Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?


Priporočene objave

Včeraj dopoldan. Ma skoraj zjutraj je še bilo. Kapučino in croissant v Izoli. Z enim našim soforumašem. In z lepim razgledom na dogajanje na placu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 9. 2021 ob 10:44, mladench pravi:

 

Prva enduroooo furaaa

 

Z crosscountry trdakom...:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Buschi pravi:

Z crosscountry trdakom...:nono:

Sj vem da tu na MS, pojem enduriranja, zelo širok ? tale XC za moje začetke in makedamske potke vrhunski :)

PSX_20210911_125606.thumb.jpg.9943677e56ff39f3735b0e2b0112cb4f.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo neeeee... kakšna pedantnost.. kaj potem če nekdo reče da je šel s komot cetnim kolesom po makadamu po kdo takoj popravljal da je to Gravel kolo ?

 

Sedaj me skrbi kaj se zgodi če povem da sem na dvojno uzmeten XC dal cestne/mestne gume ?

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, smasher pravi:

 

Sedaj me skrbi kaj se zgodi če povem da sem na dvojno uzmeten XC dal cestne/mestne gume ?

Penzič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, Buschi said:

Penzič.

Sej že nekaj časa razmišljam da bi si gravel kolo kupil.... samo mi vsakič ko pogledam cene dvigne pritisk....

Hočjo jurja za neko jajčasto opremo, treking kolo ki je prakitčno enako s karbonsko vilco in ravno balanco so od 700€ naprej, enako "gravel" kolo je 1500€ WTF ? Kaj tako neverjetno težko je preprosto dat MTB opremo na cestni okvir. Oprema na gravel biciklih pod 2 jurja je na ravni MTB za 700€.. še malo pa si bom v decatlonu kupu un jajc za 500€ ...

 

ps: če ima kdo za posodit ali poceni prodat kakšno staro specialko še najraje kako 10 let staro trak madono s trojnim zobnikom na gonilkah ker se je moja kondicija zgubila in še ni našla poti domov in rabim lahkotne prestave za penziče :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CC-ja in Gravela nisem nikoli razumel. Niti se mi ni dalo ukvarjati z njihovimi rajderji, ki so še bolj čudni kot specihalkarji.

Tko zlo ajnfoh ne gre iz roada na gravela, ker si omejen z širino, predvsem pa z višino gume. Na marsikatero staro specijalko je že podvig 25 gumo not spravt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, mladench said:

Z gravelom si... Si... Si... Hipster ?‍♂️?

Jaz sem pravi hipster, ne po izgledu ampak obnašanju, staro šaro k sebi vlečem in pol popravljam torej živim po tistem kar naj bi delali hipsterji "reduce, recycle, reuse" pri nas pa samo brčice na gor vihajo. 

Še večja žaljivka pa to da me družba meče v koš z milenijci, samo zaradi datuma rojstva... (sicer bibrekel da milenijski trend pri nas nastopil enkrat okoli 95, ampak globalno mečejo že vse po letu 85 v ta koš) 

2 hours ago, Buschi said:

CC-ja in Gravela nisem nikoli razumel. Niti se mi ni dalo ukvarjati z njihovimi rajderji, ki so še bolj čudni kot specihalkarji.

Tko zlo ajnfoh ne gre iz roada na gravela, ker si omejen z širino, predvsem pa z višino gume. Na marsikatero staro specijalko je že podvig 25 gumo not spravt.

A, ne samo sm kratek pa ne poznam nikor z specialko velikosti S da bi probal če mi splohnpaše taka poza, sem se pa naveličal krampasih gum. Ko sem bil mlad pa neumen sem lahko prišel domov ves blaten, zdej so skoraj vse že asfaltirali tle na obali in za malo občasnega šudra se ne splača met skozi kramparce na biciklu. 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sploh ne gledam kako razvrščajo kolesa, meni najbolj paše polno-vzmeteno in take vozim že dobrih 20 let. Veliko prijateljev mi je reklo da s takim kolesom težje voziš po cesti, seveda imajo prav, ampak jaz se vozim zaradi užitka in da se čimbolj zadiham!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni boljšega, kot zaliti odličen rezultat najboljšega nogometnega kluba z njihovim uradnim pirom:

 

20210914_225518.jpg

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kawasaki_rider pravi:

Neumen kmet ima debel krompir, skalar 36 pa... je pameten pa sadi paradižnik, ki bogato obrodi :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Spasku pravi:

Recimo tole ravnokar sem prebral ni rubrike sport ali pa ne najdem :)

https://www.slovenskenovice.si/sport/tekme/slovenija-se-bori-za-najmanj-srebrno-kolajno/

Hm...še na motosvetu ne najdeš športne rubrike, o medicini in verodostojnih člankih veš pa absolutno vse....
Zanimivo. ?

Še ena izjema.... :sleep2:

Aja, še link, da lahko preveriš ali zavajam :P

https://motosvet.com/tabla/forum/40-zdrav-duh-v-zdravem-telesu/

(Vse na temo športa in rekreacije, zimski, letni, dvoranski,... športi...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Alla said:

Hm...še na motosvetu ne najdeš športne rubrike, o medicini in verodostojnih člankih veš pa absolutno vse....
Zanimivo. ?

Še ena izjema.... :sleep2:

Aja, še link, da lahko preveriš ali zavajam :P

https://motosvet.com/tabla/forum/40-zdrav-duh-v-zdravem-telesu/

(Vse na temo športa in rekreacije, zimski, letni, dvoranski,... športi...)

ti si pa nasla šport rubriku:rolleyes:ostalo ne bom niti komentiral ker spet nakladadas v rubriki Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?o koronavirusu bolano:rolleyes:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Spasku pravi:

ti si pa nasla šport rubriku:rolleyes:ostalo ne bom niti komentiral ker spet nakladadas v rubriki Kaj vas je danes spravilo v dobro voljo?o koronavirusu bolano:rolleyes:

no jaz sem takoj našel temo "odbojka" :

 

še kje sem našel : iskalno okence desno zgoraj 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še slika ekrana 

20210919_234421.thumb.jpg.ef7ef8ea7e64cf5218b0bc04dbb7a39f.jpg

Podolgovata svetla vrstica desno zgoraj s polkrožnim začetkom in koncem ki ima na svojem desnem koncu stilizirano povečevalno lupo , ki v računalništvu simbolizira iskanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/19/2021 at 11:49 PM, thumper said:

Še slika ekrana 

20210919_234421.thumb.jpg.ef7ef8ea7e64cf5218b0bc04dbb7a39f.jpg

Podolgovata svetla vrstica desno zgoraj s polkrožnim začetkom in koncem ki ima na svojem desnem koncu stilizirano povečevalno lupo , ki v računalništvu simbolizira iskanje.

Ti ki si racunalnisko pismen jaz k nisem niti pojma nisem imel kaj je tisto oknce pa print screen ne znam naredi da bi vprasal zakaj sluzi.  }:->

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!