Skoči na vsebino

Corona cepljenje


Bmflar

Ali se boste cepili proti Korona virusu  

64 članov je glasovalo

  1. 1. Ali se boste cepili proti Korona virusu

    • Da, seveda, takoj ko bo možno
      24
    • Ne vem, počakal bom, da vidim kako deluje na drugih
      15
    • Niti slučajno, naj čipe vgrajujejo drugim
      10
    • Seveda, drugače ni možen 5G sprejem na telefonu
      15


Priporočene objave

 

Citiraj

 

177. člen

(1) Kdor se ne ravna po predpisih ali odredbah, s katerimi pristojni organ odredi pregled, razkuženje, izločitev bolnikov ali kakšne druge ukrepe za zatiranje ali preprečevanje nalezljivih bolezni pri ljudeh in s tem povzroči, da se nalezljiva bolezen razširi, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.

(2) Enako se kaznuje, kdor se ne ravna po predpisih ali odredbah, s katerimi pristojni organi določijo ukrepe za zatiranje ali preprečevanje kužnih bolezni pri živalih, ki se lahko prenesejo na ljudi, in s tem povzroči, da se kužna bolezen prenese na ljudi.

(3) Kdor stori dejanje iz prvega ali drugega odstavka tega člena iz malomarnosti, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do šestih mesecev.

(4) Če ima dejanje iz prvega, drugega ali tretjega odstavka tega člena za posledico smrt ene ali več oseb, se storilec kaznuje za dejanje iz prvega ali drugega odstavka z zaporom do osmih let, za dejanja iz tretjega odstavka pa z zaporom do petih let.

 

OK...zaradi tega virusa je bilo že precej smrti kot tudi zaradi cepiva. Je bila izdana že kakšna kazen za  smrt iz malomarnosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

Vedno ko se sprašuješ o pikecu, pomisli na otroško paralizo, ošpice itd.

 

Nisem proti vsen cepljenjem na splošno. Primeri, kot jih navajaš zgoraj, je cepljenje odpravilo mnogo bolezni. 

Vendar pa nekateri otroci, sicer redki, ampak so, odreagirajo kot npr. Avtizem, kar je huda zadeva...

Več bi morali delati na tem, da pri pred cepljenjem odkrivali, za koga je cepivo potencialno nevarno...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, vandrovec pravi:

 

OK...zaradi tega virusa je bilo že precej smrti kot tudi zaradi cepiva. Je bila izdana že kakšna kazen za  smrt iz malomarnosti?

Nimam teh podatkov, a ne bi škodilo kakšnega smučarja ali pa lovca, ki je prišel iz Afrike, opalit ...

pred 15 minutami, Endlich pravi:

Nisem proti vsen cepljenjem na splošno. Primeri, kot jih navajaš zgoraj, je cepljenje odpravilo mnogo bolezni. 

Vendar pa nekateri otroci, sicer redki, ampak so, odreagirajo kot npr. Avtizem, kar je huda zadeva...

Več bi morali delati na tem, da pri pred cepljenjem odkrivali, za koga je cepivo potencialno nevarno...

https://mojepodravje.si/pazljivo-ospice-spet-na-pohodu/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eno zadevo bom omenil.

"Obvezni" sistematski zdr. pregled v šolah ... 

Pazi zdaj finto, ni obvezen, je le pravica zavarovanca. Pa se vseeno izvaja redno, ker prinaša fantastičen zaslužek zdr. domovom.

Pa na teh pregledih deco tudi nadlegujejo, sprašujejo, merijo itd... pa vzamejo vodo, kri..., gledajo v ustno votlino in šarijo po njej. Sprašujejo, če spi pri mamici :) itd.

Zanimivo ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, motozajebant pravi:

....lokalna posebnost. Očitna samovolja omenjenga zdravstvenega doma. Jaz tega ne bi podpisal....če me ne bi želeli cepit se bi obrnil na NIJZ. Kakšna je preksa sedaj sicer ne vem....ampak pred meseci, ko smo se cepili cela familija...nobenih podpisov in privolitev. Tudi ne vidim nobene potrebe za kakršnokoli privolitev. Če je izražen interes obeh strani....države kot stranke, ki ji je precepljenost prebivalstva v interesu in mene kot prejemnoka cepiva za zaščito svojega zdravja...ni potrebe po podpisovanju ničesar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cepljenje, na način kot se odvija je neresno in nestrokovno. Še psa pred cepljenjem pregleda veterinar.

Tako pa cepijo ljudi brez zdravniškega pregleda (in se "skrivajo" za izjavo cepljenega, ki je podpisal, da je zdrav, še bolj debilno je to, da brez take izjave ne moreš do svojega zdravnika, zakaj hudiča pa bi rinil k zdravniku, če sem zdrav) .

Poznal sem enega, ki so ga tako "na hitro" dvakrat (kljub zatrjevanju njegove mame, da je napaka v evidenci in da je že bil cepljen) cepili proti otroški paralizi, pa ni nikoli shodil in je umrl pri tridesetih.

Nisem proti cepljenjem, sem pa proti paniki in nekakšni brezglavi stihiji. Cepimo zdaj, s posledicami se bomo ukvarjali kasneje ali nikoli.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Snečer said:

Še eno zadevo bom omenil.

"Obvezni" sistematski zdr. pregled v šolah ... 

Pazi zdaj finto, ni obvezen, je le pravica zavarovanca. Pa se vseeno izvaja redno, ker prinaša fantastičen zaslužek zdr. domovom.

Pa na teh pregledih deco tudi nadlegujejo, sprašujejo, merijo itd... pa vzamejo vodo, kri..., gledajo v ustno votlino in šarijo po njej. Sprašujejo, če spi pri mamici :) itd.

Zanimivo ... 

Ne samo to, zdravnica te še za jajca prime... (vsaj včasih so) 

Mene so poslali 3x scat... kire traume zato sem zdej tako čudn... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, smasher said:

Ne samo to, zdravnica te še za jajca prime... (vsaj včasih so) 

Mene so poslali 3x scat... kire traume zato sem zdej tako čudn... 

scat? al izprazni? ves kake traume ma sele zdravnica

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, smasher pravi:

Ne samo to, zdravnica te še za jajca prime... (vsaj včasih so) 

Mene so poslali 3x scat... kire traume zato sem zdej tako čudn... 

res je, tudi jajca so gleda pa vlekla je :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, nejc74 said:

scat? al izprazni? ves kake traume ma sele zdravnica

Ne mešat pregleda v osnovni s tistim pol ko folk ne morenotrok delat. 

Scat, kaj prau v detajle je treba it, baje uno jutranje scanje morš ta prvi deu ko spuca kanale mimo lončka spustit, verjetno nism navodil poslušau pa držau ta gosto scanje še odnm prejšnjega večera ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, franc pravi:

Cepljenje, na način kot se odvija je neresno in nestrokovno. Še psa pred cepljenjem pregleda veterinar.

Tako pa cepijo ljudi brez zdravniškega pregleda (in se "skrivajo" za izjavo cepljenega, ki je podpisal, da je zdrav, še bolj debilno je to, da brez take izjave ne moreš do svojega zdravnika, zakaj hudiča pa bi rinil k zdravniku, če sem zdrav) .

Poznal sem enega, ki so ga tako "na hitro" dvakrat (kljub zatrjevanju njegove mame, da je napaka v evidenci in da je že bil cepljen) cepili proti otroški paralizi, pa ni nikoli shodil in je umrl pri tridesetih.

Nisem proti cepljenjem, sem pa proti paniki in nekakšni brezglavi stihiji. Cepimo zdaj, s posledicami se bomo ukvarjali kasneje ali nikoli.

lp

Vizualni pregled je sicer bolje kot nič, ampak resnega zapleta zaradi kakšne genetske nekompatibilnosti pa najbrž ne bo zaznal?

Bolj splošno jih zanima, če si v rizični skupini.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, Endlich pravi:

 

Vendar pa nekateri otroci, sicer redki, ampak so, odreagirajo kot npr. Avtizem, kar je huda zadeva...

 

.....s tem se ne bi prav strinjal. Zadnjemu, ki je opletal na tak način s temi podatki so odvzeli licenco....in mu njegove napačne trditve tudi dokazali. 
Se pa je potrebno zavedati, da je VSAK poseg v telo (tudi preprost odvzem krvi) lahko t.i. triger za sprožanje neželjenih učinkov.

Bom poizkusil slikovito opisat, da bo lažje razumljeno.

Človeško telo je izjemno kompleksna zadeva. Na dan v povprečju "zbolimo" približno 100x. In prav toliko krat naše telo uporabi sistem obrambe na različne načine...torej prav toliko krat dnevno tudi "samoozdravimo". Za to je poskrbela narava. Ampak gre za minorne zadeve, ki so del fizioloških, metabolnih in ostalih procesov v telesu. Obstajajo pa tudi nosilci resnejših problemov, ki pa jih sam organizem "drži pod kontrolo" in jih mnogi ne opazimo ali zazanmo ali pa spregledamo minimalne znake in ne odreagiramo. Kadar pride ob tem še dodatnega "dražljaja" (od recimo alergije na jagode, pik žuželke, večji stres in podobno...dražljajev=trigerjev je lahko veliko in so različni)....telo odreagira tako, da pošlje "komando", da se obrambni mehanizmi fokusirajo na ta nov večji dražljaj. "Vojska" v telesu, se tako preusmeri na novo težavo....prej prikriti težavi, ki pa jo je držala "pod kontrolo" pa na ta način da prosto pot. In cepljenje je gotovo eden od mnogih trigerjev v telesu, ki sproži reakcijo torej odziv organizma, da se spopade   z novim "vsiljivcem" ga nevtralizira in ustvari nov obrambni zid...kar je osnovni namen cepljenja. Ker je obramba telesa obremenjena z novim vsiljivcem je spustila prej zakrit problem, ki ga je obvladovala brez zadostnega nadzora....ta pa se lahko izrazi v obliki večjih težav, ki so potem tako slavnostno opisane kot zapleti po cepljenju...teoretiki zarot pa to brezkompromisno pripišeju "nevarnemu", " netestiranemu" in ne vem kaj še cepivu. Osnovna težava, ki jo je imelo telo prej pod nadzorom, pa je v resnici problem, ki je samo "spal" in čakal da izbruhne. Npr....vsi smo nosilci rakavih celic...v življenju je samo vprašanje kaj in kdaj jih bo sprožilo....nekatere kajenje, druge alkohol, tretje stres....vsi smo v osnovi tiktakajoča bomba....Tudi ljudje z zdravim (vsaj tako mislijo) slogom življenja in zdravim prehranjevanjem fašejo raka. Je pa to jasno pogosteje pri tistih, ki uživajo prej naštete trigerje (sprožilce). 
Ampak trigerji so tudi vsa zdravila, onesnažen zrak, voda itd, zato je pač potrebno sprejet določene kompromise....in zato je tudi povdarjeno, da je koristnost cepljenja še vedno večja, kot posamezni primeri komplikacij po cepljenju. Zelo verjetno je, da bi te iste komplikacije pri teh ljudeh skozi življenje sprožilo pač nekaj drugega....pa zaradi tega ne bi nihče ustanovil nobenega gibanja in burje v kozarcu vode.

In to je osnovna težava nasprotnikov cepljenja. Velika večina ne pozna in ne razume mehanizmov in delovanja cepiv. Zato so lahka tarča izprijenih "znanstvenikov" in laičnih zdravilcev. Dejstvo je tudi da tudi mnogo cepljenih ne pozna ali razume delovanja cepiv, vendar se tega zavedajo in so dovolj prisebni, da zaupajo resnični stroki. 
Se strinjam in razumem ljudi, da imajo kot laična javnost pomisleke...ne razumem pa, da so bebavo dojemljivi za razna internetna čarovništva in neumne teorije zarot....strokovne argumente pa zavračajo in se ne potrudijo razumeti jih.....sploh ker cepljenje zoper bolezni ni neka novodobna eksperimentalna tehnika....temveč nekaj, kar je skozi zgodovino dokazalo svojo koristnost in učinkovitost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

....lokalna posebnost. Očitna samovolja omenjenga zdravstvenega doma. Jaz tega ne bi podpisal....če me ne bi želeli cepit se bi obrnil na NIJZ. Kakšna je preksa sedaj sicer ne vem....ampak pred meseci, ko smo se cepili cela familija...nobenih podpisov in privolitev. Tudi ne vidim nobene potrebe za kakršnokoli privolitev. Če je izražen interes obeh strani....države kot stranke, ki ji je precepljenost prebivalstva v interesu in mene kot prejemnoka cepiva za zaščito svojega zdravja...ni potrebe po podpisovanju ničesar.

vsak, ki se je prijavil na cepljenje je že privolil...kakorkol napiše kdorkoli pravljico in seveda prišel na cepljenje.

Jaz iz tega ne bi delal drame. Vsi cepljeni smo sami privolili, nikogar niso privlekli..s podpisom ali brez.

Večina se nas je itak naročila online..pisno..

 

mene osebno bolj moti nepriznavanje, ali slabo opozorilo cepljenim, naj prav tako pazijo, saj obstaja možnost, da se okužijo.

Ampak majo/mamo "izpolnjen" pogoj varnosti. Pol pa Zrče in žurka :P

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tako da ne bo kdo mislil da cepljeni ne vemo da so "big farma" ena samo svinjarija... 

 

Sicer ni cepivo ampak... Sistem je isti... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, BIF pravi:

.

In to je osnovna težava nasprotnikov cepljenja. Velika večina ne pozna in ne razume mehanizmov in delovanja cepiv. 

preveč pišeš :) , samo bistvo je dovolj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

preveč pišeš :) , samo bistvo je dovolj ...

Samo bistvo brez razlage ne razumejo. V tem je težava. Slišijo bistvo....razložijo jim ga pa drugi...po svoje seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, BIF pravi:

Samo bistvo brez razlage ne razumejo. V tem je težava. Slišijo bistvo....razložijo jim ga pa drugi...po svoje seveda.

Šolski sistem je nazadoval od 91 dalje ... to je dejstvo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

mene osebno bolj moti nepriznavanje, ali slabo opozorilo cepljenim, naj prav tako pazijo, saj obstaja možnost, da se okužijo.

....se popolnoma strinjam. 
Cepljenje ne ubija virusov. Cepljenje spodbuja imunski odziv organizma, da ustvari obrambo, ki bo virus uničila ali vsaj oslabila. Cepljenje ne onemogoči okužbo....bistveno pa oslabi prenose in morebitno stopnjo težavnosti bolezni.

Na splošno je slaba obveščenost o preprostih dejstvih v zvezi s cepljenjem, ki bi laični javnosti omogočila lažje razumevanje. In tu nastaja prostor za razlage raznih šarlatanov in on-line "šnelkurs" samopromotorjev, ki podajajo svoje "strokovne" razlage.

Folku pa je itak lažje prebrat nekaj vrstični zapis tepca na fb, kot nekaj strani podrobne strokovne razlage...če pa je le ta še v angleščini, pa je zaključna že pri naslovu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi špikani narobe mislijo, da so prejeli čarobni serum in da je okoli njih zid.

Spet pridemo do nerazumevanja in neznanja v zvezi s pikeci.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to bi dodal. Virus sedaj "poznamo", po skoraj dveh letih vidimo, da ne gre za smrtonosno kugo in tudi če ga fašeš, ga večina brez nekih večjih posledic obvlada.

Lahko pa bi bilo tudi drugače, k sreči ni bilo.

Zaradi tega po moje ni razloga za obvezno cepljenje.

Pa tudi ni več razloga za neko zapiranje države in izplačevanje dodatkov za delo s kavča.

Po drugi strani pa naj higienske omejitve kar ostanejo, ker vseeno vidimo, da je preveč jebivetrov pri nas, ki se požvižgajo na druge. Če pa fašejo pa se plata obrne.

Milijon turistov je na hrvaški obali, "kuga" jim ne pride do živega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

vsak, ki se je prijavil na cepljenje je že privolil...kakorkol napiše kdorkoli pravljico in seveda prišel na cepljenje.

Jaz iz tega ne bi delal drame. Vsi cepljeni smo sami privolili, nikogar niso privlekli..s podpisom ali brez.

Večina se nas je itak naročila online..pisno..

 

mene osebno bolj moti nepriznavanje, ali slabo opozorilo cepljenim, naj prav tako pazijo, saj obstaja možnost, da se okužijo.

Ampak majo/mamo "izpolnjen" pogoj varnosti. Pol pa Zrče in žurka :P

 

 

 

Ja predvsem pa zavajajo da so / smo cepljeni varni pred okužbo, kar seveda ni res, cepivo ne more preprečit virusu da pride v telo, ker cepivo ni kondom ?

@Snečer, če bi ti vidu kaj so se eni tresli lani ki niso vedli če bojo lahko šli na morčija, enim lahko rečeš, države ne bomo zaprli ampak če greste na plažo boste fasali gobavost, verjetno nebi niti stavka do konca poslušali ker bi že basali kufre in senčnike v avto. 

Popravljeno . Popravil smasher
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pučas bomo itak ugutuvil da smo se za brez veze kle preguvarjal...a lohka jest zares neki prašam k ne spremlam nevem kolk...kako je zdej s tem, k na zacetku so mogl te cepiva držat na nevem kolk 90 al se neki stupin pod nulo, zdej pa že razprodajajo pa v vsakem vaškem kontejnarju že cepjo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Alla pravi:

Zakaj pa imajo cepljeni take težave z necepljenimi? Skoz neke zgodbice in teorije lansirajo kako je bolezen blazno smrtna in da bolnice ne zdržijo tega.  A to sam zato, da lezejo v rit tistim z denarjem in vplivom?
Tko kot nategujejo necepljene, tako nategujejo tudi cepljene.

z zdravimi ..zdravimi.. 

cepljeni so par rangov nad ostalimi.. zdej stari mamci se verjetno dobro zdi da ga faše pa vseeno kam samo da ga.. 

kolk pa to paše mladmeu fantu k je nakurjen na punce pa ...

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

jaz klatim?

Torej, še 1x..osnova je samo simptomatika..več simptomov več virusa..širjenje preko dihal v večini..

in ti misliš da 2 osebe z malo ali nič izraženimi simptomi en cepljen drug ne, različno širita virus?

Sedi 1

uradna stroka in vlada določa javno mnenje, določa ukrepe in nam greni življenje,.med uradniki, kateri so edini in pravi za odločat, po tvojem mnenju.

 

ps. cepljenje zmanjša možnost okužb..samo to in pa mogoče blažji potek bolezni, odstotki so znani, oziroma jih dnevno spet prilagajajo...sploh za delto.

Cepljenje je zaenkrat koristno, vsaj za tvegano populacijo. Ma ne mi nabijat, kako je cepljen asimptomatik bolj varen od necepljenega :P

zdravega ..prosim..

pred 6 urami, Alla pravi:

A zdaj se boste že cepljeni med samo poklali?

in ? tako bomo mi postali inteligenčna smetana družbe.. 

pred 5 urami, 3nity pravi:

 

 

Gre za isti vprašalnik, ki so ga uporabljale vse zdravstvene ustanove v času epidemije - tel.temperatura več kot 37,5C, izcedek iz nosu, kašelj, boleče grlo, driska, vnetje oči, kontakt s covid-19, na koncu pa si s podpisom potrdil resničnost teh podatkov. Nikjer ni pisalo nič o cepljenju, cepivu, odgovornosti.

Ene zdr.ustanove so ta vprašalnik opravljale ustno, na cepilnem mestu pa so zaradi mase ljudi imeli natiskan list, ki si ga izpolnil na vhodu, da bi te v primeru kateregakoli pozitivnega odgovora odslovili.

 

Slučajno preberem kar podpišem.

Pa tudi bučk ne trosim po internetu, če česa ne preberem in potem o tem nimam blage veze.

ajd ne seri ..  VPRAŠALNIK O ZDRAVSTVENEM STANJU PRED CEPLJENJEM IN IZJAVA O PRIVOLITVI V CEPLJENJE1

pred 4 urami, Snečer pravi:

Morda je bilo tudi pri nas 15 min, vidiš, stranski učinki, pozabljivost.

Alkohola pa skoraj več ne pijem.

a feizer povzroča alzhajmera astra pa ne ? k ti s pozabu pit dami pa ne..

pred 4 urami, Snečer pravi:

Seveda se za svoje zdravje odločaš sam. Nerodno pa je, če s svojim nezdravjem, packarijo prenašaš na druge okoli sebe...

No, in tu bi pa morala biti kazen. Za vse, no saj v bistvu je...

Če boš resno zbolel ali se poškodoval, boš v solzah prosil strokovnjake, da ti pomagajo...

Pri vseh naštetih razvadah ne gre toliko zate, ampak predvsem za tiste okoli tebe, ki jih je potrebno zaščititi.

zdej se pa malo umiri.. cepljen prenaša če se okuži.. zdrav ne prenaša.. jasno? al ti je treba narisat ? naslikat? pa sej nisi bebav da nebi razumel - zdravi ne prenašamo virusa.. 

pred 4 urami, Endlich pravi:

Bodimo odkriti. Težko je danes vedeti, kaj je bolje. To bo šele čas pokazal, ali pa celo ne. Vsak se odloča, kot misli, da je bolje. 

Cepivo res lahko pomeni lažji potek bolezni in za določene skupine kot so starejši, kronični bolniki, ... je nabrž koristno. 

Vendar pa lahko prinaša tudi stranske učinke. Ne vsem enako. 

Na tej točki bi se ustavil. Preden so cepivo dali v uporabo, so ga testirali. Sem prepričan, da so prišli do določenih ugotovitev, kakšne do posledice in v katerih primerih so bolj neugodne. Če bi bilo to bolj transparentno, bi imeli več zaupanja v cepljenje..

Me prav zanima, koliko cepljenih se bo odlocilo še za 3 odmerek, ko bodo naznanili, da bo potreben?

za posledice še dandanes nimajo pravih podatkov.. je pa zmeraj več uradnih poročil o negativnih in celo usodnih učinkih cepiva.. 

pred 3 urami, Snečer pravi:

Še eno zadevo bom omenil.

"Obvezni" sistematski zdr. pregled v šolah ... 

Pazi zdaj finto, ni obvezen, je le pravica zavarovanca. Pa se vseeno izvaja redno, ker prinaša fantastičen zaslužek zdr. domovom.

Pa na teh pregledih deco tudi nadlegujejo, sprašujejo, merijo itd... pa vzamejo vodo, kri..., gledajo v ustno votlino in šarijo po njej. Sprašujejo, če spi pri mamici :) itd.

Zanimivo ... 

vaši štajerski dohtarji so čudni..

pred 2 urami, Snečer pravi:

Vizualni pregled je sicer bolje kot nič, ampak resnega zapleta zaradi kakšne genetske nekompatibilnosti pa najbrž ne bo zaznal?

Bolj splošno jih zanima, če si v rizični skupini.

in da "podpišeš" fizično ali pa - seveda to velja kot podpis /privolitev v cepljenje in obenem se odrečeš vsem normalnim odgovornostim drugih - če se prijaviš prek neta je isto - privolil si prostovoljno..in prostovoljno si se odrekel vsem odškodninam v primeru zapletov. 

ok to sem jaz napisal kot laik..

ti kot pravnik si pripravljen dobit tožbo nekega cepljenega ali njegovih sorodnikov po njegovi smrti če se je cepil zdrav in umrl?

pred 48 minutami, BIF pravi:

....se popolnoma strinjam. 
Cepljenje ne ubija virusov. Cepljenje spodbuja imunski odziv organizma, da ustvari obrambo, ki bo virus uničila ali vsaj oslabila. Cepljenje ne onemogoči okužbo....bistveno pa oslabi prenose in morebitno stopnjo težavnosti bolezni.

virus bo uničilo cepivo? oslabilo ga bo? ni šans.. 

cepivo samo pomaga telesu v boju z virusom.. ne more ga uničit ali oslabit.. 

si se že cepil z drugim odmerkom ? ker ne učinkuje tako kot bi po vaše moral ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

z zdravimi ..zdravimi.. 

cepljeni so par rangov nad ostalimi.. zdej stari mamci se verjetno dobro zdi da ga faše pa vseeno kam samo da ga.. 

kolk pa to paše mladmeu fantu k je nakurjen na punce pa ...

zdravega ..prosim..

in ? tako bomo mi postali inteligenčna smetana družbe.. 

ajd ne seri ..  VPRAŠALNIK O ZDRAVSTVENEM STANJU PRED CEPLJENJEM IN IZJAVA O PRIVOLITVI V CEPLJENJE1

a feizer povzroča alzhajmera astra pa ne ? k ti s pozabu pit dami pa ne..

zdej se pa malo umiri.. cepljen prenaša če se okuži.. zdrav ne prenaša.. jasno? al ti je treba narisat ? naslikat? pa sej nisi bebav da nebi razumel - zdravi ne prenašamo virusa.. 

za posledice še dandanes nimajo pravih podatkov.. je pa zmeraj več uradnih poročil o negativnih in celo usodnih učinkih cepiva.. 

vaši štajerski dohtarji so čudni..

in da "podpišeš" fizično ali pa - seveda to velja kot podpis /privolitev v cepljenje in obenem se odrečeš vsem normalnim odgovornostim drugih - če se prijaviš prek neta je isto - privolil si prostovoljno..in prostovoljno si se odrekel vsem odškodninam v primeru zapletov. 

ok to sem jaz napisal kot laik..

ti kot pravnik si pripravljen dobit tožbo nekega cepljenega ali njegovih sorodnikov po njegovi smrti če se je cepil zdrav in umrl?

virus bo uničilo cepivo? oslabilo ga bo? ni šans.. 

cepivo samo pomaga telesu v boju z virusom.. ne more ga uničit ali oslabit.. 

si se že cepil z drugim odmerkom ? ker ne učinkuje tako kot bi po vaše moral ..

kako pa veš, da si zdrav? :) pa nivo debate dvignit, da ne bo bebavost "zdravljenja"

ravno v tem je finta, lepo širijo "zdravi" osebki, ki fašejo, testi še negativni, inkubacijska pa še traja

pred 9 minutami, VS800 pravi:

Sej pučas bomo itak ugutuvil da smo se za brez veze kle preguvarjal...a lohka jest zares neki prašam k ne spremlam nevem kolk...kako je zdej s tem, k na zacetku so mogl te cepiva držat na nevem kolk 90 al se neki stupin pod nulo, zdej pa že razprodajajo pa v vsakem vaškem kontejnarju že cepjo?

to bi bila voda na mlin antiwaxerjem

češ, "saj sem ti rekel"

za hrambo cepiva pa se je najbolje obrniti na ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!