Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 12 urami, spartanbp pravi:

Rossi mota zdrzati do Avstrije, da ga grem se zadnjic gledat :)

Rossiju vsaka čast, da pri njegovih letih še kolikor toliko konkurira v elitnem športu. Mene sploh ne motijo njegovi dosežki, vsak rezultat boljši od najslabšega je uspeh.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, vandrovec said:

Rossiju vsaka čast, da pri njegovih letih še kolikor toliko konkurira v elitnem športu. Mene sploh ne motijo njegovi dosežki, vsak rezultat boljši od najslabšega je uspeh.

 Ne verjamem da kogarkoli motijo Rossijevi dosezki. Se posebej v teh letih....  Ampak, tule se je govorilo, da ce veckratni prvak dirka okoli osmega, dvanajstega mesta ipd, da je to sramota, da mora tak bedak ipd, takoj nehati... Za vec njih, ki niso Rossi. Sedaj so pa 18 mesta "vsaka cast"?  In to je padec v enem letu. V tem je vsa kvaka in razlogi za prepucavanje.  Kot je nekdo rekel par let nazaj: "Saj Rossi ni tako dober, samo vsi ostali so zanic" (to je letelo na komentarje Rossi fanov o vseh drugih, pa tudi komentarje Rossija v stilu da ne ve kaj delajo pri Ducatiju, da bodo oni to resili v par minutah, ipd). Ga ne maram,  fane se manj, ne bom ga pa tlacil dol ipd (kakor nikogar drugega ne). To pa ne pomeni da ne bom takole komentiral fanboyev...   Tud to pase k sportu....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Rossiju vsaka čast, da pri njegovih letih še kolikor toliko konkurira v elitnem športu. Mene sploh ne motijo njegovi dosežki, vsak rezultat boljši od najslabšega je uspeh.

Ni problem to, ampak to, da odžira en zic... Da ima Morbidelli, ki j3 kandidat za zmage zaradi njega starejši motor... Predvsem zato bi rad videl, da se spoka... Naj gre magari na Aprilio namesto Savadorija, ki je tam samo zato, ker Aprilie noben noče vozit, pa bo vsem super... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 6. 2021 ob 11:43, KennyJR pravi:

Jooooo marko... Kva jajcaš, 5 platojev je v igri, k sm šu na 5x stavt, da bo tole dobil.... 

Pjaaaaaaaan bomoooooo :drunk:

Sem pa tko močno stiskal pesti za Oliveiro... Haha... Tud če ne bi blo pijače... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

Deco je postalo danes strah.

Ata se je vrnil

linije je kazal drugim dvem jamaham :P (pohvale FQ, je izvlekel mnogo iz skoraj slabe dirke)

Vrnu se je drug ata 93, še hitrej kot sem zapisal :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, hy650 pravi:

Spet dolgcajt od dirke... MM totalka zj..e ves sistem...dolgcajt

Ves sistem je zajebalo tistih par kapelj, pa polž Espargaro, ki je bil v tistem krogu, ko so ga morali vsi prehitet, širok kot šleper... 

Drugače je bil Oliveira celo malo hitrejši od MM. Bi bilo zanimivo, če bi ostala bolj skupaj od začetka... 

Ima pa odlično taktiko, "sem videl dež, pa sem pritisnil do konca, da naredim razliko." Ja super no res... Kr v takem slogu naprej, pa te bodo čez 2, 3 dirke samo še postrgal nekje z ograje ?

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 6. 2021 ob 22:29, spartanbp pravi:

Rossi mota zdrzati do Avstrije, da ga grem se zadnjic gledat :)

Glede na to, kako malo ima po vsaki dirki mušic na vizirju, bi moral že davno nehat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razali (Petronas): “We have agreed not to continue the contract with Rossi for the 2022 season”

 

https://motosangp.com/motogp/razali-petronas-we-have-agreed-not-to-continue-the-contract-with-rossi-for-the-2022-season/?fbclid=IwAR1TFfLhgB5otGCuPzP9UpZKsqrL7Xy-I1fn3cEJHAk_io2xuQKqv_XYVMM

 

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, gasperX said:

Hehe :) Ta diskusija bo se zanimiva, kdo je koga odpikal.

Moje mnenje, da Rossi je ze zdavnaj odlocen da gre iz Peteonasa, sam cakal je ce se mu bodo izpolnili vsi pogoji da bo drugo leto pripeljal svojo ekipo v GP, in seveda s katerim motorjem.

Me bolj zanima kaksno vlogo bo imel pri ekipi - voznik, ali vodja ekipe? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ukica pravi:

Hehe :) Ta diskusija bo se zanimiva, kdo je koga odpikal.

Moje mnenje, da Rossi je ze zdavnaj odlocen da gre iz Peteonasa, sam cakal je ce se mu bodo izpolnili vsi pogoji da bo drugo leto pripeljal svojo ekipo v GP, in seveda s katerim motorjem.

Me bolj zanima kaksno vlogo bo imel pri ekipi - voznik, ali vodja ekipe? 

Mogoce do do svojega 46tega leta oboje 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Snečer pravi:

Bolje zmaga kot 14 mesto oz kaj je delal Lorenzo Vinjales danes?

 

Za 14 mesto so morali trije odstopiti! Če bi prišli vsi skozi, bi bilo  kot na treningu. 21 od 22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, ukica pravi:

Hehe :) Ta diskusija bo se zanimiva, kdo je koga odpikal.

Moje mnenje, da Rossi je ze zdavnaj odlocen da gre iz Peteonasa, sam cakal je ce se mu bodo izpolnili vsi pogoji da bo drugo leto pripeljal svojo ekipo v GP, in seveda s katerim motorjem.

Me bolj zanima kaksno vlogo bo imel pri ekipi - voznik, ali vodja ekipe? 

Torej je veš ti bol kot rossi sam? Glede na to da je v intervjuju sam rekel da bo dirkal dokler bo imel motor, ampak da nemore potrditi da ga bo drugo leto še imel ker ni odvisno od njega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Shillien said:

Torej je veš ti bol kot rossi sam? Glede na to da je v intervjuju sam rekel da bo dirkal dokler bo imel motor, ampak da nemore potrditi da ga bo drugo leto še imel ker ni odvisno od njega...

Si sploh prebral moj zapis, preden si objavil svojega? 
Petronasu ni sporocil dokler ni vedel kaksen bo izid z njegovo ekipo v GP. Sedaj ima ekipo in motor in se mu za Petronas fucka. In nevem zakaj bi s svojim imenom/brandom sluzil denar Petronasu, ce to lahko dela sebi. Je pa vprasanje ce bo se vozil glede na rezultate.. mislim da je odvisno od tega koga bo dobil za drugega voznika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, ukica pravi:

Si sploh prebral moj zapis, preden si objavil svojega? 
Petronasu ni sporocil dokler ni vedel kaksen bo izid z njegovo ekipo v GP. Sedaj ima ekipo in motor in se mu za Petronas fucka. In nevem zakaj bi s svojim imenom/brandom sluzil denar Petronasu, ce to lahko dela sebi. Je pa vprasanje ce bo se vozil glede na rezultate.. mislim da je odvisno od tega koga bo dobil za drugega voznika. 

Saj pravim, veš več kot on sam. Z ničemer ni nakazal da se mu j**e za petronas, prej obratno. Glede na intervju ni on sporočal nič ampak je on čakal da mu sporočijo a bo še imel motor za naslednjo sezono ali ne.

In pa on z svojim imenom služi sebi pa nima veze kje vozi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Shillien said:

Saj pravim, veš več kot on sam. Z ničemer ni nakazal da se mu j**e za petronas, prej obratno. Glede na intervju ni on sporočal nič ampak je on čakal da mu sporočijo a bo še imel motor za naslednjo sezono ali ne.

In pa on z svojim imenom služi sebi pa nima veze kje vozi.

Se enkrat, pa pocasi preberi - politicno je odigral. Zakaj bi pljuval po trenutni ekipi, v kateri nima enega dosezka, ce neve kaj bo naslednje leto? Imel je dve moznosti, ampak preferiral je pri sebi drugo. Anpak ce se mu preferencna moznost izjalovi se za eno leto,  ima se zmeraj ena vrata odprta… oziroma jih je imel do sedaj.

 

Pa pismu a noben od vas ze 30 let ni menjal sihta ali kaj? 
 

In njegovo ime ne sluzi samo njemu. Sluzi vsem ki jih VR nosi na kombinezonu. Moderni izraz je influencer. Sam povem.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!