Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

36 minutes ago, ChilliPalmer said:

Kenny ze svoje standardne prbija, svojga Stonerja ne more vn prvlect, ker ga nikjer ni, Rossi pa se kar uziva :)

A ti mislis da Stoner ne? ;)

5 minutes ago, KennyJR said:

Ne vem kaj se slepomišita, ker sam na stezi nebi prišel niti blizu druge vrste... 

Pa kaj, je pac izkoristil vse nacine, sej v tem je stos... In nima popolnoma nobene veze kam BI kdo prisel, ampak samo, kam JE  kdo prisel.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno je na gridu vsaj 10kom, ki lahko nekam pridejo. Mal se jim mora poklopit s pravim materialom ter malce sreče, pa bo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

za ta prvim se vsi samo šlepajo, a ne :P

 

tko kt za fičkotom včasih v Črnokalski klanec :P 

pred 6 urami, KennyJR pravi:

Ne vem kaj se slepomišita, ker sam na stezi nebi prišel niti blizu druge vrste... 

sam je še na kavo brez veze it :ras: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, ChilliPalmer said:

Stoner ne uziva, saj je zaradi tega odsel. 

 Ni uzival, ker mu je slo na zivce vse med dirkami... pa  novinarji itd. Sedaj pa uziva na veliko, hodi po svetu, lovi ribe, uziva z druzino, denarja ma vrh glave, zivi lagodno in dela kar se mu zljubi...  Zakaj naj ne bi uzival?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, jvalant said:

 Ni uzival, ker mu je slo na zivce vse med dirkami... pa  novinarji itd. Sedaj pa uziva na veliko, hodi po svetu, lovi ribe, uziva z druzino, denarja ma vrh glave, zivi lagodno in dela kar se mu zljubi...  Zakaj naj ne bi uzival?

Ker po 10ih mimutah fizicne aktivnosti potrebuje 2 dni, da pride h sebi. Trpi za neko kronicno utrujenostjo tako, da ne, ne uziva prav dosti. 

 

Lp, Samo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Nightmare said:

Ker po 10ih mimutah fizicne aktivnosti potrebuje 2 dni, da pride h sebi. Trpi za neko kronicno utrujenostjo tako, da ne, ne uziva prav dosti. 

 

Lp, Samo

No ja, sam pravi drugace, ampak, kaj pa on ve! Tule vemo vse bolj od vseh.

Popravljeno . Popravil jvalant
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem vklopil.

Kje pa je Rossi? :) še pravi čas so ga spravili iz OEM motorja. 

Ker letos Yama OEM hara, tudi z Vinjalesom. Sicer ni nujno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhuhu... Maverick je pa nekej pojedu čez zimo. Ni več padanja po letvici v prvih krogih... 

Zarco je dokazal, da ga ni samo goflja in ego, ampak da je dec za tovarniško mašino. 

Pecco solidno. Na koncu je bil še vedno zraven, kljub temu, da je vmes malo popustil. 

Mir je mal zafrknil v zadnjem ovinku, ampak vprašanje, če je sploh mel kej šans... Suzukija sta tukaj trpela, težko sta se prebijala, na kakšni drugi pisti bosta pa nepremagljiva s takim tempom. 

Fabio in Miller sta nekaj jajcala. 

Rossi porazno, pričakovali smo vsaj borbo za 10 mesto x). Aja ne, večina jw pričakovala štengce... Haha... 

S Francom pa ne vem kaj je blo... 

Nakagami je čisto razglašen in še po tleh.. Enako Marquez... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ChilliPalmer pravi:

Kenny ze svoje standardne prbija, svojga Stonerja ne more vn prvlect, ker ga nikjer ni, Rossi pa se kar uziva :)

v zadnih 11 letih je bil stoner 1x prvak rossi pa nikoli, tako da rossi kar naj uziva in krade sedež mlajšim in bolšim dirkačem.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, KennyJR pravi:

Uhuhu... Maverick je pa nekej pojedu čez zimo. Ni več padanja po letvici v prvih krogih... 

Zarco je dokazal, da ga ni samo goflja in ego, ampak da je dec za tovarniško mašino. 

Pecco solidno. Na koncu je bil še vedno zraven, kljub temu, da je vmes malo popustil. 

Mir je mal zafrknil v zadnjem ovinku, ampak vprašanje, če je sploh mel kej šans... Suzukija sta tukaj trpela, težko sta se prebijala, na kakšni drugi pisti bosta pa nepremagljiva s takim tempom. 

Fabio in Miller sta nekaj jajcala. 

Rossi porazno, pričakovali smo vsaj borbo za 10 mesto x). Aja ne, večina jw pričakovala štengce... Haha... 

S Francom pa ne vem kaj je blo... 

Nakagami je čisto razglašen in še po tleh.. Enako Marquez... 

tis lih en tak mudel k una dva pajacmana,Jajo pa Pajo,k sta že na kvalifikacijah napovedovala kdo bo svetovni prvak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Shillien pravi:

v zadnih 11 letih je bil stoner 1x prvak rossi pa nikoli, tako da rossi kar naj uziva in krade sedež mlajšim in bolšim dirkačem.

Smo omejeni vidmo. ? Rossi dirka zadnjih 10 let, ker lahko, medtem ko Stoner ne more. Posledica prejsnjih 10 let recimo. ?

Popravljeno . Popravil ChilliPalmer
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, ChilliPalmer pravi:

Smo omejeni vidmo. ? Rossi dirka zadnjih 10 let, ker lahko, medtem ko Stoner ne more. Posledica prejsnjih 10 let recimo. ?

vseeno ne spremeni dejstva da je za penzijo in samo odžira sedež na dobrem motorju mlajšim in hitrejšim.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, ChilliPalmer said:

Smo omejeni vidmo. ? Rossi dirka zadnjih 10 let, ker lahko, medtem ko Stoner ne more. Posledica prejsnjih 10 let recimo. ?

Yep, zelo omejeni. Pa kaj ces. Nabija ker drugega ne more. Stari se vedno pele, ostali 'đeki' pa ze vsi zmahani. Enmu zraka zmankuje, druzga roka jaha, stari pa pr 43-ih se vedno suvereno odpelje. Ne vec prvoklasno ampak zadovoljivo, se podrazumeva. 'Fencki' pa vsak let druge adute zbirajo, how come? Jah, noben ne delivera... od kvartarararojcka nkol nc, ostali pa tud po preblisku, odvisno od dneva. Skratka jajc od grida. Dobr da stari se voz, se vsaj z njim ubadajo. Go Vale, pa ce si zadn vsako dirko je vredno te puhlice / komplekse prebirat. Kako ene moti, to ni normalno, pametni k  100 matr, njihovi aduti pa ze vsi v penziji al pa invalidi. Ce pa ze vozjo, so pa mitaske gor - k zihr je zihr aneda? Drgac pa ok dirka,Vinales koncno, ostale pa vse nagnat, ker kradejo prostor drugim. Rossi edin gor drzi sceno, se med 'tehnicarji' v paddocku k so lahko navijal polno njegovih nalepk, jao...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Rossi pravi:

Yep, zelo omejeni. Pa kaj ces. Nabija ker drugega ne more. Stari se vedno pele, ostali 'đeki' pa ze vsi zmahani. Enmu zraka zmankuje, druzga roka jaha, stari pa pr 43-ih se vedno suvereno odpelje. Ne vec prvoklasno ampak zadovoljivo, se podrazumeva. 'Fencki' pa vsak let druge adute zbirajo, how come? Jah, noben ne delivera... od kvartarararojcka nkol nc, ostali pa tud po preblisku, odvisno od dneva. Skratka jajc od grida. Dobr da stari se voz, se vsaj z njim ubadajo. Go Vale, pa ce si zadn vsako dirko je vredno te puhlice / komplekse prebirat. Kako ene moti, to ni normalno, pametni k  100 matr, njihovi aduti pa ze vsi v penziji al pa invalidi. Ce pa ze vozjo, so pa mitaske gor - k zihr je zihr aneda? Drgac pa ok dirka,Vinales koncno, ostale pa vse nagnat, ker kradejo prostor drugim. Rossi edin gor drzi sceno, se med 'tehnicarji' v paddocku k so lahko navijal polno njegovih nalepk, jao...

uu kako boli ko nismo vsi zaljubljeni v rossija a ne? xD

stari vozi, ampak nič ne doseže. že 4 leta ni zmagal, že 13 let ni bil prvak. Pišeš o "fenckah" pa si sam popolnoma isti. rossi edini drzi sceno HAHHA, ja zate in tebi podobne, upajmo da ko gre v penzijo tudi vi nehate spremlati gp, bo takoj bolše. Zbirat aduta in biti od nekoga navijač ni isto, bi od intelekutalca tvoje sorte pričakoval da pozna razliko, ampak vidimo da je ne.

in da so jajca od grida pišete neumneži, gp je izenačen, se lepo vidi zdaj ko ni marqueza, razlika je samo v tem da ko vozi on ostali zgledajo slabi ne zato ker so ampak zato ker je on toliko bolši.

zdej pa hitro jokat in prosit nevem koga da se prvih 11 poškoduje in s bo rossi mogoče lahko boril za stopničke.

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, GeeSXer said:

Rossi že pripeljal skozi cilj?

 

na prostem treningu naslednji teden ne bomo vedeli ali se dirko vozi, ali je ze na treningu.

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne boli, nikakor ne. On je svoje pokazal davno nazaj, se vedno drzi rekorde (in ocitno jih se bo). Sem mogoce kaj napisal oz. s cim sprozil vase hejterske postr? Samo obregnil sem se na vase 'umetnije' glede njega pa sem ze oznacen oz. me boli in podobne ? Jaz nisem zacel. Dejstvo je, da ga rabite, da se lahko tu ven mecete. Ker ostali 'vasi' pajaci niso vredni nic. Kar ne morete brez njega ? Saj vas razumem, car je, potrjujete. Keep on going...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!