Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

pred 5 minutami, BlackDoc pravi:

Dvomim da se bo javil, misliš da bo pljuval v lastno skledo?

js tut dvomim da se bo javu :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Ninč. pravi:

Dons je blo tretjic... Grem še na magnet, sam da termin dobim. In ce je okol riti vse "čisto", zna biti, da je zarisce v zobovju. Mam granulom na sedmici... In lahko da to dela probleme...

Če ne z leti pa s tableti ?‍♀️

Na rentgenu itak ni nic pokazal, zato želim sama na magnet. Oz po priporocilu trenerja. Da nardimo pravilno terapijo. Druga moznost je "delovanje" te masaze, ki jo trenutno obiskujem. Ker je baje ohinsploh. Lahko da so tud psihološke narave, ker se dogajajo stvari, ki jih niti v sanjah nisem pricakovala... In se bojim, da bom to še kar malo za sabo vlekla... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Ninč. pravi:

Lahko da so tud psihološke narave, ker se dogajajo stvari, ki jih niti v sanjah nisem pricakovala... In se bojim, da bom to še kar malo za sabo vlekla... 

sex je simpl.. k začneš ornk fukat se ti pa vleče po memoriji neki cajta ja .. sploh v mladih leti .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, thumper pravi:

sex je simpl.. k začneš ornk fukat se ti pa vleče po memoriji neki cajta ja .. sploh v mladih leti .. :P

As ti na igli, to sploh ni vec u modi :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Ninč. pravi:

As ti na igli, to sploh ni vec u modi :jezik:

dokler ne bo obvezno ne bom .. :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas silijo v cepljenje?

Vam delodajalec grozi z odpovedjo delovnega razmerja?

Ne morete v gostilno?

Za vas imamo rešitev. Za samo 49,90€

 

241337174_4358463634241101_3108039236645107580_n.thumb.jpg.674538b1e52122f669ca333e14c75dec.jpg

 

to pa še ni vse, če pokličete v naslednjih 10ih minutah, vam gratis priložimo še pralni prašek in ščetko za čiščenje lažne roke.

Pohitite, količine so omejene :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sem neveden.. zvedu sm, da se antene sestavljajo v telesu .. same ... 

jao jao ... marsikateri, ki ni bil ravno za cepljenje, bo po akciji na RTV sam teku in prosu ... cepte me :lol1:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zivnorc pravi:

...men se antena dvigne vsakič, k gre kaka fejst mim.... ?

Ninđa :ninja: 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/1/2021 at 1:55 PM, BlackDoc said:

Dvomim da se bo javil, misliš da bo pljuval v lastno skledo?

Danes še migam… Iz prve roke.. Povišan nivo troponina 2 meseca po cepljenju. “Foršpan” skozi desno roko ..do  leve strani prsnega koša.  Po besedah kirurga gre za majhen infarkt.☹️.

posledica cepljenja? Nikoli ne bom vedel.. ?

C2BACC3D-9981-42EF-A688-8DAE714E7B83.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, XTR pravi:

Danes še migam… Iz prve roke.. Povišan nivo troponina 2 meseca po cepljenju. “Foršpan” skozi desno roko ..do  leve strani prsnega koša.  Po besedah kirurga gre za majhen infarkt.☹️.

posledica cepljenja? Nikoli ne bom vedel.. ?

C2BACC3D-9981-42EF-A688-8DAE714E7B83.jpeg

Držim pesti, da bo vse ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi edini!  Dva tedna po cepljenu sem dobil alergijo. Noge in prsi, kot da bi me včeraj kdo polil z vrelo vodo. Sin enaka reakcija po treh tednih od cepljenja. Dejansko sva oba zbolela na isti dan. Z to razliko, da sem jaz bil na dopustu on pa doma, tako, da izključujem nek enak izvor razen Jansen cepiva. Seveda mi je dohtarca razlagala prav vse vzroke: hrana, mehčalec, iste hlače, domač kauč, male živali…! Ne gospa. Dva tedna nisva v prav nobenem kontaktu??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dohtar.
Ampak tud mevža ne! Srbelo pa tak, da bi si kožo snel.

Več kot osem mesecev od prebolelosti in še vedno nimam vonja. Nič, nula, zero. Tak, da mi nihče ne bo trdil, da je ta kovid kar nekaj. Navadna gripa! Niti pod točko razno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Nisem dohtar.
Ampak tud mevža ne! Srbelo pa tak, da bi si kožo snel.

Več kot osem mesecev od prebolelosti in še vedno nimam vonja. Nič, nula, zero. Tak, da mi nihče ne bo trdil, da je ta kovid kar nekaj. Navadna gripa! Niti pod točko razno?

kaj pa kašelj?

vidim pri teh, ko prebolijo "nič ni" da se dolgo krehajo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kašlja. Razen če z čiki pretiravam. Okus normalen, le vonja ni nič. Drugih posledic nimam le, da sem bil po bolezni nekaj tednov zelo utrujen. Tudi sam potek bolezni je bil blag. Utrujenost, rahel glavobol, izguba vonja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 9. 2021 ob 13:55, BlackDoc pravi:

Dvomim da se bo javil, misliš da bo pljuval v lastno skledo?

Jaz se bom javila, majkemi ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno dobre in vzpodbudne novice.

Če si cepljen z Astro Zeneco, se lahko primeri, da imaš tudi kako od spodnjih okončin "trdo", oziroma paralizirano. Vsekakor upam, da bo to moja srednja okončina :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Končno dobre in vzpodbudne novice.

Če si cepljen z Astro Zeneco, se lahko primeri, da imaš tudi kako od spodnjih okončin "trdo", oziroma paralizirano. Vsekakor upam, da bo to moja srednja okončina :P

samo zi mora najprej otrdet potem pa paralizirat ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, thumper pravi:

samo zi mora najprej otrdet potem pa paralizirat ..

kaj te briga kake tehnike jaz uporabljam :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, sicer niso moje misli in izsledki, metodologija tudi ni potrjena, ampak ...nekako v duhu časa:

 
Citiraj

 

fleš roudtunouer njuz.....
da grem lahko na dopust na Hrvaško, da se mi ni treba testirati, da lahko hodim na koncerte, da lahko grem v nakupovalne centre, da lahko hodim v gostinske lokale, da se lahko gibam naokoli, itd......takšne in sorodne odgovore je prijavila absolutna večina 99% cepljenih na vprašanje "Zakaj si se cepil/a ?", katere sem pridobival skozi poletje tako preko spletnih komentarjev, kot osebno na terenu, skupaj sem naštel nekaj čez 3.000 odgovorov......
samo 1% vprašanih, samo 1%, pa je odgovorilo, da so se cepili izključno iz zdravstvenih razlogov oz. "zaradi zaščite lastnega zdravja", karkoli to že pomeni......na vprašanje ali "Bi se udeležil/a protestov proti korona ukrepom, za svobodno gibanje vseh državljanov ?" je polovica od tega 1% odgovorila, da bi se oz. so se že in se še bodo, medtem ko je od tistih 99% le 10% odgovorila "da, bi se udeležil/a", 10% se jih je izjasnilo z "ne" oz. "to me ne zanima", preostali pa so uporabljali "mogoče" oz. "ne vem".....
seveda, da to moje anketiranje cepljenih nima statusa kakšnega uradnega podjetja, ki te zadeve izvaja proti naročilu, a to ne zmanjšuje vrednosti odgovorov tistih, ki so jih podali in vsaj meni pove dovolj......pove mi, kar mi je sicer mučno priznati, da bit problema korona ukrepov in forsiranj ter ustrahovanj za prostovoljno cepljenje očitno ni janezek komunajzarski oz. je zanemarljiv problem, ki dovolj dobro pozna miselnost obče populacije naše male podalpske, četudi to ne zmanjšuje njegove krivde uničevanja države......

 

 in druga (katera je mimogrede, še najboljši razlog ZA cepljenje)
 
Citiraj

moje mnenje na vse to....če se slučajno zgodi, da se uresniči katerikoli scenarij o strupenosti cepiva in nas bo vse pobralo....bom čist vesela da me bo, ker če bo pobralo polovico evropskega prebovalstva se bo tako svetovno vse sesulo, da tega jest nočem videt

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Alla pravi:

Ewo, sicer niso moje misli in izsledki, metodologija tudi ni potrjena, ampak ...nekako v duhu časa:

 
 in druga (katera je mimogrede, še najboljši razlog ZA cepljenje)
 

 

sem že zdavnaj povedal, da se cepimo zaradi "luksuza" in najmanj problemov. Pa mi niso verjeli, bojda, vsi grozno ščitijo svoje zdravje, pa zdravje bližnjih :P

Sicer pa na koncu..se bodo cepili vsi, ker se bodo morali, tudi to sem napovedal, sicer pa če pogledaš prisiljevanje pri nas in pri bližnjih državah nismo daleč od uzakonjenjega obveznega pikanja. Italija že ima obvezo pri medicinskem osebju. Bomo videli, kako se bo izcimilo z odpuščanji in odškodninami.

Bolj me zanima, kaj bodo potem, ko bomo vsi popikani in to večkrat..kaki izgovori bodo spet za omejevanje, ker korona ne bo izginila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!