Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

Ob 14. 7. 2021 ob 7:10, KARMEN1 pravi:

Čez 2 leti bomo šele videli boga in vraga, vsi cepljeni bomo pomrli ???

ni nujno.. kolikor je vse skupaj zgrešeno bo smrtni učinek enak kot pri coroni.. 0,15% ..

Ob 14. 7. 2021 ob 8:23, BIF pravi:

Evidentno je da imajo največjo skrb za cepljene....necepljeni, anticepilci, antivaxerji....kakorkoli že se imenujejo. In to je res zanimiv pojav. Strašno jih skrbi za zdravje cepljenih. V eno razlagajo, da so cepiva nepreizkušena, da so netestirana in, da nihče ne ve kakšne so dolgoročne posledice.  Po drugi strani pa jim je jasno, da bomo vsi cepljeni v kratkem pomrli in da nam bodo počasi odpovedali vsi organi, da gre za satanski načrt depopulacije zemlje.  Torej najprej nič ne vedo, potem pa vse vedo. Satanski plan farmacevtskih firm in Bill-a Gates-a je, da se pocepi velika večina ZDA in Evrope, da jo bodo potem lahko v miru poselili Mehičani in ostali latinosi, Evropo pa muslimani.  Sploh pa ne vem zakaj bi jih ob ravni zemlji skrbela usoda cepljenih. Če bo cepljenje res depopuliziralo zemljo in bomo v roku dveh let vsi umrli (cepljeni)...pa necepljene čaka vendar raj na zemlji. Pri 70% precepljenosti (kot predvideno) vas bo 30% necepljenih uživalo vse materialne in nematerialne dobrine....zapuščino nas cepljenih. Zrak bo nenadoma bolj čist, referendumi o vodah bodo nesmiselni, ker bo praktično vsak imel svoj izvir vode....Nepremičnine.... gradnja bo nepotrebna. Če se boš recimo želel preselit v drug kraj, si boš tam preprosto izbral drugo hišo, ali stanovanje...prazno (ker so cepljeni lastniki pomrli)...seveda brezplačno....vsi boste lahko zavrgli svoje zrumplatne Cliote in vozili prestižne SUV-je in limuzine...vse zastonj...prideš-vzameš-greš...cepljeni lastniki so itak mrtvi. Potreba po surovinah bo radikalno padla....poleg tega je pridobljenih surovin na svetu toliko, da ne bo potrebe po rudnikih, železarnah in podobno. Ceste bodo prazne....aleluja za vse necepljene motoriste...samo na pune. Da ne omenjam finančnega blagostanja...na banki boš samo povedal koliko potrebuješ, čakalne vrste v zdravstvu pa bodo samo bled spomin na neke čase pred Covid-om....pa še tiste malenkostne zdravstvene težave bo rešil dr.Potrč kar na daljavo.....skratka necepljen čaka neko postapokaliptično blagostanje v obliki zemeljskega raja.

Če bi jaz bil antivaxer, bi tako cepljenje na vso moč propagiral in priporočal. Zato res ne razumem zakaj se z cepljenjem najbolj ukvarjajo necepljeni. 
Ali pa gre zgolj za pomanjknje znanja, zdrave pameti in strah pred iglico....to vedo samo necepljeni....ki tudi sicer vedo več.

 

Ob 14. 7. 2021 ob 11:05, BIF pravi:

....ne boš prvi crknil (umrl) in tudi ne zadnji...enako kot jaz ali kdorkoli drug. 
Jaz sem cepljen ...pa nikoli nikogar ne prepričujem naj se cepi...tudi nikogar od domačih nisem...vsi so polnoletni in dovolj brihtni, da so se sami odločili. Moj foter pa je star 78 let pa se ni cepil...njegova pravica in mnenje. Ampak ga ne prepričujem naj se cepi. Preden sem se cepil sem bil tudi sam v dilemi (ker sem zelo malo vedel o cepivu)...potem sem si vzel čas....preštudiral zadevo do tega nivoja, da ni bilo več dilem in da sem zadevo razumel in se pač cepil. V prvi vrsti pa sem se cepil, da zaščitim sebe. Nisem se cepil, da "zaščitim druge", ali neumnega razkošja lažjega prehajanja meje. 
In ker nikogar ne nagovarjam k cepljenju me iritira to, da se z mojo (in vseh ostalih cepljenih) odločitvijo najbolj in vsakodnevno ukvarjajo cele skupine ljudi, ki pisarijo o škodljivosti cepljenja, svetovni zaroti, čipih v telesu, množičnem umiranju cepljenih itd. itd. Pa koji ku**c briga nekoga zakaj sem se jaz cepil in kaj bo z mano. Vsak se naj odloči sam in pusti druge pri miru s svojimi odločitvami. Crknili kot praviš pa bomo...ja vsi...ti, jaz in vsi ostali na tem svetu...kdaj....briga me.

 

Ob 14. 7. 2021 ob 15:29, BIF pravi:

Pa saj nihče ne trdi da necepljeni ogrožajo cepljene. V prvi vrsti necepljeni ogrožajo sami sebe (in ostale necepljene)...predvsem zato, ker je razvoj bolezni nepredvidljiv...od šmrkanja do smrti....kar prinaša večjo obremenitev zdravstva, izpade v gospodarstvu zaradi bolezni in prenosa okužb in seveda visokih stroškov povezanih s tem. Tudi nihče ne trdi, da je okužba kljub cepljenju nemogoča. Je pa dokazano, da je ta možnost bistveno manjša, kot je bistveno manjša možnost nadaljnega prenosa in da je potek morebitne bolezni pri cepljenih bistveno lažji...možnost za težji potek pa praktično nična. In to je osnovni namen cepljenja (poleg implantacije nano čipov, G5, genskih sprememb in prezgodnje smrti seveda...:))) ). Kdor se cepi v pričakovanju, da bo pred virusom 100% zaščiten preveč gleda razne kmetijske oddaje na POP TV in bere trač literaturo.

Če bi ljudje svoj prosti čas namenili prebiranju kvalitetnih informacij v zvezi s cepljenjem, namesto klikanja tračev o teorijah zarote, bi bilo gornjih bedastih zapisov bistveno manj.

Je pa zanimivo, da si ljudje rade volje vzamejo več ur časa, da si v štacuni izberejo lepe gate, ali pa fensi natikače za na plažo....resnično pomembne informacije pa namesto iz strokovnih virov, nonšalantno pobirajo iz gostilniških virov in jih za nameček še "obogatene" s svojimi "izzumi" širijo naprej.

Zato je morda produktivneje, da se necepljeni ne ukvarjajo s cepljenimi temveč sami s seboj....bo dela vrh glave.

 

Ob 14. 7. 2021 ob 16:09, BIF pravi:

Po eni strani umirajo cepljeni okuženi z delto...po drugi starni iz podobnih "strokovnih" krogov, da je delta pa popolnoma nenevaren prehladek, kjer so kakršnikoli ukrepi absolutno odveč....

končni rezultat pa da je kombinacija cepiva in bolj blage delte bolj smrtonosna..

pred 22 urami, ftp pravi:

To je itak samo izgovor. Od resnih medijev ki so nso uplivani s strani vlade oz. so iz, v našem primeru "ta levi" ni niti besede o zavajanju o koroni, ker bi to z veseljem izkoristili v svojo korist. Pa nič.

A ti misliš da so se sposobni levi in desni dogovoriti za skupni nastop????? Ah daj no.

 

O gostu sicer ne vem nič, vendar "če" je bil brisan, so navedli tudi razlog.

 

sem hotel na dolgo in široko razpredat pa se obupal..

 

 

 

 

 

eno vprašanje :  ima kakšno od cepiv že polno odobritev ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.doza po treh tednih... Po pricakovanem sem dol padla od vrocine... Ponoci me je mrazilo-eno rundo presvicala in pod tus, glava me se zdele boli. Nisem mela drugega kot nalgesin. Spila in sla spat. Zdele sm se tolk k seb spravla, da grem pop na siht. Dobr se nisem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Ninč. pravi:

2.doza po treh tednih... Po pricakovanem sem dol padla od vrocine... Ponoci me je mrazilo-eno rundo presvicala in pod tus, glava me se zdele boli. Nisem mela drugega kot nalgesin. Spila in sla spat. Zdele sm se tolk k seb spravla, da grem pop na siht. Dobr se nisem

kovanec še probaj

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, KARMEN1 pravi:

V Slo niti še nimamo mobilne aplikacije za vnos potrdila na telefon.

jaz imam na telefonu digitalno potrdilo v pdf obliki ;)

je pa res smešno, da imamo digitalna potrdila v papirni obliki :lol1: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cepljenje so pa vse politične stranke in kot sem napisal v eni drugi temi, bodo cepljeni imeli lažji dostop do nekaterih stvari, pa tudi do služb.

Opis slike ni na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prejel drugi odmerek Vaxzevria-e... Sem mislu, da bom en dan prej začel dopust, pa sem moral v službo... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

Za cepljenje so pa vse politične stranke in kot sem napisal v eni drugi temi, bodo cepljeni imeli lažji dostop do nekaterih stvari, pa tudi do služb.

Opis slike ni na voljo.

V DZju je definitivno precej cepljenih. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Frenk 67 pravi:

V DZju je definitivno precej cepljenih. ?

praujo, da so vsi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, maus pravi:

jaz imam na telefonu digitalno potrdilo v pdf obliki ;)

je pa res smešno, da imamo digitalna potrdila v papirni obliki :lol1: 

 

Sej ga ne rabiš. 

Slikaš kodo daš za ozadje founa in na meji ni problemov..

Ni potrebe po pdf, ni potrebe po digital itd

Preprosto in deluje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Sej ga ne rabiš. 

Slikaš kodo daš za ozadje founa in na meji ni problemov..

Ni potrebe po pdf, ni potrebe po digital itd

Preprosto in deluje. 

sj pdf ima kodo ... nisem probal .. a ti si slikal in dela ?

za ozadje mam pa raj nago babo kt kodo :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, maus pravi:

sj pdf ima kodo ... nisem probal .. a ti si slikal in dela ?

za ozadje mam pa raj nago babo kt kodo :dry: 

Dela. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

 

končni rezultat pa da je kombinacija cepiva in bolj blage delte bolj smrtonosna..

 

kombinacija poslušanja Beovičke, JJa in delte je smrtonosna...največ smrti sicer prispevajo samomorilci, ki ne prenesejo gluposti.

Za kombvinacije in brez kombinacije Delte, je na vrhu link..tudi dnevno po državah, kjer lahko pogledaš prirast smrti.

 

pred 4 urami, mladench pravi:

ja zgleda, da virus točno ve, od kje pride vakcina :P

 

pred 3 urami, maus pravi:

jaz imam na telefonu digitalno potrdilo v pdf obliki ;)

je pa res smešno, da imamo digitalna potrdila v papirni obliki :lol1: 

 

jaz pa v JPG. A sem manj vreden od tebe? ps. ne pdf ne jpg še nista aplikacija, ki bi bila primerna.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

spodaj desno je zapisano bistvo...

a TRR ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

 

jaz pa v JPG. A sem manj vreden od tebe? ps. ne pdf ne jpg še nista aplikacija, ki bi bila primerna.

 

Jst sem šel na stran  zvem, si ga naložu, pol pa screenshot naredu in ga mam zdej med slikcami na founu. ?  moj je .PNG

IMG_0453.PNG

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj ko so nehali groziti z zaprtjem in hočejo na lep način nafehtat da se grejo cept... so spet kolone, zanima pa me kaj bo ko bo doseženo dovolj % .... bojim se da ne bo nič bolje, še vedno sem  istega mnenja od prvega dne da se bo vleklo dokler bojo želeli.... pol bo pa samo naenkrat potihnilo in pokazalo se bo kaj in kako... par let še ? ?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

a TRR ?

sj vem da ne vidiš (ko jaz ne) fotko shrani, pa povečaj..

lp str stric :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

Za cepljenje so pa vse politične stranke in kot sem napisal v eni drugi temi, bodo cepljeni imeli lažji dostop do nekaterih stvari, pa tudi do služb.

Opis slike ni na voljo.

Politiki se bodo cepili s čimerkoli, da bodo ohranili svoj status ali ga izboljšali. Niso merilo za nič. Kar ne pomeni, da v resnici v to verjamejo. Trenutno je politično to najbolj sprejemljivo in najmanj riskantno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!