Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

4 minutes ago, Snečer said:

Greš na pikec in "pozabiš".

Vsi nagibi razrešeni in vse debate odveč.

Al pa ne greš na cepljenje in vdreš v cepilni center in modruješ.

In potem pride palica...

Ha ha.. Prvi del zveni prav zabavno.. Tip v temačni ulici ki te povabi in ti reče "ne se sekirat pridi na pikec in pol pozabi" ? ? ? ? 

Pa nisi zihr al boš po "pikcu" čudno sral, al zbiral kovančke za nov šus ???

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Tedybear pravi:

Ravno to je narobe....da si vsak razlaga po svoje. Znanost si težko razlagaš po svoje, zato je tu stroka, da jo predstavi na (vsem) razumljiv način.

Matematiko so nas ucili ucitelji, ne pa hišnik  ali šolska kuharica.

Glede stroke, če se malo odmaknem od teme. Stroka nam tudi govori, da smo motoristi največji norci in krivci za večino nesreč. Jim verjameš? So nezmotljivi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

In ta izkušnja ti je bila tako "fajn", da si sedaj nek nasprotnik cepljenja.

Če bi imel možnost kot dojenček, se tudi ne bi cepil proti otroški paralizi itd.?...

Itak vse nateg.

Zakaj naj bi mi bilo všeč, zakaj mora biti vse absolutno - nisem nasprotnik cepljenja tako kot nisem strankarsko opredeljen. V mojih očeh lahko imajo prav levi ali desni nikoli pa ne bom samo za ene. Realno bi vsi državljani morali strankarsko neopredeljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Erikcslo pravi:

Zakaj naj bi mi bilo všeč, zakaj mora biti vse absolutno - nisem nasprotnik cepljenja tako kot nisem strankarsko opredeljen. V mojih očeh lahko imajo prav levi ali desni nikoli pa ne bom samo za ene. Realno bi vsi državljani morali strankarsko neopredeljeni.

Zakaj mi ne bi bilo všeč, če pa preprečuje, odpira vrata in normalizira. (+5G, nova DNK, NFC itd.).

Pikec so sami plusi, ne najdem ene negativne plati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

pa kaj kurac koga briga, kaj je pravi vzrok?

Ma kdo pravico mi razlagat, kaj je pravi vzrok? Nima, pa se lahko jebe.

Moji stari in večina starejših se je cepila, ker spadajo v tvegano populacijo, torej "edini pravi vzrok", zaradi strahu.

Ostali se, ker so nas mal v to prisilili, pa kaj ni jasno?

 

ps. za svoje udobje je marsikdo pripravljen prenašati šikaniranje šefa, da dobi plačo, pa še marsikaj drugega. Sam prosim, ne bit vzvišen nad takimi, ki smo se odločili potegniti enostavnejšo pot , namesto testiranja povsod, ker je realnost. Če pa zadeva še vsaj malo pripomore, k bolj mili bolezni, je celo pozitivno.

 

Zgleda, da že imaš stranske učinke korone. Na nobenega nisem kazal s prstom, vse je bilo splošno, če si se našel, si se pač našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, John2005 said:

Stroka nam tudi govori, da smo motoristi največji norci in krivci za večino nesreč. Jim verjameš?

Žal ja, je pa res da nismo edini. Se precej vozim in kar vidim, imamo še srečo da je nesreč relativno malo.

1 hour ago, John2005 said:

So nezmotljivi?

Vsekakor ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Erikcslo pravi:

V kapitalizmu ni nič za ljudi in blaginjo. Reklamo si dela z nekimi prispevki.

Dvomim, da si ti prebral cel članek.

Sicer pa je škoda, da ni bil izglasovan za ustavnega sodnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Snečer said:

V kapitalizmu ni nič za ljudi in blaginjo. Reklamo si dela z nekimi prispevki.

Dvomim, da si ti prebral cel članek.

Sicer pa je škoda, da ni bil izglasovan za ustavnega sodnika.

Prebral cel članek in vse povezave slo in IT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, skalar36 pravi:

Stroka pelje to državo... sej vidimo kam...

strokovno na peljejo u Q...C :P

 

pred 16 urami, Scarabeo 500 pravi:

Zgleda, da že imaš stranske učinke korone. Na nobenega nisem kazal s prstom, vse je bilo splošno, če si se našel, si se pač našel.

saj bi lahko tudi neosebno pisal, pa bi še vedno dal enako odgovor.

če se nekdo cepi, je samo njegova stvar in zakaj se. Ne obstaja "pravi " vzrok.

in

če se nekdo ne cepi, je samo njegova stvar. Zakaj? Njegova stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Mavti pravi:

Pred 30 leti smo se od cepili od Hrvaške. Sedaj bi se pa naj cepili, da pridemo v Hrvaško.

Tale izjava prebrana na 24 ur  me je pa nasmejala pa še zamisliš se lahko nad njo:)

ni nujno, še mal pa bomo zeleni, taki majo pa vtata odprta :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. pikec pfizer odkljukan... Sem ok, ker sem zdele prinorela dam. Ni posebnosti, mogoce me roka malo boli, ampak ništa strašno... 

Čez tri tedne počinje priprema na ljeto 2022 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj 7.15 drugi pikec pfizerja. Cepljenje iz osebih razlogov, ne zaradi morja, ampak, ker se mi ne da tedensko stati v vrsti za testiranje. Po 5 pivih in 11h garanja vse ok, BP. Tako da strah pred pikecom odveč. 

In še vedno mislim, da je korona nateg. Če je bila umetno ustvarjena, ali pa naravno, so jo pokvarjeni ljudje izkoristili za jebanje naroda. Ustvarjanje strahu in panike, za mahinacije, ki peščici ljudi pridejo prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/tako-malo-ljudi-v-ljubljani-cepili-na-prvi-dan-mnozicnega-cepljenja-brez-narocanja/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0cv8sWJfwt-YBNG90BrIflEt_lN1UDhquF3gK6GDerT6mAgKbysN90w5A#Echobox=1624462956

Danes se je začelo množično cepljenje proti covidu 19 brez naročanja v mobilnih enotah. V Zdravstvenem zavodu Zdravje, ki je organizator cepljenja v mobilnih enotah v Ljubljani, so po zadnjih podatkih skupno cepili zgolj 42 oseb, je povedal pomočnik direktorja Miha Plank. Majhen interes pripisujejo visokim temperaturam in slabi promociji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močvirniki so že na morčija spokali, uni ki pa čepijo cele dneve v hiši pa jih cepljenje ne zanima toliko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/tako-malo-ljudi-v-ljubljani-cepili-na-prvi-dan-mnozicnega-cepljenja-brez-narocanja/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR0cv8sWJfwt-YBNG90BrIflEt_lN1UDhquF3gK6GDerT6mAgKbysN90w5A#Echobox=1624462956

Danes se je začelo množično cepljenje proti covidu 19 brez naročanja v mobilnih enotah. V Zdravstvenem zavodu Zdravje, ki je organizator cepljenja v mobilnih enotah v Ljubljani, so po zadnjih podatkih skupno cepili zgolj 42 oseb, je povedal pomočnik direktorja Miha Plank. Majhen interes pripisujejo visokim temperaturam in slabi promociji.

Naslednjih 14 dni je ključnih. :) Če se ne bodo cepili v dovolj velikem številu, bo na jesen sibirski virus. :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Naslednjih 14 dni je ključnih. :) Če se ne bodo cepili v dovolj velikem številu, bo na jesen sibirski virus. :)

Tudi če se bomo, si bodo že kaj izmislili.

Krek že danes ve ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj raziskujem Slovenijo in slovensko kulinariko. :) Zgleda, da je cepljenih zelo malo, gostilne od znotraj prazne, zunaj pa nabito polno. 

Danes sem jedel, po dolgem času vrhunsko kosilo, na fantastični lokaciji. Malo drago, a odlično. 

https://goo.gl/maps/mC8oGDRbWzz5R3dCA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Scarabeo 500 pravi:

Sedaj raziskujem Slovenijo in slovensko kulinariko. :) Zgleda, da je cepljenih zelo malo, gostilne od znotraj prazne, zunaj pa nabito polno. 

Danes sem jedel, po dolgem času vrhunsko kosilo, na fantastični lokaciji. Malo drago, a odlično. 

https://goo.gl/maps/mC8oGDRbWzz5R3dCA

kaj si pa jedel? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!