Skoči na vsebino

Menjava gum na piaggo ciao


mopedi.si

Priporočene objave

živjo, na intrnetu visim že nekaj dni in iščem odgovore na mojo težavo, zato sem se odločil, da bom svojo srečo preizskusiti še tu. imam trenutno razstavljenega piaggo ciao, ki ga restavriram-zaeenkrat uspešno. odločil sem se, da bom zamenjal še original gume-res so slabe. trenutno so gor 2-17-original firelli gume. na spletu sem našel uredu gume, ki mi odgovarjajo, in jih želim nabaviti. dimenzija novih gum: 2.25-17. gume so torej malo širše. ali nekdo, ki se zares spozna ali ima izskušnje lahko potrdi, da je to uredu in mogoče. glede nato, da ne divjam preveč in ne polagam ovinkov me drugačne-vozne lastnosti nebodo motile preveč. zanima me samo če jih lahko spravim na feltno in jih vozim.

lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, mopedi.si said:

živjo, na intrnetu visim že nekaj dni in iščem odgovore na mojo težavo, zato sem se odločil, da bom svojo srečo preizskusiti še tu. imam trenutno razstavljenega piaggo ciao, ki ga restavriram-zaeenkrat uspešno. odločil sem se, da bom zamenjal še original gume-res so slabe. trenutno so gor 2-17-original firelli gume. na spletu sem našel uredu gume, ki mi odgovarjajo, in jih želim nabaviti. dimenzija novih gum: 2.25-17. gume so torej malo širše. ali nekdo, ki se zares spozna ali ima izskušnje lahko potrdi, da je to uredu in mogoče. glede nato, da ne divjam preveč in ne polagam ovinkov me drugačne-vozne lastnosti nebodo motile preveč. zanima me samo če jih lahko spravim na feltno in jih vozim.

lp

 

Sprednja mora biti originalne dimenzije. Prijatelj je dal gor široko gumo in rezultat je bil pri bremzanju premet čez belanco. Zaradi specifičnega sprednjega vzmetenja pri zaviranju kolo potegne v eno stran in sledi blokada kolesa. Original dimenzija je čisto vredu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!