Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

Pravkar se je oglasil moj "mujo" in v njem piše:   Vaš termin za cepljenje je 07.05.2021 ob 13.06 (COVID-19 Pfizer - Odmerek 1). Lokacija: Pokrito balinišče pod trgovino Tuš pri Likarci.   ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, bajkr88 pravi:

to že dolgo vemo. Vendar je za vstop na HR dovolj hitri test, ki ga narediš mimgrede. Za domov, pa velja AZ in sicer mora miniti 21 dni od prevega prejemka cepiva.

S tem, da se naši nekaj hvalijo, kako bodo EU prepričali, da bo za AZ povsod veljal prvi odmerek. Al pa je vse skupaj samo propaganda, ker se folk boji AZ in odpoveduje cepljenja.

več info:

https://www.avtokampi.si/novice/hrvaska-prehod-meje

s tem da se bodo po mojem zadeve še sproščale, ko bodo CRO hoteli denar od turistov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa košta še eno državljanstvo, nekje severno? Se vračaš iz jadranke, pokažeš nemško osebno, kao tranzit = profit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem js to, zdej grozijo da ne bo šlo brez ceplenja v hrvatijo zato da bi se vse ovce kot ti šle cept.... kaj je hujšega kot da slovencu prepoveš it v umag za tri dni čof čof, si raj ledvico odstrani samo da pride tja.... pol k bo pa julij tuki  in bo dost poceplenih bo pa šlo čez vse, samo da donosiš pare... no bomo vidl, težk rečt k še sam twito zase ne ve 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nam sta dve cepljeni osebi (cepljeni - pred približno mesecem in pol) dobili karanteno od zdravnika. Klic na NIJZ je rešil vse - lahko delata. :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, bajkr88 pravi:

vem js to, zdej grozijo da ne bo šlo brez ceplenja v hrvatijo zato da bi se vse ovce kot ti šle cept.... kaj je hujšega kot da slovencu prepoveš it v umag za tri dni čof čof, si raj ledvico odstrani samo da pride tja.... pol k bo pa julij tuki  in bo dost poceplenih bo pa šlo čez vse, samo da donosiš pare... no bomo vidl, težk rečt k še sam twito zase ne ve 

ne, ni res. 100x sem objavil, HAGT (hitri test) je dovolj za vstop v CRO, ne sme biti starejši od 24 ur, oziroma pobrskajte po netu

V italijo pa itak nihče ne kontrolira prehoda meje, pa maloobmejni so spet odprti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstrija krepi zalogo cepiv ...

Vlada se je danes dogovorila o nakupu dodatnih 42 milijonov odmerkov za leti 2022 in 2023, za to bo odštela okoli 800 milijonov evrov. ..

 

bolanoo,  dami cepu se bos v naslednjih  parih letih  veckrat kot si se prej cel lajf skupi.. supr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, bajkr88 pravi:

Avstrija krepi zalogo cepiv ...

Vlada se je danes dogovorila o nakupu dodatnih 42 milijonov odmerkov za leti 2022 in 2023, za to bo odštela okoli 800 milijonov evrov. ..

 

bolanoo,  dami cepu se bos v naslednjih  parih letih  veckrat kot si se prej cel lajf skupi.. supr

kokr čm, lih kokr hočem. ? klapa se izogiba, cepivo ostaja. Cepci ga ne delijo mlajšim, ki so vpisani za cepljenje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, vandrovec pravi:

Še kar nekaj let kot kaže...

https://www.24ur.com/novice/korona/credna-imunost.html

...cepivo na cepivo vsakih nekaj mesecev. Sem se naročil na testiranje za protitelesa, ker se mi zdi, da sem ta jajca že prebolel...

sam zdi se ti :P

 

 

ps. pa še nč ti ne pomaga. S tistim listkom si lahko samo rit obrišeš, za prehode meja ne velja. 

Sicer pa kako si lah dovoliš, da ti palco v nos vtikajo??? Zgrožen sm, ti si bil ja tok stoičen in zaprisežen, da te ne bodo skeniral, čipov v nos vtikal al pa z iglo vate rinili?

Mislim, res ne razumem, zakaj bi se testiral na protitelesa? Kaj je cilj tega, kakšen bo dobiček?

Jaz sem ga povedal, zase, zakaj so mi čip od Astre vstavili, ma me zanima zakaj si ga boš ti dal vstavit? :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, gasperX pravi:

JA bolso robo.. mogoce bom zarad bolse robe prej gauznu ??.. Jebe se men sam da grem lohka spontano na kufe in spontano na trening in spontano v druge drzave motorirat.. zdej pa da vidmo kolk bo kj od tega res...

Edin drkaš si ga lahko spontano brez da bi bil cepljen

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

sam zdi se ti :P

ps. pa še nč ti ne pomaga. S tistim listkom si lahko samo rit obrišeš, za prehode meja ne velja. 

Sicer pa kako si lah dovoliš, da ti palco v nos vtikajo??? Zgrožen sm, ti si bil ja tok stoičen in zaprisežen, da te ne bodo skeniral, čipov v nos vtikal al pa z iglo vate rinili?

Mislim, res ne razumem, zakaj bi se testiral na protitelesa? Kaj je cilj tega, kakšen bo dobiček?

Jaz sem ga povedal, zase, zakaj so mi čip od Astre vstavili, ma me zanima zakaj si ga boš ti dal vstavit? :P

Gre za odvzem krvi, nič vstavljanja. In gre le zame, ne rabim dokazov za druge...lahko greš okoli sveta pa ti ne bo nič koristilo, lahko pa ves svet odkriješ v sebi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, BlackDoc pravi:

Koliko pa košta še eno državljanstvo, nekje severno? Se vračaš iz jadranke, pokažeš nemško osebno, kao tranzit = profit :)

Al pa kupiš Ford Transita in si vedno v tranzitu :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, thumper pravi:

Edin drkaš si ga lahko spontano brez da bi bil cepljen

ja ma z masko :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MAIL ...   ?   :worship:   :yea2:

Robert, pozdravljeni!

Ne pozabite na vaš termin za storitev: COVID-19 cepljenje

Cepilna ambulanta ZD Idrija, Pokrito balinišče
Termin: 07.05.2021 ob 13:06 (To je jutri.)
Lokacija: pod trgovino Tuš pri Likarici,

Za odpoved termina kliknite tukaj

ZDRAVSTVENI DOM IDRIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, vandrovec pravi:

Gre za odvzem krvi, nič vstavljanja. In gre le zame, ne rabim dokazov za druge...lahko greš okoli sveta pa ti ne bo nič koristilo, lahko pa ves svet odkriješ v sebi :)

torej greš se testirat z invazivno iglo na nekaj kar je tak al tak brez veze in nepomembno (a si al nisi prebolel ne igra vloge)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

(a si al nisi prebolel ne igra vloge)

Če sem prebolel enkrat bom lahko še dvakrat ali trikrat...v čem je sicer smisel cepljenja, če ne v pridobitvi protiteles? Tisti bombončki...Jadranka, Dinko...me pa ne zanimajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, vandrovec pravi:

Če sem prebolel enkrat bom lahko še dvakrat ali trikrat...v čem je sicer smisel cepljenja, če ne v pridobitvi protiteles? Tisti bombončki...Jadranka, Dinko...me pa ne zanimajo :)

smisel cepljenja je v toliko da lahko potuješ, zakaj pa misliš da se bo moj sin cepil? Samo zato, jebe se njemu za drugo.

smisel cepljenja pri ogroženi populaciji je zmanjševanje tveganja za hud potek bolezni

samo cepljenje bo kratkega roka veljavno. Se zna zgoditi, da bo prisiljevanje na cepljenje na letni ravni, tak da tisto s protitelesi je bolj tko tko..nekaj že pomaga, kako je pa z novimi sevi, pa kdaj vakcina izgubi zaščito, pa nihče ne ve. Trenutno pa utopično oblast govori, da bodo s precepljenjem ustavili korono.

Mogoče te ne zanima jadranka ali dinko, te bo pa Helgica iz Nemčije, pa Heidi iz AU, pa Sabrina do Palermo iz Italije. Povsod bo očitno jeba z dokazvanjem nekega cepljenja.

Če mi je uspel miže skoz rdečo 1x ali 2x..mi lahko 3jič ne bo.

Torej smatrat da si "ultra odporen" ker imaš protitelesa na Covid je slaba tolažba. Lahko si prebolel blažjo obliko in je bila tvoja okužba mogoče mala. Kar se tiče same bolezni je vedno najbolje izogibanje kontaktom, sploh v zaprtih prostorih, dokler okužbe harajo. V glavnem uporaba vseh sredstev, ter obnašanja po protokolu, ki je trenutno veljaven.

 

Kar ne pomeni, da silim ali propagiram cepljenje. Ga pa svetujem vsem, ki spadajo v kritično populacijo, pa dost cenej se je cepit kot pa 100x testirat, ker to je šele bedarija.

In še vedno me moti to, da imajo cepljeni prednost pri določenih zadevah, prav tako preboleli, ker na koncu so vse tri grupe (cepljen, prebolel, zdrav) približno enako nevarni, da se okužijo ali okužbo prenašajo, vsaj taka so uradna poročila.

Še bolj pa me moti to, da blesav Kaco blokira cepljenje, kjer gre hitreje od njegovih planov.

Cepivo ostaja, ni problema, ga damo vsem, ki so prijavljeni (neglede na starost), bi lahko bilo že zdavnaj, ne šele sedaj od ponedeljka. 60 sekund je 5 bab porabilo, za me piknit. 60.sekund. Si predstavljaš? Aja, pa nikogar ni bilo v cepilnem centru..same. Poklicale so me pa cca 10 minut pred tem, če hočem priti, ker je folk odpovedoval cepljenje.

Vsaj v teoriji bi lahko cepili po 3 komade na minuto. Pa vsem trem hkrati povedali isto zadevo. Sicer pa dobiš opozorila itak pismeno.

 

 

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si napisal oporoko? :P

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, zdej vem zakaj so čipi v vakcini :P

183016082_3799005083552000_2275491123269868663_n.thumb.jpg.341e1d92ac89417ad863461d69a27d86.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

smisel cepljenja je v toliko da lahko potuješ, zakaj pa misliš da se bo moj sin cepil? Samo zato, jebe se njemu za drugo.

 

samo cepljenje bo kratkega roka veljavno. Se zna zgoditi, da bo prisiljevanje na cepljenje na letni ravni, tak da tisto s protitelesi je bolj tko tko..nekaj že pomaga, kako je pa z novimi sevi, pa kdaj vakcina izgubi zaščito, pa nihče ne ve. Trenutno pa utopično oblast govori, da bodo s precepljenjem ustavili korono.

 

 

 

Kar ne pomeni, da silim ali propagiram cepljenje. Ga pa svetujem vsem, ki spadajo v kritično populacijo, pa dost cenej se je cepit kot pa 100x testirat, ker to je šele bedarija.

 

 

Zakaj bi svetoval kritični populaciji da se cepi, če je smisel cepljenja da se lahko potuje? Ne štekam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, motozajebant pravi:

Zakaj bi svetoval kritični populaciji da se cepi, če je smisel cepljenja da se lahko potuje? Ne štekam

Ja da lahko potuje do preranega groba...    (mal sarkazma...)

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

aha, zdej vem zakaj so čipi v vakcini :P

183016082_3799005083552000_2275491123269868663_n.thumb.jpg.341e1d92ac89417ad863461d69a27d86.jpg

Dami34   Are you single woman ? 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!