Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

pred 4 urami, ftp pravi:

Tudi to že obstaja, sicer kot povečevanje trošarin na sladkor, tobak, alkohol,...

jop, trošarine rešujejo problem :D

potemtakem sem državi že plačal olalalala, za dve življenji, pa še ji plačujem. Samo s trošarino na tobak.

Na rokah bi me lah nosili.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Alla said:

Ja, valda, dajmo se v vsem zgledovat po Ameriki. K so res totalni carji. :kva2:
K mislite, da je Amerika sam to kar gledate v fensi filmih....:worship:

Niti malo si ne želim amerikanizacije, skrbi pa me vseeno bolj, ker se naš maršal bolj zgeduje po severni Koreji. :BUA:

Popravljeno . Popravil ftp
  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Alla said:

Povej to tistim, ki zagovarjajo njegova dejanja in princip "palice", ki ni čisto nič drugega kot trda diktatura....

Večina stvari, če jo preveč uporabljaš škodi, če jo po zmernem pa pomaga. Velja tudi za palico. Sicer pa tudi korenček brez palice ne pomaga.

Sicer pa se pozabi na vse "sivine" ki so med anarhijo in diktaturo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Alla pravi:

Ja, valda, dajmo se v vsem zgledovat po Ameriki. K so res totalni carji. :kva2:
K mislite, da je Amerika sam to kar gledate v fensi filmih....:worship:

sploh ne.. samo dal sem primer, kako v bivši komunistični države še imamo malo pravic... čeprav nismo imeli sadnih jogurtov ... :P 

ravno zadnjič gledu, kako redke firme v Ameriki dajejo porodniški dopust ... mi komunajzarji pa kar eno leto al kok .. pa še decu če rabi :P 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, vandrovec pravi:

Saj to je prišlo vse iz Amerike, virus in cepivo...ok, ideja je njihova, da se ne spuščamo v podrobnosti. :)

seveda.. tudi demokracija... najstarejša, čeprav do konc 70 let črnci niso smeli na avtobusu spredaj sedet, ko mi takrat v gnilem komunizmu gostujemo črnce iz prijateljskih držav in jih celo šolamo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

V Ameriki, pa še kje, moraš najprej bit zdrav in narediti zdravniški pregled, če hočeš, da te zdravstveno zavarujejo ;) 

poznam primer, ko zavarovalnica ni hotela izplačati kasko, ker je imeu tip zlizane in nelegalne pnevmatike ;) ... če bi pa še koga poškodoval, bi pa fasu tožbo za povračilo škode ... 

firme že obljubljajo nagrade tistim, ki se bodo cepili, za necepljene pa še niso pogruntali kazni ... pričakujem tudi to.

to je moje osebno mnenje ;) 

no hrabri miško,bruhn...kako kazen pričakuješ za nas ne cepljenje...tetoviranje po hrbtu JJ,hoja po žerjavici z nago ritjo,prepoved dihanja v bližini cepljene osebe....ja,glede nato kako butasto vlado imamo in kaki kreteni jo vodijo,me neb nič čudl,kaj takega...pa velika parada za vse cepljene in roli pop lizika pred parlamentom...

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Alla pravi:

Povej to tistim, ki zagovarjajo njegova dejanja in princip "palice", ki ni čisto nič drugega kot trda diktatura....

Jaz sem za palico, a brez Ivana.

Ljudje so postali nemarni in egocentrični.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Grut pravi:

no hrabri miško,bruhn...kako kazen pričakuješ za nas ne cepljenje...tetoviranje po hrbtu JJ,hoja po žerjavici z nago ritjo,prepoved dihanja v bližini cepljene osebe....ja,glede nato kako butasto vlado imamo in kaki kreteni jo vodijo,me neb nič čudl,kaj takega...pa velika parada za vse cepljene in roli pop lizika pred parlamentom...

Krek je najavu nov val septembra. Kaznovani bomo vsi, cepljeni, necepljeni, črni, beli rdeči..vsi. Ceplenje ne igra vloge. Četudi se vsi pocepimo, bodo kaj novega izzumili, je preveč denarja v igri.

Kaznovani smo tudi z vtikanjem palčke v nos, redno, izredno itd..trenutno pomaga listek, da si cepljen, pred palčko, bomo videli kok časa.

Tako da, tvoj problem (in moj) niso cepljeni, marveč je nekje drugje.

Js ne vem, kaj se tok sekirate. Se ne cepiš in mir. A bo JJ s Hojsekom pršou k teb domov, pa te na silo zvleku špiknit? Ja ne bo, še pošte ne dviga :P

 

 

pred 45 minutami, Snečer pravi:

Jaz sem za palico, a brez Ivana.

Ljudje so postali nemarni in egocentrični.

jaz sem za palico, najprej za Ivana. Pol pa dalje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Jaz sem za palico, a brez Ivana.

Ljudje so postali nemarni in egocentrični.

Aha, koga je potem treba s palico, tistega, ki se je okužil, ali tistega, ki se ni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, skalar36 pravi:

Aha, koga je potem treba s palico, tistega, ki se je okužil, ali tistega, ki se ni?

Pridi enkrat na izlet pa se bova malo sprehodila, boš v živo videl situacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugodnost za cepljene

V prihodnosti tako cepljenim z dvema odmerkoma ne bo več potrebno nositi mask, je za žurnal24 potrdila vodja strokovne skupine za cepljenje Bojana Beović. A kdaj bo to sprejeto še ni jasno.

https://lokalec.si/novice/beoviceva-o-tem-da-cepljenim-ne-bo-potrebno-nositi-maske/?fbclid=IwAR082Ebign-v857FoVJywpnnu7aK9EAmcJVKA1OdpmZJZW9haEIIaVcH7OM

 

mene samo zanima, koliko novih redarjev bomo zaposlili, da se bo to v trgovini ali kje drugje kontroliralo. Bljak--

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, ftp pravi:

Torej vse kar počneš, je odgovornost vlade ???

dokler se ravnam po zapovedih vlade objavljenirm v uradnem listu RS  sem čist in je odgovornost na strani vlade.. če se ne ravnam po teh zapovedih mi sledi kazen.. dokler ne dobim jazni je to odgovornost vlade ..

tebi marsikaj ni jasno ane..

pred 23 urami, ftp pravi:

Lahko bi bilo za razmislit, v primerih ko ne uporabljaš obvezne opreme nap. čelade  in gre za poškodbo glave.

..tako kot za tiste ki v šlapah v hribe in potem s helikopterjem reševat seveda trenutno zastonj.

me mešaj govna.. dokler se držim predpisov in ukazov vlade objavljenih v ULRS v vezi covida/corone so oni odgovorni..

pred 22 urami, Snečer pravi:

saj ni brezplačno :) 

v bistvi trenutka je breplaćno,, na daljši rok pa je vse na trmenih davkoplačevalcev...

pred 5 urami, ftp pravi:

Niti malo si ne želim amerikanizacije, skrbi pa me vseeno bolj, ker se naš maršal bolj zgeduje po severni Koreji. :BUA:

ajd sterej maršalaja  u k**ac  pa bo .. 

aja tukej se pizdiš narediš pa nič.. 

pred 5 urami, maus pravi:

sploh ne.. samo dal sem primer, kako v bivši komunistični države še imamo malo pravic... čeprav nismo imeli sadnih jogurtov ... :P 

ravno zadnjič gledu, kako redke firme v Ameriki dajejo porodniški dopust ... mi komunajzarji pa kar eno leto al kok .. pa še decu če rabi :P 

dej ti neplodnež preber zakon o porodniških dopustih .. :P

v firmi od moje (globalni ..res ) so določili porodniški dopust za zaposlene ženske minimalno 6 mesecev neglede na lokalno zakonodajo..

pred 3 urami, maus pravi:

seveda.. tudi demokracija... najstarejša, čeprav do konc 70 let črnci niso smeli na avtobusu spredaj sedet, ko mi takrat v gnilem komunizmu gostujemo črnce iz prijateljskih držav in jih celo šolamo :P 

đe dandanes imajo avtohtone prebivalce ozemlja , ki so ga okupirali , ne morš vrjet : v rezervatih..po domače so brez pravic omejeni na "koncentracijska območja" .. 

pred 3 urami, Snečer pravi:

Jaz sem za palico, a brez Ivana.

Ljudje so postali nemarni in egocentrični.

oš dat uđe sam da j mekan jel...

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Aha, koga je potem treba s palico, tistega, ki se je okužil, ali tistega, ki se ni?

ja po jj-jevo tistga k se ni .. povem jutr po testu al bo fasu al ne..

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Ugodnost za cepljene

V prihodnosti tako cepljenim z dvema odmerkoma ne bo več potrebno nositi mask, je za žurnal24 potrdila vodja strokovne skupine za cepljenje Bojana Beović. A kdaj bo to sprejeto še ni jasno.

https://lokalec.si/novice/beoviceva-o-tem-da-cepljenim-ne-bo-potrebno-nositi-maske/?fbclid=IwAR082Ebign-v857FoVJywpnnu7aK9EAmcJVKA1OdpmZJZW9haEIIaVcH7OM

 

mene samo zanima, koliko novih redarjev bomo zaposlili, da se bo to v trgovini ali kje drugje kontroliralo. Bljak--

ajde vstopi k meni brez maske - kdorkoli - če si upaš.. 

ni zakona in predpisa in dovoljenja vlade , ki bi urejal moje dodatne zahteve na privat zemlji..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Grut pravi:

no hrabri miško,bruhn...kako kazen pričakuješ za nas ne cepljenje...tetoviranje po hrbtu JJ,hoja po žerjavici z nago ritjo,prepoved dihanja v bližini cepljene osebe....ja,glede nato kako butasto vlado imamo in kaki kreteni jo vodijo,me neb nič čudl,kaj takega...pa velika parada za vse cepljene in roli pop lizika pred parlamentom...

zate je dovolj huda kazen, da si moj prijatu :ras:

pred 7 minutami, thumper pravi:

v firmi od moje (globalni ..res ) so določili porodniški dopust za zaposlene ženske minimalno 6 mesecev neglede na lokalno zakonodajo..

nima jac jih prijavit ;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, thumper said:

dokler se ravnam po zapovedih vlade objavljenirm v uradnem listu RS  sem čist in je odgovornost na strani vlade.. če se ne ravnam po teh zapovedih mi sledi kazen.. dokler ne dobim jazni je to odgovornost vlade ..

tebi marsikaj ni jasno ane..

 

23 minutes ago, thumper said:

me mešaj govna.. dokler se držim predpisov in ukazov vlade objavljenih v ULRS v vezi covida/corone so oni odgovorni..

 

23 minutes ago, thumper said:

ajd sterej maršalaja  u k**ac  pa bo .. 

aja tukej se pizdiš narediš pa nič.. 

Se mi zdi, da je bil kakšen kozarček preveč danes :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, maus pravi:

nima jac jih prijavit ;) ...

??? koga ? zakaj? 

pred 8 minutami, ftp pravi:

Se mi zdi, da je bil kakšen kozarček preveč danes :headbang:

steraj se nekam  abstinentnež..                        :P

res ne vem kaj je narobe z mojimi izjavami in upoštevanjem predpisov , ki jih postavlja vlada in so objavljeni v uradnem listu RS .. 

česa sem po tvoje kriv , če se dosledno držim uradno zapovedanega?? prosim- lepo - razloži mi .. na lep način če se da..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

??? koga ? zakaj? .

a ni 1 leto porodnoške  :O

 

 

pred 13 minutami, vandrovec pravi:

Če je to res je še huje kot sem sam mislil...ali gre za lažni konstrukt :hmm:

Ashampoo_Snap_2021_05.18_20h19m28s_001_.png.eb0cbf52756ce591c57e3fd9291bb2f9.png

Vsaka smrt je prerana... tudi za une, ki se ne bodo cepili ;)

ne vem zakaj se sekirajo za une, ki so se cepili... saj se mu ni treba ... koliko preranih smrti je bilo zaradi necepljenja :?

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, vandrovec pravi:

Če je to res je še huje kot sem sam mislil...ali gre za lažni konstrukt :hmm:

Ashampoo_Snap_2021_05.18_20h19m28s_001_.png.eb0cbf52756ce591c57e3fd9291bb2f9.png

Nešteto načinov je boljših, da se ljudi "odstrani". Zakaj se ukvarjat z cepivi in strategijami in trošit sredstva, da pobiješ večino ljudi? Samo ugasneš elektriko za 7 dni, okriviš sončev izbruh, pa se med sabo pobijemo takoj. Pa še nihče ne bo kriv. Recimo.

Takili članki so sranje od sranja. In potem naši nasprotniki, tisti, ki v tem šovu ne vidijo nič napačnega, nas vse, ki mislimo drugače mečejo v isti koš.

Sicer pa tisto najhujše šele prihaja...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53 minutes ago, vandrovec said:

Če je to res je še huje kot sem sam mislil...ali gre za lažni konstrukt :hmm:

Ashampoo_Snap_2021_05.18_20h19m28s_001_.png.eb0cbf52756ce591c57e3fd9291bb2f9.png


Joj, prejoj...  Kaksen car je bil Einstein!!

 

"Takoj po prejemu prve injekcije, priblizno 0.8% ljudi umre v reku dveh tednov" 0.8% je 8000 mrtvih na miljon cepljenih in to se vidi, da se ne dogaja. Dajte PROSIM malo uporabite vsaj malo ono med usesi no: preberite CEL clanek, naredite kak osnovnosolski izracun, preden objavite "dokaz" kako nas zastrupljajo...  Tole zgoraj je ena velika bedarija in ze prvi podatek pade kot hisa iz kart pri navadni matematiki iz petega razreda. In pol naj verjamem  takemle "dokorju"?  Doktor idiotizma, mogoce...

 

   Se nekaj, ce bo kdo res hotel  depopulacijo, ne bo kompliciral ne z virusom, pa cepljenjem, pa se javno izpostavljal. Vrgli bodo en mocan zivcni strup (ki ga je dovolj za veckratno uporabo) in to bo to. tudi "skrivnega" zaprasevanja z letali (chemtrailsi,  10,000 visoko od koder pol noben sploh ne ve kam bo vse skupaj odneslo) ne bo... samo en kup mrtvih v parih minutah. Ampak od raje oni zivijo, tako kot matica ne ubija delavk, tudi oni (em, kdo sploh) ne bi svoje "baze"

 

  Ali je sploh kaj za razmisljat ali je lazni konstrukt ali ne?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cepivo ne bo kar pobilo ljudi..niti pozdravilo ne bo nikogar... bo pa lep posel, vsako leto 2x cept ker bo skoz grozil neki nov virus.... nakonc bomo tolk popikani da boš dejnsko mogu to prejet da boš sploh živel še...  

tud zdravila .. veliko takih k jih začneš žret ne moreš več brez njih... biznis

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, bajkr88 said:

cepivo ne bo kar pobilo ljudi..niti pozdravilo ne bo nikogar... bo pa lep posel, vsako leto 2x cept ker bo skoz grozil neki nov virus.... nakonc bomo tolk popikani da boš dejnsko mogu to prejet da boš sploh živel še...  

tud zdravila .. veliko takih k jih začneš žret ne moreš več brez njih... biznis

 Tule ni kaj dodati. Sam se sicer ne nagibam k temu, da bi poleg vsega se umetno ustvarjali viruse (farmacija ima ze v normalnem case milijardne dobicke - ne rabi hudih bolezni, ker vsi tezimo k boljsemu in daljsemu zivljenju. Plasticni kirurgi naprimer, ki sam botoks sibajo v riti in podobno, so izredno bogati, pa se zdravijo nic ne) ampak ko se kaj pokaze, pa vsi pristavijo loncek. Pa se nekako najmanj crtim farmacevte (vsaj zdravila, cepiva itd naredijo - in zadnjih par sto let se lepo vidi da  je clovestvo precej "napredovalo" v smislu natalitete, dolgovecnosti, prezivetja novorojenckov, itd) ampak posrednike, s politiko vred. Ti so pa izkoriscevalci najhujse sorte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, maus said:

seveda.. tudi demokracija... najstarejša, čeprav do konc 70 let črnci niso smeli na avtobusu spredaj sedet, ko mi takrat v gnilem komunizmu gostujemo črnce iz prijateljskih držav in jih celo šolamo :P 

Aaaaa ne vem, sedemdeseta so mal pozno. Na pamet bi reku sred petdesetih. 1952 so angleži kemično kastrirali Alana Turinga, ker je bil homoseksualec. Rosa Parks je obsedela kako leto kasnej. Ko pa že omenjamo sedemdeseta, v Švici so takrat ženske dobile splošno volilno pravico. AKA začetk konca švicarske prosperitete :D HEC HEC HEC! 
 

Ceplen ze cel tedn. Nč čupe. Nč 5g. Nategnjen? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!