Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Priporočene objave

pred eno uro, thumper pravi:

A je polnoletna?

2x :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Častna četa slovenske vojske ,ešalon bojnih zastav in topovske salve z ljubljanskega gradu:worship::worship::worship:

Fantje in dekleta trideset let :whistle: in še na mnoga leta:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, če bi ti vedel, s kakšno težavo naberejo to častno četo...pa povprečna starost...bolje, da ne veš...poklon Hlastecu (poveljnik Garde), da se mu še da....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil včeraj pri frendu v lj.. ko so začel salve sem dobil tisti zoprn občutek v želodcu kot 1991 v trzinu..

Nič kaj slovesen občutek ..

Zelo grenak pravzaprav..

In me ni spravlo v dobro voljo  ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti nebi smel bit ti knap u Velej, ko so za vsak praznik donele salve iz Velejskega gradu.

 

Pa sploh niti pod razno nebi smel bit moj sosed u mladih letih, ko smo tekmovali med vasmi, kdo bo prej, dalje in bolj glasno pokal s karbitom. Velka noč, prvi maj, pozimi pa mala vojna okoli božiča in novga leta.

Pa to je bila nekoč slovenska folklora !  Tako kot tekmovanje za največji kres, za najvišjo butaro, najhitrejšo štirko,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 6. 2021 ob 16:23, Buschi pravi:

Pol ti nebi smel bit ti knap u Velej, ko so za vsak praznik donele salve iz Velejskega gradu.

 

Pa sploh niti pod razno nebi smel bit moj sosed u mladih letih, ko smo tekmovali med vasmi, kdo bo prej, dalje in bolj glasno pokal s karbitom. Velka noč, prvi maj, pozimi pa mala vojna okoli božiča in novga leta.

Pa to je bila nekoč slovenska folklora !  Tako kot tekmovanje za največji kres, za najvišjo butaro, najhitrejšo štirko,...

Ne blebetaj.. točno sem vedel zakaj se gre.. le občutek ni bil zmagovalen.nasprotno - cmok v želodcu..

To kar je danes ni to za kar smo nosili glave naprodaj in nekateri dali svoje življenje.. 

Si videl možgane v plinski maski? Je bil ubit tvoj dober znanec? 

Če slučajno nisi bil udeležen ne komentiraj vojne za slovenijo.. če si bil glej zgornji odstavek..*.

Pa brez zamere .. 

Ne ne rabiš odgovarjat .. mi je že itak težko 30 let.. če ne veš o čem govorim glej dva in 3  odstavke nazaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nisem, sem bil premlad. Je bil pa oče, vkopan z protiletalskim topom v okolici Žauca, kjer je branil dve največji in najverjetnejši tarči v Savinski: takrat največje skladišče orožja v Sloveniji, Zaloško gorico in trafo postajo Podlog in ob vsakem alarmu za letalski napad smo mislal, da ga ne bo več nazaj.

Tak da, Thumper, ne seri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Buschi pravi:

Ne, nisem, sem bil premlad. Je bil pa 

Tak da, Thumper, ne seri!

vse jasno ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa seveda dam popolnoma prav, da se ti, pa moj pokojni foter in ostali teritorijalci NISTE BORILI ZA TO, KAR IMAMO SEDAJ !

Ti dam popolnoma prav!

Če bi leta 91 na licu mesta ustrelili prvega slovenskega taJkuna , ko je iz slovenskega skladišča Zaloška gorica ukradel in prodal slovensko pištolo hrvatom, nebi imeli nobenega Zidarja, Tovšakove, Bavčarja, Kordeša, Jankoviča,....

 

Ampak, to so teme za v ''Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo.''

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno (po 20 letih) ni potrebno podlagati dilco pod stojalo. Je pa lovilec olja obvezna oprema tudi za BMW-je. 

Čestitke Članu MS-ja za lepo položene tlakovce (to je pa tudi vse, kar lahko še položi)

2123219115_Tlakovci6_21.thumb.jpg.a7ac298950b4a8dd2b5577fd6597ae1a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Akito pravi:

...tale še neskomercializiran košček ?

20210703_110000.jpg

Bi izdala, kje. Lahko tudi na privat.....če ne bo kmalu kakšna slika enduro uničevalcev.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Tedybear pravi:

....če ne bo kmalu kakšna slika enduro uničevalcev.....

Sej nismo tako grozni. Malo poglihamo izbokline na cesti, da je bolj primerna zanostale uporabnike. Vrečke od čipsa pa potok odnese v dolino, tko da... 

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

Sej nismo tako grozni. Malo poglihamo izbokline na cesti, da je bolj primerna zanostale uporabnike. Vrečke od čipsa pa potok odnese v dolino, tko da... 

:naughty:

to je una tolažba, 20 let nazaj..vse kar fukneš v Krko bo odneslo na Hrvaško :P

Tako lepa reka, pa tako zasmetena je bila, sedaj je mnogo, mnogo bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Tedybear pravi:

Bi izdala, kje. Lahko tudi na privat.....če ne bo kmalu kakšna slika enduro uničevalcev.....

...saj sem ?...v eni drugi temi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!