vozil z očetovim kolesom ko sem bil (mičken :lol1:)in verjetno še kdo od vas?Še sedaj imam kolo doma.

10.jpg

Mojga fotra kolo je bil bolj športen ni imel strehc:lol1:pa sem si od tete sposodil ?, ki ni imel"štange", sem bil pa v dveh dneh za na urgenco, pa je arnika vse pocelila in še danes se znam vozit:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko daš link kje si dobil/naročil te oldskul bulse ?? :eek: :bounce:

Popravljeno . Popravil thumper
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

a lahko daš link kje si dobil/naročil te oldskul bulse ?? :eek: :bounce:

Po netu zihr ne...takrat sta bila aktualna dva lončka...pa špaga vmes :rolleyes: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 10. 2020 ob 14:33, Spasku pravi:

Tako sem se jaz vozil z očetovim kolesom ko sem bil (mičken :lol1:)in verjetno še kdo od vas?Še sedaj imam kolo doma.

10.jpg

Yp, nisi edini... me je ankrat tkole Miličnik ustavil na pločniku, sem tako pridno kar sam pobral ventilčke ven :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Bmflar pravi:

Yp, nisi edini... me je ankrat tkole Miličnik ustavil na pločniku, sem tako pridno kar sam pobral ventilčke ven :blush:

Pa ti si bumbar zakaj pa nisi advokata poklical...no ja, boljš da ne, pol bi te še fotr nabunkal...:whistle:

Ma kje so tisti cajti, je bilo vsaj zanimivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, MARE 65 pravi:

Pa ti si bumbar zakaj pa nisi advokata poklical...no ja, boljš da ne, pol bi te še fotr nabunkal...:whistle:

Ma kje so tisti cajti, je bilo vsaj zanimivo...

Smo se tko bal policajev .... Hehe, sej je fotr poznal vse, ampak ni hotel nikoli nič pomagat, naj sam spoznam "roko pravice"... Ja, bilo je lepo in pestro, posebaj na Jamovi, k so bli z navadnimi štirkami, me ni nikol ujel, hehe.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Bmflar pravi:

Smo se tko bal policajev .... Hehe, sej je fotr poznal vse, ampak ni hotel nikoli nič pomagat, naj sam spoznam "roko pravice"... Ja, bilo je lepo in pestro, posebaj na Jamovi, k so bli z navadnimi štirkami, me ni nikol ujel, hehe.

No in zdaj naredi primerjavo spominov:

- mater smo se bal policajev, pa smo mal bežal, pa mal smo bili tepen, pa brez ventilčkov, pa smo jih pol zajebaval, pa spet bežal...

- pa sosed nam je ušesa populu k smo mu vse veje na češnji polomil, pa jagode smo žrli skupaj z zemljo ker je bila tema, pa avto smo dal  sosedu na klocne....

Spomini današnje mularije:

- me je ustavu plcaj...pol sm pa fotra poklicu pa je poklicu odvetnka pa je ta tako štalo naredu,

- a češnje na dreves rastejo ?...mi smo jih pr šiptarju kupval, jagode tud in to oprane, pa mat jih je razkužla k je pršla dam, pa sosedu k je teživ smo hotl dat avto na klocne pa se nbenmu ni lubil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, MARE 65 pravi:

No in zdaj naredi primerjavo spominov:

- mater smo se bal policajev, pa smo mal bežal, pa mal smo bili tepen, pa brez ventilčkov, pa smo jih pol zajebaval, pa spet bežal...

- pa sosed nam je ušesa populu k smo mu vse veje na češnji polomil, pa jagode smo žrli skupaj z zemljo ker je bila tema, pa avto smo dal  sosedu na klocne....

Spomini današnje mularije:

- me je ustavu plcaj...pol sm pa fotra poklicu pa je poklicu odvetnka pa je ta tako štalo naredu,

- a češnje na dreves rastejo ?...mi smo jih pr šiptarju kupval, jagode tud in to oprane, pa mat jih je razkužla k je pršla dam, pa sosedu k je teživ smo hotl dat avto na klocne pa se nbenmu ni lubil...

Yp, ta mularija nima nič od lajfa. Stari je za Abrahama meu fešto pa na Viču na poti domov rampe podrl, hehe. So ga policaji pripeljali domov in rekli : spat ga spravte, nič mu ni, avto smo pospravili na varno, bo že jutri uredil naprej... Ja lepi cajti so bili ! Nikol več ni šel nabit za volan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Bmflar pravi:

Yp, ta mularija nima nič od lajfa. Stari je za Abrahama meu fešto pa na Viču na poti domov rampe podrl, hehe. So ga policaji pripeljali domov in rekli : spat ga spravte, nič mu ni, avto smo pospravili na varno, bo že jutri uredil naprej... Ja lepi cajti so bili ! Nikol več ni šel nabit za volan....

midva s kolegom se peleva enkrat po full snega pa naletiva na 2 miličnika ki sta zdrsnila s ceste v graben .. nč - štrik zavezat pa vn potegnt.. pol pa en miličnik vzame balonček pa da kolegu k je vozil pihat...kolega pa k zanalašč cel dan brez alkota - ne vem kako ampak verjetno izjema- pa nič ne napiha..pa pravi miličnik - sam tolk da sem videl če lahko vsaj ene 3 runde spiješ k za tole se ne splača sam ene častit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, thumper said:

bulse

Sej bi ti dal link ampak najprej moram ugotovit kaj pomeni bulse:lol1:,predvidevam čevlje .Katere ta nove al ta stare???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Spasku pravi:

Sej bi ti dal link ampak najprej moram ugotovit kaj pomeni bulse:lol1:,predvidevam čevlje .Katere ta nove al ta stare???

Bulerji /bulsi .. tanovi k jih držiš v rokah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, thumper said:

Bulerji /bulsi .. tanovi k jih držiš v rokah

povprašaj :

Otrok je sirota  v Avstriji.
Gre za 'New Shoes' Geralda Wallerja:
„Šestletni Werfel, ki živi v sirotišnici v Avstriji, objame nov par čevljev, ki mu ga je dal ameriški Rdeči križ.“ (1946

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kljinc..pa sem mislil da so jih spet začel delat - klasiko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Bmflar said:

Yp, ta mularija nima nič od lajfa. Stari je za Abrahama meu fešto pa na Viču na poti domov rampe podrl, hehe. So ga policaji pripeljali domov in rekli : spat ga spravte, nič mu ni, avto smo pospravili na varno, bo že jutri uredil naprej... Ja lepi cajti so bili ! Nikol več ni šel nabit za volan....

Bilo je tam pred prvim Majem ko se kuri kres in potreba pod enormnim količinami gum je bila neznosna,in ker živim tik na meji z Italijo je bilo skladišče izrabljenih kamionskih in buldožerskih gum ogromno vendar nam jih niso hoteli dat in ko sedaj pomilslim še dobro da nam niso dali ker bi skurli pol Goriške.Stari smo bli tam okrog 17 let.Seveda se nismo kar predali usodi ideja je hitro padla gremo krast gume ponoči in mimogrede maznit zajca sosedu:whistle: da po opravljenem delu kaj obrnemo v bližnjem gozdu.Žal od zajca ni bilo nič ker so nas graničarji pohopsali ko smo kotalili gume ob meji.Odpeljali se nas v kasarno in tam nas je neki peder spraševal neumnosti kdo je mama ,tata,zakaj smo hoteli uteč v Italjo in take neumnosti po nekih 2 urah spraševanja  nas je prišla iskat milica in odpeljala na postajo v Šempeter.Malo so njas peglali in hitro spustili,nihče se pa ni spomnil vprašat zakaj smo krali gume.BTW po tistem pripetljaju smo vseeno naredili 2 fure gum.In poglej hudiča:lol1: v vasi u gostilni pri Stegovcu za par dni srečamo ravno tistega pedra z meje s še tremi kompanjoni že kar naloženi in pred gostilno parkirana vojaška kampanjola(majhen džip)V Vrtojbi je bla tudi Frnaža kop ilovice iskoristili smo material ki je bil na razpolago in nabasali  v izpuh džipa ilovico tako da smo ga napolnili polnega lukavo tako da ni bilo videt ko si pogledal v izpuh.Ob zaprtju gostilne smo bli na položajih na varni in visoki razdalji (kostanju) in opazovali kaj se bo dogodilo malo je džip kašljal upalu pa ni vse dokler niso izpraznili baterije. Naslednji dan je bil še tam proti večeru so ga prišli iskat ne vem kako in s čim.Še danes se sprašujem  kaj vse so razdrli preden so ugotovili napako.:hmm:če sploh so in ni romal na ddpad.:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, MARE 65 pravi:

Bmflarjeve objave :lol1:

Hvala zemo, vsaj nekomu, da sem polepšal dan :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Buschi pravi:

Dokler je bil naš predsednik ključavničar, so nam bila vsa vrata odprta in vsi lopovi pod ključem.

 

IMG-ec027de5d288496ce6d556f328499d52-V.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!