Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

Žalostno je gledat starega, kak se muči in kak so ga sterali iz tovarniškega moštva. 

Včasih je računal na stopničke, če bi jih pet odstopilo, zdaj niti 10 ni dovolj.

Po moje je to njegova zadnja sezona.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morbidelli je povedal, da se mu je že pred dirko zgodilo nekaj z motorjem, kar je bilo videti tudi na posnetku, ker so očitno nekaj preverjali... Malo se je tudi nasmehnil, ko je razlagal, da ve, da ni ravno na prioritetni listi Yamahe...

Očitno ima Yamaha dovolj, da jih Petronas šola kot jih je lani in so vzeli stvari v svoje roke ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snečer pravi:

Žalostno je gledat starega, kak se muči in kak so ga sterali iz tovarniškega moštva. 

Včasih je računal na stopničke, če bi jih pet odstopilo, zdaj niti 10 ni dovolj.

Po moje je to njegova zadnja sezona.

Stari se je vsaj mučil, Morbidelli je pa kr obupal :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

Stari se je vsaj mučil, Morbidelli je pa kr obupal :D

 

Ni obupal, "crknil" mu je zadnji amortizer ( naj bi bil brez dušenja....nekaj tudi v povezavi z nižanjem ...... ) zaradi tega je vozil sekundo počasnejše kroge in vztrajal na pisti do konca, upajoč, da bodo iz zbranih podatkov .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem tudi jaz gledal dirko, in ne navijam za nikogar posebej, vendar so mi po barvni kombinaciji še najbolj všeč Dukatijevi dirkalniki in kombinezoni njihiovih dirkačev.   ?

Ducati1.jpg.7df5206f5c2fa8ac17dec5d99a95975f.jpg

Ducati2.jpg.15c7a826c9f571e2a9f3fafcde8a742f.jpg

Ducati3.jpg.45d128923069f8bb81931a9415a1351a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

A misliš, ko si star, se kr uležeš in čakaš, da umreš :?

Vozil bo, dokler mu bo v veselje in zadovoljstvo ter dokler bo zanimiv za sponzorje in cel moto GP šport.

In se lahko raztegujete in repenčite kor čte in kok odžira sedeže mlajšim... vse je dnar. V Sloveniji je ogromno nadarjenih dirkačev, pa dlje kot alpe adrija tudi gledat ne smejo ... na žalost (razen redkih odličnih izjem v endurance)

P.S.

včeraj sem navijal za Bagnjajo (Rossijev učenec :P ) ... pa na žalost ni šlo ... še ima možnosti ta let ;) 

Aha, torej dirka samo še za novec, no, pa saj to je že dolgo znano.

Po moje so slovenski dirkači že hitrejši od Rossija...? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, samo da vas obvestim: Včeraj je zmagal Maverick. Pa Mir se je res lepo prebil naprej, pa... Ker se mi zdi, da vas večina tega sploh ni opazila... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Lipstick pravi:

Ni obupal, "crknil" mu je zadnji amortizer ( naj bi bil brez dušenja....nekaj tudi v povezavi z nižanjem ...... ) zaradi tega je vozil sekundo počasnejše kroge in vztrajal na pisti do konca, upajoč, da bodo iz zbranih podatkov .........

sej Rossi je tut upal :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

sej Rossi je tut upal :P

 

 da bodo iz zbranih podatkov ......... po dirki do naslednje dirke uspel ugotovit kva je blo narobe in porihtat .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Lipstick pravi:

 da bodo iz zbranih podatkov ......... po dirki do naslednje dirke uspel ugotovit kva je blo narobe in porihtat .....

me neb jaz strica kr v smeti vrgu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Joker pravi:

Sicer pa, samo da vas obvestim: Včeraj je zmagal Maverick. Pa Mir se je res lepo prebil naprej, pa... Ker se mi zdi, da vas večina tega sploh ni opazila... :smoke:

Vsak gleda, kar želi, saj to je športno-zabaven program.

Na TV prenosu tako rossija kaj dosti niti nisi mogel videt, so bolj kazali konico.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snečer pravi:

Aha, torej dirka samo še za novec,

Mi pa do 60 ali celo 65 leta delamo za denarce, potem pa životarimo. Koliko jih ob svojem delu uživa?

On pa očitno res UŽIVA čeprav mogoče zgleda da se muči.  Mnogi precej mlajši so obupal in odšli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 3. 2021 ob 18:47, MiNa pravi:

Ni dileme. Nikamor, vozili se bodo v krogu...

Pa še to bom pripomnil. Gume pa bencin bodo tratil pa kak moped razbil v imenu razvoja. Mi iz kavčev bomo pa brihtal in pametoval... res pojma nimajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa tako perspektivni so bli... pol pa k knof s hlac...

Drgac pa Rossi bo vozil dobesedno dokler bo hotel. Sej ma svoj team, tip dejansko JE moto GP. Vejo zakaj je tam. Hejtrcki brez njega pa k riba brez vode, vsaj takrat se pomembne pocutjo. Sicer pa super dirka, Maverick koncno spet neki naredu. Isto Mir... drugi pa tuga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda, najbrz, verjetno... sam se bojda manjka. Glej, mozak vozi, ma svoje fene, vecino rekordov, uspehe kot noben drug ma gridu. In to ne morda, najbrz, verjetno in podobne 'advokatske' glupature ampak kar gotovo in zaprmej. Zdej pa debatirajte med sabo ce hocte, sej ste 'fuuull' pomembni, brez skrbi. Baje vas tud Rossi prebira in menda si je vplacal uradnega prevajalca, kateri mu prevaja vase 'mojstrovine'. Verjetno vas bo od zdaj dalje uposteval. Tko da: res ste full pomembni. Baje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 3. 2021 ob 19:45, Snečer pravi:

Starega so se rešli, yamaha takoj oživela.

in vinales je naslednji grešni kozel za kvartopirca..

pred 22 urami, Shillien pravi:

vseeno ne spremeni dejstva da je za penzijo in samo odžira sedež na dobrem motorju mlajšim in hitrejšim.

ne ven no.. morbideli ki je bil lansko leto v igri za naslov je pa odžrl kaj?

pred 22 urami, Shillien pravi:

uu kako boli ko nismo vsi zaljubljeni v rossija a ne? xD

stari vozi, ampak nič ne doseže. že 4 leta ni zmagal, že 13 let ni bil prvak. Pišeš o "fenckah" pa si sam popolnoma isti. rossi edini drzi sceno HAHHA, ja zate in tebi podobne, upajmo da ko gre v penzijo tudi vi nehate spremlati gp, bo takoj bolše. Zbirat aduta in biti od nekoga navijač ni isto, bi od intelekutalca tvoje sorte pričakoval da pozna razliko, ampak vidimo da je ne.

in da so jajca od grida pišete neumneži, gp je izenačen, se lepo vidi zdaj ko ni marqueza, razlika je samo v tem da ko vozi on ostali zgledajo slabi ne zato ker so ampak zato ker je on toliko bolši.

zdej pa hitro jokat in prosit nevem koga da se prvih 11 poškoduje in s bo rossi mogoče lahko boril za stopničke.

no pa da preštejemo in naredimo vzporednico z dirko...

koliko časa že dovi ni bil prvak? 16 let .... aja dovi ni več v igri torej mu je oproščeno..

koliko časa lorenzo ni bil prvak? 7 let .. aja jorge ni več v igri torej mu je oproščeno..

zarco - 4 leta..

bradl - 10 let.. vsa čast je bil pred rosijem..samo 9 let mlajši.. pustmo da vozi tist jajc od honde k nikamor ne gre.. sort of..

pol espargaro- 7 let

rabat - 6 let - aja ne vozi več..

morbidelli - 7 let

bagnaia - 6 let

vinales - 7 let..

binder - 4 leta.. zaostal 2 mesti ..s hondo..

martin - 2 leti..zaostal 3 mesta ..z dučetom - najmočnejšim in najhitreejšim po končni hitrosti dučejem..

alex - 1 leto..brezveze k je odstopil

 

pred 8 urami, Lipstick pravi:

Ni obupal, "crknil" mu je zadnji amortizer ( naj bi bil brez dušenja....nekaj tudi v povezavi z nižanjem ...... ) zaradi tega je vozil sekundo počasnejše kroge in vztrajal na pisti do konca, upajoč, da bodo iz zbranih podatkov .........

bka bka bka..nascal so ga pa si je moral en izgovor najt..isti rosi..

pred 16 minutami, MiNa pravi:

Mi pa do 60 ali celo 65 leta delamo za denarce, potem pa životarimo. Koliko jih ob svojem delu uživa?

On pa očitno res UŽIVA čeprav mogoče zgleda da se muči.  Mnogi precej mlajši so obupal in odšli...

ja valda ..ti si že 10 let u penziji.. :P

mlajši? ma še mulci so scagal ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

in vinales je naslednji grešni kozel za kvartopirca..

ne ven no.. morbideli ki je bil lansko leto v igri za naslov je pa odžrl kaj?

no pa da preštejemo in naredimo vzporednico z dirko...

koliko časa že dovi ni bil prvak? 16 let .... aja dovi ni več v igri torej mu je oproščeno..

koliko časa lorenzo ni bil prvak? 7 let .. aja jorge ni več v igri torej mu je oproščeno..

zarco - 4 leta..

bradl - 10 let.. vsa čast je bil pred rosijem..samo 9 let mlajši.. pustmo da vozi tist jajc od honde k nikamor ne gre.. sort of..

pol espargaro- 7 let

rabat - 6 let - aja ne vozi več..

morbidelli - 7 let

bagnaia - 6 let

vinales - 7 let..

binder - 4 leta.. zaostal 2 mesti ..s hondo..

martin - 2 leti..zaostal 3 mesta ..z dučetom - najmočnejšim in najhitreejšim po končni hitrosti dučejem..

alex - 1 leto..brezveze k je odstopil

 

bka bka bka..nascal so ga pa si je moral en izgovor najt..isti rosi..

ja valda ..ti si že 10 let u penziji.. :P

mlajši? ma še mulci so scagal ..

dajmo še povdarit da 90% teh ki si jih naštel že vsa ta leta vozi slabši motor od rossija. in ne pravim da rossi ni bil top of the top, trdim pa to da že dolgo ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Shillien pravi:

dajmo še povdarit da 90% teh ki si jih naštel že vsa ta leta vozi slabši motor od rossija. in ne pravim da rossi ni bil top of the top, trdim pa to da že dolgo ni več.

aha .. kdo je tistih 10% ???  morbidelli je eden od 12... torej se motiš.. vsi ostali so imeli zadnja leta ali enak ali boljši oz. hitrejši in močnejši motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!