Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

29 minutes ago, Erikcslo said:

Zakaj ne bi tudi o tem...

Approximately 1.3 million people die each year as a result of road traffic crashes.

Road traffic injuries are the leading cause of death for children and young adults aged 5-29 years.

vir: WHO

Jaz sem proti prometu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, ftp said:

Zakaj ne bi tudi o tem...

Approximately 1.3 million people die each year as a result of road traffic crashes.

Road traffic injuries are the leading cause of death for children and young adults aged 5-29 years.

vir: WHO

Jaz sem proti prometu ?

Nimam nič proti, če si proti prometu, pač si - tudi jaz, ko se vozim z MTB se izogibam prometu in vozim po stranskih poteh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ftp pravi:

Zakaj ne bi tudi o tem...

Approximately 1.3 million people die each year as a result of road traffic crashes.

Road traffic injuries are the leading cause of death for children and young adults aged 5-29 years.

vir: WHO

Jaz sem proti prometu ?

Jaz se ne bom vozil je pravilno. Drugi se lahko.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Jaz se ne bom vozil je pravilno. Drugi se lahko.

Jaz sem mislil obratno, ker me gužva moti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, če je kdo že tole prilepil .. zanimiva oddaja, ki je bila zadnjič na SLO 1

gre za proticepilno zaroto še pred covidom-19 

Vzamte si čas in poglejte ... bo za vse dost razumljivo, saj so slovenski podnapisi ;) 

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174795220?s=tv

Popravljeno . Popravil maus
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, maus pravi:

ne vem, če je kdo že tole prilepil .. zanimiva oddaja, ki je bila zadnjič na SLO 1

gre za proticepilno zaroto še pred covidom-19 

Vzamte si čas in poglejte ... bo za vse dost razumljivo, saj so slovenski podnapisi ;) 

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/174795220?s=tv

Ja saj proticepilci vedo že v naprej kako bo....ples oktobra, čipi in vsi cepljeni mrtvi čez dve leti....tako da...

  • Haha 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, BIF pravi:

Ja saj proticepilci vedo že v naprej kako bo....ples oktobra, čipi in vsi cepljeni mrtvi čez dve leti....tako da...

ne ne .. šlo je najprej za druge zadeve ... treba je pogledat ;) 

to pa, da boste umrli je sigurno, verjetno tudi jaz :P 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, BIF pravi:

Sem odsoten....sem si pa nastavil snemanje doma. Pogledam ko se vrnem....gotovo je zanimivo.

je ja .. sem celega pogledal .. zanimivo pogledati malo ozadje ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pol mamo kaj več časa kot do septembra?

al moram oddajo pogledat? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 8/4/2021 at 6:16 PM, Alla said:

230271486_489166692114519_4491218883001606349_n.jpg

Preberi si definicijo diskriminacije, pa boš videla, da ne bo plačal kazni za necepljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

Preberi si definicijo diskriminacije, pa boš videla, da ne bo plačal kazni za necepljenega.

Kaj je diskriminacija?

Diskriminacija je vsako neupravičeno dejansko ali pravno neenako obravnavanje, razlikovanje, izključevanje ali omejevanje ali opustitev ravnanja zaradi osebnih okoliščin, ki ima za cilj ali posledico oviranje, zmanjšanje ali izničevanje enakopravnega priznavanja, uživanja ali uresničevanja človekovih pravic in temeljnih svoboščin, drugih pravic, pravnih interesov in ugodnosti.

Da lahko govorimo o diskriminaciji, je torej nujno, da je oseba obravnavana slabše ali neenako izključno zaradi njenih osebnih okoliščin.

To pomeni, da je bil nekdo slabše obravnavan samo zaradi tega, ker je moški ali ženska (osebna okoliščina spola), ker je določene narodnosti (osebna okoliščina narodnosti), ker ima drugačno barvo polti od večine v določenem okolju (osebna okoliščina rase ali etničnega porekla), ker ne zna jezika določenega okolja (osebna okoliščina jezika), ker je kristjan, musliman ali pripadnik kakšne druge vere (osebna okoliščina vere ali prepričanja), ker ima določene invalidnosti (osebna okoliščina invalidnosti), ker je mlajši ali starejši (osebna okoliščina starosti), ker se zaljublja v osebe istega spola (osebna okoliščina spolne usmerjenosti), ker je kljub telesnim značilnostim, ki jih pripisujemo moškemu ali ženskemu spolu, njegovo ali njeno vedenje bolj podobno vedenju, ki ga pripisujemo drugemu spolu (osebna okoliščina spolne identitete in spolnega izraza), ker je nekdo brezdomec (osebna okoliščina družbenega položaja), ker je nekdo reven (osebna okoliščina premoženjskega stanja), ker ima določeno izobrazbo (osebna okoliščina izobrazbe), zaradi nosečnosti, starševstva in podobno.

V Sloveniji je diskriminacija prepovedana. Vsak, ki je bil ali je diskriminiran, se lahko za nasvet obrne na Zagovornika načela enakosti.

Varstvo pred diskriminacijo je zagotovljeno na različnih področjih družbenega življenja, pri uresničevanju človekovih pravic in temeljnih svoboščin, pri uveljavljanju pravic in obveznosti ter v drugih pravnih razmerjih na političnem, gospodarskem, socialnem, kulturnem, civilnem ali drugem področju, ne pa tudi v zasebnih razmerjih med različnimi posamezniki. Velja pa tudi za pravne osebe, če se okoliščine, ki bi lahko bile podlaga za diskriminacijo, po vsebini lahko nanašajo na te osebe.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Kaj je diskriminacija?

Diskriminacija je vsako neupravičeno dejansko ali pravno neenako obravnavanje, razlikovanje, izključevanje ali omejevanje ali opustitev ravnanja zaradi osebnih okoliščin, ki ima za cilj ali posledico oviranje, zmanjšanje ali izničevanje enakopravnega priznavanja, uživanja ali uresničevanja človekovih pravic in temeljnih svoboščin, drugih pravic, pravnih interesov in ugodnosti.

Da lahko govorimo o diskriminaciji, je torej nujno, da je oseba obravnavana slabše ali neenako izključno zaradi njenih osebnih okoliščin.

To pomeni, da je bil nekdo slabše obravnavan samo zaradi tega, ker je moški ali ženska (osebna okoliščina spola), ker je določene narodnosti (osebna okoliščina narodnosti), ker ima drugačno barvo polti od večine v določenem okolju (osebna okoliščina rase ali etničnega porekla), ker ne zna jezika določenega okolja (osebna okoliščina jezika), ker je kristjan, musliman ali pripadnik kakšne druge vere (osebna okoliščina vere ali prepričanja), ker ima določene invalidnosti (osebna okoliščina invalidnosti), ker je mlajši ali starejši (osebna okoliščina starosti), ker se zaljublja v osebe istega spola (osebna okoliščina spolne usmerjenosti), ker je kljub telesnim značilnostim, ki jih pripisujemo moškemu ali ženskemu spolu, njegovo ali njeno vedenje bolj podobno vedenju, ki ga pripisujemo drugemu spolu (osebna okoliščina spolne identitete in spolnega izraza), ker je nekdo brezdomec (osebna okoliščina družbenega položaja), ker je nekdo reven (osebna okoliščina premoženjskega stanja), ker ima določeno izobrazbo (osebna okoliščina izobrazbe), zaradi nosečnosti, starševstva in podobno.

V Sloveniji je diskriminacija prepovedana. Vsak, ki je bil ali je diskriminiran, se lahko za nasvet obrne na Zagovornika načela enakosti.

Varstvo pred diskriminacijo je zagotovljeno na različnih področjih družbenega življenja, pri uresničevanju človekovih pravic in temeljnih svoboščin, pri uveljavljanju pravic in obveznosti ter v drugih pravnih razmerjih na političnem, gospodarskem, socialnem, kulturnem, civilnem ali drugem področju, ne pa tudi v zasebnih razmerjih med različnimi posamezniki. Velja pa tudi za pravne osebe, če se okoliščine, ki bi lahko bile podlaga za diskriminacijo, po vsebini lahko nanašajo na te osebe.

ne najdem cepljenja ? :P 

sicer tudi pijanca ne, pa jih ven mečejo na ploh :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, Alla said:

Kaj je diskriminacija?

Diskriminacija je vsako neupravičeno dejansko ali pravno neenako obravnavanje, razlikovanje, izključevanje ali omejevanje ali opustitev ravnanja zaradi osebnih okoliščin, ki ima za cilj ali posledico oviranje, zmanjšanje ali izničevanje enakopravnega priznavanja, uživanja ali uresničevanja človekovih pravic in temeljnih svoboščin, drugih pravic, pravnih interesov in ugodnosti.

Da lahko govorimo o diskriminaciji, je torej nujno, da je oseba obravnavana slabše ali neenako izključno zaradi njenih osebnih okoliščin.

To pomeni, da je bil nekdo slabše obravnavan samo zaradi tega, ker je moški ali ženska (osebna okoliščina spola), ker je določene narodnosti (osebna okoliščina narodnosti), ker ima drugačno barvo polti od večine v določenem okolju (osebna okoliščina rase ali etničnega porekla), ker ne zna jezika določenega okolja (osebna okoliščina jezika), ker je kristjan, musliman ali pripadnik kakšne druge vere (osebna okoliščina vere ali prepričanja), ker ima določene invalidnosti (osebna okoliščina invalidnosti), ker je mlajši ali starejši (osebna okoliščina starosti), ker se zaljublja v osebe istega spola (osebna okoliščina spolne usmerjenosti), ker je kljub telesnim značilnostim, ki jih pripisujemo moškemu ali ženskemu spolu, njegovo ali njeno vedenje bolj podobno vedenju, ki ga pripisujemo drugemu spolu (osebna okoliščina spolne identitete in spolnega izraza), ker je nekdo brezdomec (osebna okoliščina družbenega položaja), ker je nekdo reven (osebna okoliščina premoženjskega stanja), ker ima določeno izobrazbo (osebna okoliščina izobrazbe), zaradi nosečnosti, starševstva in podobno.

V Sloveniji je diskriminacija prepovedana. Vsak, ki je bil ali je diskriminiran, se lahko za nasvet obrne na Zagovornika načela enakosti.

Varstvo pred diskriminacijo je zagotovljeno na različnih področjih družbenega življenja, pri uresničevanju človekovih pravic in temeljnih svoboščin, pri uveljavljanju pravic in obveznosti ter v drugih pravnih razmerjih na političnem, gospodarskem, socialnem, kulturnem, civilnem ali drugem področju, ne pa tudi v zasebnih razmerjih med različnimi posamezniki. Velja pa tudi za pravne osebe, če se okoliščine, ki bi lahko bile podlaga za diskriminacijo, po vsebini lahko nanašajo na te osebe.

Torej za vse stvari, katerih ne izbiraš sam.

Kar pa imaš na izbiro, pa ni diskriminacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Alla said:

Tudi vero si načeloma sam izbereš in ni ravno pogojevana z dedovanjem :P

Ne išči dlako v jajcu. Večini je postavljena v zibelko, brez možnosti izbire.

Saj tudi barvo lahko spremeniš, poglej Michael Jacksona, invalidnost si lahko sam narediš,....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, ftp said:

Saj tudi barvo lahko spremeniš, poglej Michael Jacksona

Michael Jackson je imel bolezen vitiligo - izguba kožnega pigmenta.

Popravljeno . Popravil Vin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Vin pravi:

Michael Jackson je imel bolezen vitiligo - izguba kožnega pigmenta.

to se je men z laskami naredl :cry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Vin pravi:

Bodi srečen, ker lahko bi dobil bolezen plešavosti.

že res.. ampak... bit siu pa še plešast, je pa res hudo :cry: 

pol se pa še cepjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

V Nezgodno zavarovanje poškodbe po C.O.V.I.D cepljenju niso vključene v zavarovalnino
Zavarovalnice nočejo življensko zavarovati tistih, ki so se cepili.Pri tistih, ki so pa umrli zaradi cepljenja pa imajo težave z izplačilom zavarovalnine. Ker so se cepili na lastno odgovornost, zdravilo pa je v fazi testiranja.

 

176028826_4177235165632854_6992177585646668327_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!