Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Aaaaa ne vem, sedemdeseta so mal pozno. Na pamet bi reku sred petdesetih. 1952 so angleži kemično kastrirali Alana Turinga, ker je bil homoseksualec. Rosa Parks je obsedela kako leto kasnej. Ko pa že omenjamo sedemdeseta, v Švici so takrat ženske dobile splošno volilno pravico. AKA začetk konca švicarske prosperitete :D HEC HEC HEC! 
 

Ceplen ze cel tedn. Nč čupe. Nč 5g. Nategnjen? 

Leta 1968 je bil ubit Artin Luther King ... pa je še trajalo do pravic ;)

Itak, da so te nategnili s cepivom :P ... jaz že 4 tedne, pa še vedno živahn .. vsakemu dnevu se veselim, ker ne vem ker je zadnji ... to sem se tudi pred cepljenjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben nima preveč denarja... niti bil gejts niti ronaldo niti musk niti moj šef....  dokler ne bojo pod rušo bojo praskali na kup... sj  vem da nima smisla samo tako je....  tako da ne, nimajo dovolj... če bi imeli preveč keša bi krisu šenkal zdravilo ne da mu je mogla cela slo pomagat...sramota.. tukaj se vidi kolk je vredno življenje... zdravilo mu ne bi dali in ga pustili umret, ko je bil denar nakazan je že letel z avionom tja.... 

drgač pa vsi ki se bojo cepli na šihtu in jih prašam lepo zakaj .... vsi, 99% zato ker grejo pol loh na hrvaško brez testa.... za zdravje oz bojazen okužbe se jim pa jebe.... pol veš kje smo... bolano

ok  da se greš cepit ker se bojiš virusa in vrjameš cepivu... prav... samo ne pa da zaradi... ni nam pomoči

 

 

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, bajkr88 said:

cepivo ne bo kar pobilo ljudi..niti pozdravilo ne bo nikogar... bo pa lep posel, vsako leto 2x cept ker bo skoz grozil neki nov virus.... nakonc bomo tolk popikani da boš dejnsko mogu to prejet da boš sploh živel še...  

tud zdravila .. veliko takih k jih začneš žret ne moreš več brez njih... biznis

  Cepiva so drugace izkoreninila kar nekaj zelo zoprnih bolezni. Kakorkoli mi tule razpravljamo, precej zelo hudih bolezni je izkoreninilo prav cepljenje. Pa otrosko paralizo itd. Je posel, ki pa tudi nekaj prinasa vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, maus said:

Leta 1968 je bil ubit Artin Luther King ... pa je še trajalo do pravic ;)

Itak, da so te nategnili s cepivom :P ... jaz že 4 tedne, pa še vedno živahn .. vsakemu dnevu se veselim, ker ne vem ker je zadnji ... to sem se tudi pred cepljenjem :D

Ti samo milslis tako. Saj je uni americki dohtar povedu: 14 dni!  Te je ze pokopalo, samo zavedu se se nisi!  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

  Cepiva so drugace izkoreninila kar nekaj zelo zoprnih bolezni. Kakorkoli mi tule razpravljamo, precej zelo hudih bolezni je izkoreninilo prav cepljenje. Pa otrosko paralizo itd. Je posel, ki pa tudi nekaj prinasa vsem...

Tega ne razumejo... marsikatero cepivo je rešilo naše starše in/ali nas, da smo sploh prišli do današnjih dni ...

zdaj pa kar naekrat se oni ne bi .... bolezni proti katerim smo se cepili, so se zaradi tistih, ki se niso hoteli cepiti, zopet v Evropi ... toliko časa, da bo postalo obvezno ... in se bodo cepili, če bodo sploh hoteli službo imeti ...

kot bi Martin Luther King reku ... I have a dream ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jvalant pravi:

Ti samo milslis tako. Saj je uni americki dohtar povedu: 14 dni!  Te je ze pokopalo, samo zavedu se se nisi!  :P

 

samo še da vidim, kok bomo Romune premagal v hokeju ... pol pa me ni več :P

Pravkar, Snečer pravi:

in smo spet pri palici

hokejski :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, maus said:

Tega ne razumejo... marsikatero cepivo je rešilo naše starše in/ali nas, da smo sploh prišli do današnjih dni ...

zdaj pa kar naekrat se oni ne bi .... bolezni proti katerim smo se cepili, so se zaradi tistih, ki se niso hoteli cepiti, zopet v Evropi ... toliko časa, da bo postalo obvezno ... in se bodo cepili, če bodo sploh hoteli službo imeti ...

kot bi Martin Luther King reku ... I have a dream ....

 Se  mogoce grozno slisi: cepiva, zdravila, zdravstvo in vsi ostali zastrupljevalci so krivi za to, da je svet prenaseljen. To je dokaz, ki ga je tezko ovreci. Vsak,  ki se pa zadere da cepivo ubija, je slisan. Dohtarji so pa laznivci in sodelujejo v zaroti depopluacije. (glej prvi stavek)  Sicer nikogar ne zanima dejstvo, da npr v sloveniji se nihce ni umrl od cepiva, od bolezni pa... in pol smo vsi ki se bomo/smo se cepili ovce. In pol nam se drugi pravijo zakaj smo se v resnici cepili. Itd, sej poznas drill   ;)

 

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, maus said:

samo še da vidim, kok bomo Romune premagal v hokeju ... pol pa me ni več :P

hokejski :P

Ne ne ne,  se po drugo dozo bos sel... ker je to biznis (ceprav naus nic placal, ampak useen), pol pa....  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni čist res... v slo nas ni preveč , komot živimo vsi, dost placa... pa mamo zdravstvo en tolk ok in dolgo živimo...

problem je  indija kitajska itd itd,,,, tam je res vse bogo oz ,živijo, miljoni kot potepuški psi...  in kljub slabemu zdravju in ko prej umrejo jih je preveč.......... preveč svinjamo,nemore tko it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, bajkr88 said:

to ni čist res... v slo nas ni preveč , komot živimo vsi, dost placa... pa mamo zdravstvo en tolk ok in dolgo živimo...

problem je  indija kitajska itd itd,,,, tam je res vse bogo oz ,živijo, miljoni kot potepuški psi...  in kljub slabemu zdravju in ko prej umrejo jih je preveč.......... preveč svinjamo,nemore tko it

 Lokalno so "oaze" seveda, ampak clovestvo je poskocilo z 1 milijarde (za kar je bilo treba nekaj milijard let) leta 1800 na 8 milijard danes (za 7x  v 0.00012 milijarde let) . Ko k temu dodas se neenakost in potrosnjo v zahodnem svetu ipd, slika ni lepa!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo cepivo vse rešilo... vsi bomo zdravi, veseli , delal bomo, potoval, bitkojn bo zrasu .. rešeni smo, zihr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, maus said:

Leta 1968 je bil ubit Artin Luther King ... pa je še trajalo do pravic ;)

Itak, da so te nategnili s cepivom :P ... jaz že 4 tedne, pa še vedno živahn .. vsakemu dnevu se veselim, ker ne vem ker je zadnji ... to sem se tudi pred cepljenjem :D

Teoreticno, je George Floyd leta 2020  umrl brez pravic. Ampak vsaj na papirju jih je imel. Sm poguglal. Rosa Parks se je uprla 1955. Takoj po tem se je segregacija na busih koncala.  Segregacija na splosno pa je padla 1964. Fuck. Omenjeno 68 je prneslo prepoved diskriminacije pri oddajanju in prodaji stanovanj.....fuuuuuuuck. 
 

al kar se covid cepljenj tice, je pa Biden naredu totalno revolucijo. Pfjcerja in moderne na hektolitre, vojska cepi po tekocem traku.....in kolkr sm razumel enga k je bil vcasih na forumu, zdej pa je newyorcan, vse kar si rabil je bil dokument s stalnim naslovom.....benih zavarovanj. 
 

orto odprtooki ze ogledujejo nepremicnine, kjer bo cepivo pobilo cele soseske.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kugelschreiber pravi:

Sm poguglal.

Guglouc :ras:

js sm že začel malo švedsko sanjat z mešanco angšečine

Jag hade sex med blonda svenskar, :huh:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, maus said:

Guglouc :ras:

js sm že začel malo švedsko sanjat z mešanco angšečine

Jag hade sex med blonda svenskar, :huh:

Kam pa pridemo brez domišlija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Kam pa pridemo brez domišlija....

kot je rekel en velik mali mož

"danes so dovoljene sanje, jutri je nov dan"

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

zate je dovolj huda kazen, da si moj prijatu :ras:

nima jac jih prijavit ;) ...

zame tud :P

koga prijavit? generala v burkini fasso? 

pred 9 urami, maus pravi:

a ni 1 leto porodnoške  :O

ti bom še enkrat navedel :

v firmi od moje (globalni ..res ) so določili porodniški dopust za zaposlene ženske minimalno 6 mesecev neglede na lokalno zakonodajo..

prek 83000 zaposlenih v 130 državah .. v veliko državah je porodniška po lokalnih zakonih zelo kratka..v nekaj državah sploh ni plačana .. obstajajo države , kjer lahko žensko odslovijo/odpustijo ob rojstvu otroka ..

v firmi so določili globalno za vse zaposlene po celem svetu 6 mesecev plačane porodniške neglede na lokalne zakone !

6 mesecev = 24 tednov ..

https://svetkapitala.delo.si/trendi/kako-radodarne-so-drzave-s-porodniskimi-dopusti/

Razpon med porodniškimi dopusti po državah je zelo velik. Od 166 tednov – torej več kot tri leta – do čiste ničle, niti dneva.

V Združenih državah Amerike materam ne pripada nič plačanega porodniškega dopusta in so med razvitimi edina država na svetu s takšnim konceptom. 

Najmanj plačanih tednov porodniškega dopusta imajo matere v Mehiki, kjer ne dosega niti desetine tistega v Estoniji, saj znaša le 12 tednov. Sledijo Švica in Izrael (obe po 14 tednov) ter Turčija, Španija in Nizozemska (vse po 16 tednov).

upam da sem ti dovolj jasno prikazal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

upam da sem ti dovolj jasno prikazal..

Kaj si se razpisal ... sem samo povedal, da smo imeli v gnili komunistični državi eno leto porodniške, za vse ki so rodile pa še kakšna se je najdla, ki ni rodila... 

to je poanta vsega... napram bogati, demokratični in oh in sploh obljubljeni deželi, ki to omogoča le redkim

štekaš :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, jvalant pravi:

 Se  mogoce grozno slisi: cepiva, zdravila, zdravstvo in vsi ostali zastrupljevalci so krivi za to, da je svet prenaseljen. To je dokaz, ki ga je tezko ovreci. Vsak,  ki se pa zadere da cepivo ubija, je slisan. Dohtarji so pa laznivci in sodelujejo v zaroti depopluacije. (glej prvi stavek)  Sicer nikogar ne zanima dejstvo, da npr v sloveniji se nihce ni umrl od cepiva, od bolezni pa... in pol smo vsi ki se bomo/smo se cepili ovce. In pol nam se drugi pravijo zakaj smo se v resnici cepili. Itd, sej poznas drill   ;)

 

no pa mi povej kolk jih je v slo umrl zaradi kovida,pa ne zdej štet une k so mel pridružene bolezni...pa noben - no vsaj jest ne nism reku da ste ovce tisti,ki se boste cepil,vsak ima pravico do svoje izbire...pa še to...a ni zanimivo dejstvo,da evropska unija ne spusti v obtkok SPUTNIKA,ki je trenutno najbolj prečiščeno in čisto cepivo....še bolj zanimivo se mi pa zdi dejstvo,da veliki JJ pritiska na naše podjetje,da bi prečiščevali tako AZ kot FAJZERJA .... močno upam,da mu ne bo uspelo. Pa brez zamere,...jest sm še vedno za svobodno izbiro...pa kurčit tuki so se začeli ravno tisti,ki so se ali se bojo cepili...naj si cepljen ali ne - brez palice,sramota,da se spusti nekdo na tak nizek nivo in svojemu ljudstvu privošči palico...nej pride v Kamnik pa mu bom jest palico dal...pa TO NE LETI NATE.

pred 12 urami, maus pravi:

zate je dovolj huda kazen, da si moj prijatu :ras:

nima jac jih prijavit ;) ...

:010

Popravljeno . Popravil Grut
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Grut said:

no pa mi povej kolk jih je v slo umrl zaradi kovida,pa ne zdej štet une k so mel pridružene bolezni

Velika večina teh, bi živela še naprej (kot do tedaj) s pridruženimi boleznimi, če ne bi dobili korone.

 

13 minutes ago, Grut said:

a ni zanimivo dejstvo,da evropska unija ne spusti v obtkok SPUTNIKA

če bi poznal postopke, sploh ni čudno

14 minutes ago, Grut said:

,ki je trenutno najbolj prečiščeno in čisto cepivo

Kako si tako siguren??

 

15 minutes ago, Grut said:

da bi prečiščevali tako AZ kot FAJZERJA

 :?

15 minutes ago, Grut said:

.pa kurčit tuki so se začeli ravno tisti,ki so se ali se bojo cepili...

Preštej število objav pro et contra, potem bo tvoja izjava irelevantna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki se nau cepu, se nau po kulenu vozu :ras: 

vseeno ... jaz bom umru enkrat... ceplen sm 1 X zaenkrat :cry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ftp pravi:

Velika večina teh, bi živela še naprej (kot do tedaj) s pridruženimi boleznimi, če ne bi dobili korone.

 

če bi poznal postopke, sploh ni čudno

Kako si tako siguren??

 

 :?

Preštej število objav pro et contra, potem bo tvoja izjava irelevantna.

no pa dejva...od leta 85 sem zaposlen v podjetju,ki proizvaja tablete,cepiva...pa nism navadn delavec,...postopek,da se izda zdravilo,cepivo v obtkok traja nekaj let...od 5 navzgor,pa odobrit ga mora FDA,gremo dalje...tudi cepivo za Erika je izdelalo naše podjetje - smo ga že imeli in ga uporabljali za druge bolezni....izračunaj koliko ljudi je zbolelo v SLO,če bi blo vse res kar se govori,bi že vsa SLObila okužena,oziroma bi že vsi zboleli za kovid in večina bi nas že pocrkala ob takem nespoštovanju ukrepov...ja žal mi je da jih je toliko umrlo...vsako življenje je pre-dragoceno,in tuki je glavni krivec nepripravljenost bolnišnic,zakaj se ne izda število umrlih samo zaradi COVIDA,vedno se doda pridružene bolezni...večina ki preboli covid nima nobenih vidnejših posledic - torej se cepivo ne potrebuje....ker pa nekaterim to ni dovolj se že dela cepivo za otroke od 6 leta dalja....to pa je zaskrbljujoče....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, thumper pravi:

ajde vstopi k meni brez maske - kdorkoli - če si upaš.. 

ni zakona in predpisa in dovoljenja vlade , ki bi urejal moje dodatne zahteve na privat zemlji..

maš nalepko "maska obvezna" že na vratih "drugače streljam" :D

Predpis je kretenski.

Tu ni dileme. Vsi maske al pa nihče. Konc debate, pa čeprav je nekdo 100x cepljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Grut said:

zakaj se ne izda število umrlih samo zaradi COVIDA,vedno se doda pridružene bolezni...

Ker je sploh nepomemben - neuporaben podatek.

Pridružene bolezni, kot so diabetes, hipertenzija, tudi prekomerna teža,itd, so bolezni s katerimi se  dobro shaja predvsem zahvaljujoč farmaciji, so pa zelo velika težava v primeru če se zboli za Covid-om.

Prav tako starost veliko vpliva na potek bolezni, starejši kot si več imaš zdravstvenih težav, kar pa ne pomeni, da si zato primeren za "odstrel", s pretvezo itak si star.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, vandrovec pravi:

Če je to res je še huje kot sem sam mislil...ali gre za lažni konstrukt :hmm:

Ashampoo_Snap_2021_05.18_20h19m28s_001_.png.eb0cbf52756ce591c57e3fd9291bb2f9.png

ne, res je :D

Vse je to zmenjeno. Zdej če računam da bodo precepili 60% prebivalstva, bo ravno prav placa na zemlji. Zemlja je prenaseljena. Preveč nas je.

 

Ampak kaj me najbolj veseli:

ves slo političen vrh se je cepil. Jst res upam na prerano smrt. Vsi so bili cepljeni pred mano. In te tiče gledat, kako bodo "cepali" bo pravi užitek :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!