Skoči na vsebino

Zunaj asfalta (vso o tem, kaj bi nabavil, kje bi vozil filozofiranje, makedam, pravi offroad itd...)


Vito23

Priporočene objave

pred 21 minutami, Vito23 pravi:

@DAMI34 tole bi mogu kupit :)

Jaz pa razmišljam o KLE500 za malo po gmajni.

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15007409&display=KTM KTM 790 Adventure R Rally 2020

sem premal offroad orientiran.

1. ne bi znal iskoristiti kar nudi, je pa definitivno primeren za prave "offroadarje"..oziroma ena od opcij, ker tu maš huso, tenere 700 itd... ma kar konkurenco, za manjše denarce

2. je previsok sedež

3. za cesto je slabši, sploh če ma kramparce

4. moj nakup je bil tudi pogojen z vrednostjo motocikla. 20 kek ne odkartam več kar tako...

5 in na koncu, za po gmajni ne rabiš skoraj več kot 2-3 jurje odkartat

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

sem premal offroad orientiran.

1. ne bi znal iskoristiti kar nudi, je pa definitivno primeren za prave "offroadarje"..oziroma ena od opcij, ker tu maš huso, tenere 700 itd... ma kar konkurenco, za manjše denarce

2. je previsok sedež

3. za cesto je slabši, sploh če ma kramparce

4. moj nakup je bil tudi pogojen z vrednostjo motocikla. 20 kek ne odkartam več kar tako...

5 in na koncu, za po gmajni ne rabiš skoraj več kot 2-3 jurje odkartat

 

 

5. tudi sam razmišljam o takem nakupu ampak potem po makadamu se tudi vozim z svojo kravo. Bi pa kupil eno "drvarnico" za učenje, da mi ni glih škoda, če pade :) za 20.000 jurjev motor mi pa glih ni za po tleh metat... no čeprav je tudi že bil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Vito23 pravi:

5. tudi sam razmišljam o takem nakupu ampak potem po makadamu se tudi vozim z svojo kravo. Bi pa kupil eno "drvarnico" za učenje, da mi ni glih škoda, če pade :) za 20.000 jurjev motor mi pa glih ni za po tleh metat... no čeprav je tudi že bil :)

tako sem sam razmišljal, potem sem se pa mal spomnil na moj karakter, da ko bo šlo bo šlo in bo treba poskusit vse kar se da, pa skoraj enoletno okrevanje po poškodbah in sem se mal nazaj dal, dokler nisem 790ke nabavil..ja pol je šlo pa vse samo še navzdol. Motor te zasvoji :P

 

Hočem povedat, da se na offroadu prej skipaš in poškoduješ kot na cesti. Res da so na cesti posledice teoretično hujše, ampak maline so pa bližje na off roadu..ma jebiga, če je pa tok fajn.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Vito23 pravi:

5. tudi sam razmišljam o takem nakupu ampak potem po makadamu se tudi vozim z svojo kravo. Bi pa kupil eno "drvarnico" za učenje, da mi ni glih škoda, če pade :) za 20.000 jurjev motor mi pa glih ni za po tleh metat... no čeprav je tudi že bil :)

KLX 230...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Makadam tudi slab še ni OFFROAD! :jezik:

"Off-roading is the activity of driving or riding a vehicle on unsurfaced roads or tracks, made of materials such as sand, gravel, riverbeds, mud, snow, rocks, and other natural terrain. "

Za tole bi bil še najbolj primeren KLX...

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, MiNa pravi:

Makadam tudi slab še ni OFFROAD!

"Off-roading is the activity of driving or riding a vehicle on unsurfaced roads or tracks, made of materials such as sand, gravel, riverbeds, mud, snow, rocks, and other natural terrain. "

absolutno, ampak zahajamo vn iz teme, pa bo potrebno premakniti kolobocije....in na konc makedama, ko prideš do jezera greš 100m po zemlji ter se hvališ o offroadu..kdor hoče razumeti, bo razumel, kdor noče naj si kupi cesta in gre jebat po makedamu, bo vidu kak offroad je to :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!