Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

14 minutes ago, VS800 said:

V Nezgodno zavarovanje poškodbe po C.O.V.I.D cepljenju niso vključene v zavarovalnino
Zavarovalnice nočejo življensko zavarovati tistih, ki so se cepili.Pri tistih, ki so pa umrli zaradi cepljenja pa imajo težave z izplačilom zavarovalnine. Ker so se cepili na lastno odgovornost, zdravilo pa je v fazi testiranja.

Zavarovalnice pač iščejo luknje za neizplačilo premij oz. za dodatna doplačila.

Saj tudi kasko avtomobila ti krije padec meteorita, padec satelita, padec aviona,..., če pa srno povoziš pa samo če imaš doplačilo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnice tudi ne zavarujejo poljščin proti suši.

Zavarovalnice delajo tudi in samo za svoj dobiček, kjer ga ni, ukinejo ali spremenijo pogoje.

Korono in cepljenje vidijo samo v okviru dobička in nič drugega.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3. 8. 2021 ob 11:37, maus pravi:

je ja .. sem celega pogledal .. zanimivo pogledati malo ozadje ;) 

Včeraj pogledal. Kot si rekel...zanimivo ozadje antivax "gibanja"....in pa, v katerih skupinah najdejo največ "vernikov". Poznano.

Jaz sem sicer pogledal, bi pa bilo bolje, če bi to pogledal kdo drug.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasno gibanje

1 hour ago, BIF said:

Včeraj pogledal. Kot si rekel...zanimivo ozadje antivax "gibanja"....in pa, v katerih skupinah najdejo največ "vernikov". Poznano.

Jaz sem sicer pogledal, bi pa bilo bolje, če bi to pogledal kdo drug.

Gibanje? Ce je zdrava pamet gibanje...ok...gibanje it is

Lahko bi se na glas povedalo, da cepivo ne zagotavlja imunosti in ce si cepljen ne zascitis drugih ampak delno samo sebe, ti pa to daje pravico, da lahko brez posledic okuzbo prenasas naprej in krivis necepljene. Niti enkrat nisem slisal Logarce, Beovicke ali Kreka, da bi jasno povedali to preprosto dejstvo. To cepivo je en velik FAIL. Vlada to ve, farmacevti vedo, zdravniki vedo. Samo na glas nihce ne upa priznat.

Testiramo se z testi,ki to niso oz.niso verodostojni . Prepričujejo nas,da se cepimo z cepivi katera so v preizkusni fazi in podpišeš,da se cepiš na lastno odgovornost.Če nastanejo posledice ti zdravnik ne more pomagat oz.niti ne zna saj sami ne vedo kako odpravit stranske učinke ,ki niso ravno blagi vsaj v večini primerov ne . Po drugi strani se drži za glavo tudi stroka,ki se z takim načinom ne strinja saj ni tehtnih argumentov za take posege v življenja družbe.Mislim kam pelje vse to skupaj vemo . Izbira cepljenja bi morala bit svobodna vse do takrat dokler ne prevzame odgovornost za posledice cepljenja farmacevtska industrija ter zdravniki.Zdaj pa je cela kolobocija in normalno,da se ljudje ne želimo cepit pod takimi pogoji.

 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Nearrain pravi:

 To cepivo je en velik FAIL. Vlada to ve, farmacevti vedo, zdravniki vedo. Samo na glas nihce ne upa priznat.

Testiramo se z testi,ki to niso oz.niso verodostojni . Prepričujejo nas,da se cepimo z cepivi katera so v preizkusni fazi in podpišeš,da se cepiš na lastno odgovornost.Če nastanejo posledice ti zdravnik ne more pomagat oz.niti ne zna saj sami ne vedo kako odpravit stranske učinke ,ki niso ravno blagi vsaj v večini primerov ne . Po drugi strani se drži za glavo tudi stroka,ki se z takim načinom ne strinja saj ni tehtnih argumentov za take posege v življenja družbe.Mislim kam pelje vse to skupaj vemo . Izbira cepljenja bi morala bit svobodna vse do takrat dokler ne prevzame odgovornost za posledice cepljenja farmacevtska industrija ter zdravniki.Zdaj pa je cela kolobocija in normalno,da se ljudje ne želimo cepit pod takimi pogoji.

 

Cepivo je FAIL, ker so ti to ratzložili na FB. Dokaži da je FAIL!

Sem se cepil...nič nisem podpisal...to je spet antivax izmišljotina. Sajenje rožic.

Katera je ta "stroka", ki se drži za glavo...Marko Potrč, razni čajarji in dohtarji z odvzeto licenco?...

Izbira cepljenja JE svobodna....si dobil morda kak poziv na obvezno cepljenje?

Kolobocija je, ker prevladuje maloumje, nerazgledanost in nesposobnost dojemanja strokovnih informacij.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, BIF pravi:

Cepivo je FAIL, ker so ti to ratzložili na FB. Dokaži da je FAIL!

Sem se cepil...nič nisem podpisal...to je spet antivax izmišljotina. Sajenje rožic.

Katera je ta "stroka", ki se drži za glavo...Marko Potrč, razni čajarji in dohtarji z odvzeto licenco?...

Izbira cepljenja JE svobodna....si dobil morda kak poziv na obvezno cepljenje?

Kolobocija je, ker prevladuje maloumje, nerazgledanost in nesposobnost dojemanja strokovnih informacij.

a bejž bejž....moja je peljala fotra cepit in je bila presenečena, ker je moral podpisati.....zdej pa nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, VS800 pravi:

a bejž bejž....moja je peljala fotra cepit in je bila presenečena, ker je moral podpisati.....zdej pa nevem

Ste pogledali KAJ je podpisal?

In če ne razumeš tistih, ki razlagajo o cepljenju...ti jaz preprosto razložim. Cepljenje NE zagotavlja imunosti. Namen cepljenja je oslabitev virusa in posledično zmanjšanja prenosa, prevsem pa preprečevanje težjega poteka bolezni!

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BIF pravi:

Ste pogledali KAJ je podpisal?

nismo....sam kaj bi pa lahko še podpisal pred cepljenjem??...sploh mi je pa čudno, da ti pa nisi nič podpisal...če je to res pol...karkol je že fotr od moje mogu podpisat, ti pa nič...zdej pa res vidm da je vse skup en nateg pa noben več neve zakaj se sploh gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, BIF said:

Ste pogledali KAJ je podpisal?

In če ne razumeš tistih, ki razlagajo o cepljenju...ti jaz preprosto razložim. Cepljenje NE zagotavlja imunosti. Namen cepljenja je oslabitev virusa in posledično zmanjšanja prenosa, prevsem pa preprečevanje težjega poteka bolezni!

hit se en sus, ker prva dva tok dobr delata...ampak slednjega naj ti poknejo v glavo 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, Nearrain said:

Lahko bi se na glas povedalo, da cepivo ne zagotavlja imunosti in ce si cepljen ne zascitis drugih ampak delno samo sebe, ti pa to daje pravico, da lahko brez posledic okuzbo prenasas naprej in krivis necepljene.

To je samo delno res. Cepljen težje zboli, ima majše simptome in s tem posledično tudi precej manj prenaša oz. deli naprej.

26 minutes ago, Nearrain said:

To cepivo je en velik FAIL. Vlada to ve, farmacevti vedo, zdravniki vedo. Samo na glas nihce ne upa priznat.

To pa je rezultat FB izobraževanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa ti dokaži svojo trditev. Ne moreš.
Samo zato, ker vejameš enemu ali dvema strokovnjakoma, ki trdita da je to res, ni nujno res. Ker na 2 strokovnjaka, ki zagovarjata cepiva, najdeš tudi 2, ki jih ne.
Diskreditacija tako ene kot druge strani je postala brutalna.

Navadni smrtniki se lahko samo odločimo komu bomo verjeli in upamo, da nas ne bodo  strokovnjaki nategnili. 

 

 

pred 9 minutami, Snečer pravi:

zakaj imajo necepljeni take težave s cepljenjem? da nonstop neke zgodbe in teorije lansirajo?

to sami sebe tolažijo, al služijo na klike?

Zakaj pa imajo cepljeni take težave z necepljenimi? Skoz neke zgodbice in teorije lansirajo kako je bolezen blazno smrtna in da bolnice ne zdržijo tega.  A to sam zato, da lezejo v rit tistim z denarjem in vplivom?
Tko kot nategujejo necepljene, tako nategujejo tudi cepljene.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, ftp pravi:

To je samo delno res. Cepljen težje zboli, ima majše simptome in s tem posledično tudi precej manj prenaša oz. deli naprej.

To pa je rezultat FB izobraževanja.

a dj...ko sem pa jaz trdil, da ljudje z manjšimi oziroma ljudje brez simptomov ne kužijo ,je pa vesoljna znanost trdila o :

ASIMPTOMATSKIH PRENAŠALCIH. Najbolj nevarni so zdravi, pa kužijo okrog. :P ko je pička v vladi razlagala o aerosolnih oblakih, ki prežijo na nič hudega sluteče sprehajalce, je pa vse ok, A ne, ker tist so pa uradne osebe povedale :P

Še slabške kot FB izmišljotine, še mnogo slabše, ker to naj bi bila stroka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Alla said:

Diskreditacija tako ene kot druge strani je postala brutalna.

ne ni, ampak po letu in pol maoumnega nabijanja smo vas navelicani.

14 minutes ago, Alla said:

Tko kot nategujejo necepljene, tako nategujejo tudi cepljene.

ne, normalnim ljudem je jasno da farmacija dela za dobicek.Anti cepilci pa ne dojamejo da jim novice lansirajo prodajalci cudeznih kamnov in olj. Nehaj operirati z absoluti pa bo precej lazje.

 

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem naveličan pa vlade in groženj tipa:

če ne boste cepljeni bo konc sveta

če ne boste cepljeni bo maljon mrtvih in polne bolnice

če ne bomo cepil otrok bomo vse zaprli za 2 meseca v klet

in podobno

prav tako mi gredo debilni cepljenci v nos, ki trdijo, kok jih nekdo ogroža.

 

AJA POZABU

zapriseženi antivaxerji točno vedo, kdaj bomo umrli (na mesec natančno)

zapriseženi antivaxerji so v hudem in smrtnem strahu za nas cepljene. Dejansko so dobro ljudje, saj jih skrbi za nas, cepljene :P

Ampak antivaxerje vsaj malo zastopim...Vaxerje mnogo mnogo manj. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Alla pravi:

No, pa ti dokaži svojo trditev. Ne moreš.
Samo zato, ker vejameš enemu ali dvema strokovnjakoma, ki trdita da je to res, ni nujno res. Ker na 2 strokovnjaka, ki zagovarjata cepiva, najdeš tudi 2, ki jih ne.
Diskreditacija tako ene kot druge strani je postala brutalna.

Navadni smrtniki se lahko samo odločimo komu bomo verjeli in upamo, da nas ne bodo  strokovnjaki nategnili. 

 

 

Zakaj pa imajo cepljeni take težave z necepljenimi? Skoz neke zgodbice in teorije lansirajo kako je bolezen blazno smrtna in da bolnice ne zdržijo tega.  A to sam zato, da lezejo v rit tistim z denarjem in vplivom?
Tko kot nategujejo necepljene, tako nategujejo tudi cepljene.

 

to je odgovor na vprašanje?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, DAMI34 said:

a dj...ko sem pa jaz trdil, da ljudje z manjšimi oziroma ljudje brez simptomov ne kužijo ,je pa vesoljna znanost trdila o :

ASIMPTOMATSKIH PRENAŠALCIH. Najbolj nevarni so zdravi, pa kužijo okrog. :P ko je pička v vladi razlagala o aerosolnih oblakih, ki prežijo na nič hudega sluteče sprehajalce, je pa vse ok, A ne, ker tist so pa uradne osebe povedale :P

Še slabške kot FB izmišljotine, še mnogo slabše, ker to naj bi bila stroka. 

Zdaj pa klatiš neumnosti (nabijaš).

Že osnovno (ne bom iskal podatkov ker nimam toliko časa) če cepljenje zmanjša možnost okužbe za 50%, se tudi širjenje takoj zmanjša za 50%. Več kot imaš simptomov težji kot je potek bolezni več širiš in obratno.

Če imaš težave z osebami v vladi in okoli, se pa na njih spravi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ftp pravi:

Zdaj pa klatiš neumnosti (nabijaš).

Že osnovno (ne bom iskal podatkov ker nimam toliko časa) če cepljenje zmanjša možnost okužbe za 50%, se tudi širjenje takoj zmanjša za 50%. Več kot imaš simptomov težji kot je potek bolezni več širiš in obratno.

Če imaš težave z osebami v vladi in okoli, se pa na njih spravi.

jaz klatim?

Torej, še 1x..osnova je samo simptomatika..več simptomov več virusa..širjenje preko dihal v večini..

in ti misliš da 2 osebe z malo ali nič izraženimi simptomi en cepljen drug ne, različno širita virus?

Sedi 1

uradna stroka in vlada določa javno mnenje, določa ukrepe in nam greni življenje,.med uradniki, kateri so edini in pravi za odločat, po tvojem mnenju.

 

ps. cepljenje zmanjša možnost okužb..samo to in pa mogoče blažji potek bolezni, odstotki so znani, oziroma jih dnevno spet prilagajajo...sploh za delto.

Cepljenje je zaenkrat koristno, vsaj za tvegano populacijo. Ma ne mi nabijat, kako je cepljen asimptomatik bolj varen od necepljenega :P

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.mladina.si/209593/ihan-sled-denarja-pri-proticepilstvu-vodi-do-najvecjih-prodajalcev-alternativnih-medicinskih-produ/?fbclid=IwAR2qUXonMA9A6kYMvqpIL_VrY033UYvvplP553QKUcpOwRCW2jQpWZY_1EA

še en paranoik, samo kontra obrnjen, izgleda, da je lastnoročno raziskal sled (mona bi se pri nas reklo)

 

Ihan: »Sled denarja pri proticepilstvu vodi do največjih prodajalcev alternativnih medicinskih produktov«

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

to je odgovor na vprašanje?

Ne vem kako pričakuješ na svoje neumno vprašanje kaj drugega kot enako neumno vprašanje?

Sploh pa.....kot necepljena (in baje s tem po defoltu manj inteligentna), pričakujem pameten odgovor oz... kot lahko temu zdaj po novem rečemo, eno in edino resnico od cepljenih, ki so bolj inteligentni. :sleep2:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko dobimo tretji odmerek nam bo procesorje navilo na full :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

jaz klatim?

Torej, še 1x..osnova je samo simptomatika..več simptomov več virusa..širjenje preko dihal v večini..

in ti misliš da 2 osebe z malo ali nič izraženimi simptomi en cepljen drug ne, različno širita virus?

Ja ti klatiš neumnosti.

To kar si ti navajaš jaz nisem zapisal ali rekel. Preberi še enkrat kaj sem napisal in kaj si ti odgovoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ftp pravi:

Ja ti klatiš neumnosti.

To kar si ti navajaš jaz nisem zapisal ali rekel. Preberi še enkrat kaj sem napisal in kaj si ti odgovoril.

če se ti ne spomniš, kaj si pisal ni moj problem, jaz vem kaj sem pisal..tis pa jokal, upam da te ne ogrožam?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj se boste že cepljeni med samo poklali?

Ker ni več črno in belo, ker so že odtenki in je samo en pravi? 

A je tle tudi različen IQ?

AZ 120, Jonson 125, Pfizer 135?

Za antivakserje že itaq vemo, da smo manj inteligentni.... ? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!