Skoči na vsebino

Po Balkanu za novoleto 2008-09


jambolaja

Priporočene objave

S kolegom se odločiva, da greva čez praznike malo po Balkanu, ogledat si glavna mesta. Na koncu sva kar veliko pokrila Srbija, Romunija, Moldavija, Transdnjesterska republika, Bolgarija, Makedonija, Albanija in Kosovo. Bila je kar nekaj zanimivih dogodkov, rojstni dan v Beogradu, novo leto v Tirani, povratek na meji Kosovo-Srbija
https://drjamtravels...-2008-4-1-2009/

spacer.png

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jambolaja, da ne boš iskal kam so potopisi izginili. Niso. So v tej rubriki, ker niso moto izleti.

Imaš pa na MSju tudi opcijo izdelave lastnega bloga.

https://motosvet.com/tabla/blogs/

v kolikor boš še kak potopis dodal, ga lahko bodisi v tole rubriko ali odpreš svoj blog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 11. 2020 ob 17:39, vandrovec pravi:

To je sedaj v času zapore preveč vznemirjajoče...kje si bil sedaj 10 plus let, da nas sedaj s tem držiš? ...kazen za nenošenje mask na slikah :)

Prej nisem pisal še bloga, ima še kakšno zgodbo za delit da hitreje mine ta 'lockdown'

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

@jambolaja, da ne boš iskal kam so potopisi izginili. Niso. So v tej rubriki, ker niso moto izleti.

Imaš pa na MSju tudi opcijo izdelave lastnega bloga.

https://motosvet.com/tabla/blogs/

v kolikor boš še kak potopis dodal, ga lahko bodisi v tole rubriko ali odpreš svoj blog.

Hvala za obvestilo. Sicer sem začel pisat blog začetek leta in se mi zdela publika tu potencial.
Zdaj prešaltat sem ali 2x pisat isto se mi ne da.

Bom v prihodnje objavljal v tej temi.

Moto izleti so izleti z motorjem ali motornim vozilom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, jambolaja pravi:

Prej nisem pisal še bloga, ima še kakšno zgodbo za delit da hitreje mine ta 'lockdown'

Hvala za obvestilo. Sicer sem začel pisat blog začetek leta in se mi zdela publika tu potencial.
Zdaj prešaltat sem ali 2x pisat isto se mi ne da.

Bom v prihodnje objavljal v tej temi.

Moto izleti so izleti z motorjem ali motornim vozilom?

moto izleti in potovanja so moto, kar naj bi pomenilo z motorjem. Blog ni vezan na nič, poskusi, mogoče se da komot prekopirat obstoječi blog v novi. 

Vendar je vsako potovanje, raje kot link imam objavo, fotke po dnevih relacije itd...ter urejeno, doborodošle saj pripomorejo bralcu z informacijami. Tudi jaz imam nekaj potopisov z avtodomom na zalogi, samo še spisat jih moram :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem trenutno spisal kakih 300 postov v 3 jezikih za 65+ držav v 20 letrih. skoraj 1000 skupaj objav, 2000 slik. tu ne bi mogel tega prenesti
probam ne biti preveč tečen in 1x tedensko objavim kako destinacijo, splošen opis, pri meni na blogu pa so potem detajli

v prihodnjem bom poiskusil bolj opširne povzetke spisat tu pa ne samo eno sliko dat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jambolaja pravi:

sem trenutno spisal kakih 300 postov v 3 jezikih za 65+ držav v 20 letrih. skoraj 1000 skupaj objav, 2000 slik. tu ne bi mogel tega prenesti
probam ne biti preveč tečen in 1x tedensko objavim kako destinacijo, splošen opis, pri meni na blogu pa so potem detajli

v prihodnjem bom poiskusil bolj opširne povzetke spisat tu pa ne samo eno sliko dat

sploh ni nič narobe. Le malce sem uredil. Vsak, ki deli zanimivosti in informacije je dobrodošel.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!