Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

@ftp nočem se kregat s tabo ker si še kar našpičen, ampak bi se strinjal s tem, da od 1.8. naprej ne smeš več vozit motorja če imaš več kot 70kg? Nimam pojma koliko jih imaš, lahko padeš noter, zato izberi cifro ki je cca. 10% manjša od trenutne.

Meni se zdi isto, pejdi na vago ali pa doma ostaneš. Še vedno se boš sam odločil :) Ali boš proti vsemu kot si napisal? Samo probaj razumet ostale... Aja, pa kg bo videla samo uradna oseba, ne bi pisali na čelo, da bi kdorkoli videl.

Pa pusti zdaj foro da če imaš več kot 70kg nisi nevaren za družbo in se okolica ne more okužit diabetesa tipa 2. Pa ne se obešat na 70kg, samo ena naključna cifra, da dovolj veliko število pade pod njo, ni 70kg meja za debelost preden komu živec poči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, BlackDoc said:

nočem se kregat s tabo ker si še kar našpičen, ampak bi se strinjal s tem, da od 1.8. naprej ne smeš več vozit motorja če imaš več kot 70kg? Nimam pojma koliko jih imaš, lahko padeš noter, zato izberi cifro ki je cca. 10% manjša od trenutne.

To sploh ni primerljivo. Na težo lahko samo delno vplivaš, namreč 190+cm z manj kot 70kg je zelo redko. Zato je omejevanje po teži oz višini zares prava diskriminacija (tako kot po barvi kože).

Primerjaš lahko tako, da če nočeš dela izpita ne smeš vozit oz. če gočeš vozit boš delal izpit. Tu pa ne gre za diskriminacijo.

A razumeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

 

Na pokemone pa nimaš odgovora ko si zavajala z objavo  :P 

ti moram povedati pošteno, da to tudi mene moti. QR kodo oziroma certifikat bi si pravilamo lahko namestil samo svoj, ne pa da nek Mas okrog skače z Damijevo kodo in obratno.

Šalabajzerstvo

pred 3 urami, ftp pravi:

Poleg tega tvoji podatki niso na čelu napisani, da bi kdorkoli videl. Še vedno se boš sam odločil ali hočeš v lokal, koncert,... in prostovoljno pokazal potrdilo. Če ne pač doma ostaneš.

Če te pa na blagajni vpraša da pokažeš dokumente da si polnoleten, da lahko alko ali čike  kupiš (za nas ki mladostno zgledamo :whistle:) pa ni težav osebno pokazat trgovki.

Tudi ko greš na testno vožno motorja ali avta, ti kopirajo vozniško ali osebno, pa obrazec s podatki izpolneš, pa tudi nobenega problema.

Samo tu je problem in vedno enim in istim. Tistim ki so proti vsemu.

pa takim, ki slepo zaupate sistemu.

A ti ne potegne, da potem zadeva ne deluje, če vsak lahko kaže QR kodo od Ministra?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

ti moram povedati pošteno, da to tudi mene moti. QR kodo oziroma certifikat bi si pravilamo lahko namestil samo svoj, ne pa da nek Mas okrog skače z Damijevo kodo in obratno.

Šalabajzerstvo

Meni je fajn, da si lahko še za starša, kajti nimata pametnega telefona.

Še nekaj takih je, ki jim to prav pride za svojo družino, saj nimajo vsi digitalnega potrdila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

Meni je fajn, da si lahko še za starša, kajti nimata pametnega telefona.

Še nekaj takih je, ki jim to prav pride za svojo družino, saj nimajo vsi digitalnega potrdila.

super, potem še na meji pokaži kar njihov pasoš.

Ideja je že kul, v praksi pa šepa, predvsem pa omogoča zlorabe. Ne vidim razloga da se potem gremo neke PCTje na koncertih ali kje drugje, kjer ni moč preveriti identitete lastnika kode.

Starša sta dobila papirček. Vela povsod, tudi v BIH, preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

super, potem še na meji pokaži kar njihov pasoš.

Kot voznik, sem vedno pokazal osebne dokumente vseh v vozilu ... ;) 

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Ideja je že kul, v praksi pa šepa, predvsem pa omogoča zlorabe. Ne vidim razloga da se potem gremo neke PCTje na koncertih ali kje drugje, kjer ni moč preveriti identitete lastnika kode.

Saj pokaže ime in priimek, datum rojstva in cepiva.. pa očitno je to preveč ... zato sem pa preveril kodo, za katero trdijo, da je od Pokemona in zavajajo javnost ;)  

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Starša sta dobila papirček. Vela povsod, tudi v BIH, preverjeno.

na podlagi prejetega papirćka, sem vnesel digitalna potrdila v telefon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

Kot voznik, sem vedno pokazal osebne dokumente vseh v vozilu ... ;) 

Saj pokaže ime in priimek, datum rojstva in cepiva.. pa očitno je to preveč ... zato sem pa preveril kodo, za katero trdijo, da je od Pokemona in zavajajo javnost ;)  

prou

Pri nas je vse lepo hojladri, hojladro :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

prou

Pri nas je vse lepo hojladri, hojladro :P

 

pri vas je, pri nas ni :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem je skrajni čas, da se cepite..in naval kot vidim bo. Vlada je začela z novo kampanjo.

ampak pozor:

vstop bo dovoljen samo cepljenim :P

 

 

 

pred 3 minutami, maus pravi:

pri vas je, pri nas ni :P 

ti, k si str pa sitn. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

To sploh ni primerljivo. Na težo lahko samo delno vplivaš, namreč 190+cm z manj kot 70kg je zelo redko. Zato je omejevanje po teži oz višini zares prava diskriminacija (tako kot po barvi kože).

Primerjaš lahko tako, da če nočeš dela izpita ne smeš vozit oz. če gočeš vozit boš delal izpit. Tu pa ne gre za diskriminacijo.

A razumeš?

Ne, ne razumem. Pa postavi si mejo 90kg, saj sem rekel da je 70 random številka. Izberi si nekaj kar je dosegljivo, če se potrudiš, pa sedaj da ne izpolnjuješ pogojev. In se ti zdi butasto da bi moral shujšat 10kg če lahko s trenutnimi kilami varno voziš motor. Samo to. Tako si predstavljaj ostale, se boš lažje vživel v ostale, ki se jim zdi cepljenje butasto. In na težo lahko vplivaš, ne me jebat no, sem te imel za kompetentega sogovornika, potem pa take kvasiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, BlackDoc said:

@ftp nočem se kregat s tabo ker si še kar našpičen, ampak bi se strinjal s tem, da od 1.8. naprej ne smeš več vozit motorja če imaš več kot 70kg? Nimam pojma koliko jih imaš, lahko padeš noter, zato izberi cifro ki je cca. 10% manjša od trenutne.

Meni se zdi isto, pejdi na vago ali pa doma ostaneš. Še vedno se boš sam odločil :) Ali boš proti vsemu kot si napisal? Samo probaj razumet ostale... Aja, pa kg bo videla samo uradna oseba, ne bi pisali na čelo, da bi kdorkoli videl.

Pa pusti zdaj foro da če imaš več kot 70kg nisi nevaren za družbo in se okolica ne more okužit diabetesa tipa 2. Pa ne se obešat na 70kg, samo ena naključna cifra, da dovolj veliko število pade pod njo, ni 70kg meja za debelost preden komu živec poči :)

 A se nisi oznacil kot normalnega... Zdej si se pa se na nas spravil k se brigamo zase, samo tezji smo.... Zanimiva normalnost okoli korone itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne vem zakaj taka drama okrog cepljenja, Kreku Milanče je zadovoljen, možno da gre v Zrče :P

226948802_10220482203267006_2635664466570063688_n.thumb.jpg.ead93f36b9fcecf0098272ba0743fcd0.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, BlackDoc said:

Pa postavi si mejo 90kg, saj sem rekel da je 70 random številka.

Bom si postavil na 300 da imam še kak kilo rezerve. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Alla pravi:

A zdaj bo melo pol SLO naloženo Poklukarjevo QR kodo? ?

ne dam tega dreka na foun ..

pred 5 urami, maus pravi:

itak driske vse moti ... ampak .. kakorkoli se upiramo temu, bo to postala naša realnost ;) 

mogoče vaša .. naša pa ne ..začel si tlačiti vse v isti koš.. potemtakem če smo mi driske in je vse naša realnost s ti tud realno ista driska kot mi .. al se pr driski konča posploševanje?..

pred 5 urami, Alla pravi:

Driske, k vse moti, si ne želijo "kitajskega sistema" sodobnega suženjstva.  Tudi zate.

ma naj ima kar hoče.. itak tko kt jst ne bo več dolg.. če merimo v desetletjih..

pred 53 minutami, jvalant pravi:

 A se nisi oznacil kot normalnega... Zdej si se pa se na nas spravil k se brigamo zase, samo tezji smo.... Zanimiva normalnost okoli korone itd...

tukaj na forumu je označiti nekoga za normalnega žalitev.. tko da mal se brzdaj .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

mogoče vaša .. naša pa ne ..začel si tlačiti vse v isti koš.. potemtakem če smo mi driske in je vse naša realnost s ti tud realno ista driska kot mi .. al se pr driski konča posploševanje?..

Govoril sem o človeštvu .. če si pa ti kaj drugega, pol je pa zate drugače...

nikogar nisem v isti koš tlačil in nisem pisal o vaših in naših, kar si ti preprosto po svoje napisal in manipuliraš z mojimi besedami ... klasično za tebe, da nekaj potegneš iz celote in potem se brihtnega delaš ;)

pred 3 urami, thumper pravi:

tukaj na forumu je označiti

ja kje pa ... v Ameriki (to je tako, če potegnbeš pol stavka iz celote in potem o tem nabijaš)

sem ti že enkrat napisal, če ti ni všeč moj sestavek, preskoči in ne vsepovprek komentirat pol foruma.

pred 3 urami, thumper pravi:

 tko da mal se brzdaj ..

ti se brzdaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

Govoril sem o človeštvu .. če si pa ti kaj drugega, pol je pa zate drugače...

nikogar nisem v isti koš tlačil in nisem pisal o vaših in naših, kar si ti preprosto po svoje napisal in manipuliraš z mojimi besedami ... klasično za tebe, da nekaj potegneš iz celote in potem se brihtnega delaš ;)

ok..resno... če govoriš o človeštvu si stlačil vse v isti koš z "naša nova realnost" ..

kaj pa v primeru , da se jih veliko ne strinja s to novo realnostjo ? potem nekateri niso "naši" kajne.. ali "vaši"..

in nikakor ni nujno , da bo ta realnost obstala .. lahko bo slabše a upam da bo boljše.. 

vse se spreminja ..le davki ostajajo.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, jvalant pravi:

 A se nisi oznacil kot normalnega... Zdej si se pa se na nas spravil k se brigamo zase, samo tezji smo.... Zanimiva normalnost okoli korone itd...

Zgleda da res nisem. Nisem se spravil na vas, jaz sem samo rekel če lahko pogleda z druge strani, se postavi v vlogo drugega in sem pač dal tak primer. Kile so samo primer. Tudi necepljeni se brigamo zase. Jaz nikjer nikoli nisem nobenega prepričeval naj se ne cepi. In se brigam zase. Poskušam samo umiriti žogo, da bi kdo razumel še kako drugo mnenje. Mater ste našpičeni vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medtem parlamentu v Italiji :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

vse se spreminja ..le davki ostajajo.. 

:ras::fyou::004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, John2005 said:

Gledam to oddajo. Kar dobra. Se mi pa odpira kar nekaj novih vprašanj in tudi nekaj kontradiktornih tež je bilo povedanih, pravtako pa nekaj polovičnih razlag.

https://4d.rtvslo.si/arhiv/premagajmo-covid-19/174794477?fbclid=IwAR2YtQM1qYw_RJFqlf11g4BZnlrC1vU7k_vdC8_8a_MuUV9Spq_2oVV2WNk

Potem pa razlozi do konca... Kaj nam pomaga, ce eksperti oznacijo nekaj za narobe ali napol, brez razlage in podatkov...  Nic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, VS800 pravi:

FB_IMG_1627829238566.jpg

Sem skeniral, pa se je Jelko prkazal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!