Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

Jasno, kdo mu ne privošči, vendar samo talent ni nujno dovolj. Nima harmonije, uravnoteženosti med talentom v fizičnem smislu in psihološko pripravljenostjo. Na primer Dovi je na Ducatiju začel nizati dobre rezultate ko je začel sodelovari s psihologom. Nekateri že po sami naravi tega ne potrebujejo, drugi mislijo da ga ne rabijo ker so "Bog i Batina". Dokler ni te uravnoteženosti ne veš ali si dosegel svoj maksimum. Grize te, ker si v dirki v kritčnem momentu naredil to ali ono narobe. Finta je v tem, da se kritične situacije nikoli ne ponovijo, vedno je malo drugače. E, tu pride do izraza razsodnost in seveda kilometrina.

Mimogrede, menda je bila pogodba z đamaherijo vredna 8mio, torej ga je dvakratno turiranje u iber koštalo 2mio. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj mi je ušlo... Gledam na FB posnetke dirke iz Silverstona 2012 in vidim, da je štartno ciljna ravnina drugje, kot pa je sedaj. Kdaj so pa to zamenjali?

EDIT: gledam, da F1 ima še vedno tam štart, kjer je bil prej MotoGP štart, medtem ko se je za MotoGP prestavil na drug del proge. Kje je tle fora? 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala sicer za video, ampak mi čisto nič ne razloži, razen tega, da je bil do 2011 F1 štart tam kjer je sedaj motogp štart in da je F1 štart od 2011 naprej tam, kjer je bil motogp štart do tistega leta, ki ga iščem.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boxi moto GP in boxi za F1  so po letu 2011 na različnih lokacijah. Tega leta so dokončal in odprli The Silverstone Wing v katerem sklopu so tudi garaže za F1, ta se nahaja na Hamilton Straight, garaže ( moto GP paddock ) za moto GP so ostale na National pits Straight ( stra lokacija ). Bo sedaj strokovnjaku tvojega kova bolj jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kva teb ni jasn? Če ti lih pišem, da je bil leta 2012 cilj motogp za ovinkom Club, tam kjer je sedaj cilj F1 dirk (no vsaj do 2019 je bil tam)... Sedaj pa je motogp cilj za ovinkom Woodcote... 

Če ti mogoče ni jasno je 2012 kasneje kot 2011 kot ti najavaš... 

In motogp ni mogel ostati nekje, če se je vmes spremenilo.... Lahko da je ostal 2011 na istem mestu, ampak to nima veze z mojim vprašanjem, ki je KDAAAAAJ POOOOOO LETU 2012 SE JE SPREMENIL CILJ IZ RAVNINE PO OVINKU CLUB DO RAVNINE PO OVINKU WOODCOTE? 

če že kr neki pišeš, ti vsaj ni treba bit aroganten na koncu... 

Torej če ti še malo bolj jasno prestavim... 2012 je motogp imel cilj na HAMILTON straight... In zdej me zanima KDAAAJ se je cilj prestavil na NATIONAL STRAIGHT 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff ker kažin.. dejstvo je , da te dirke ne bo zmagal vinales..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim malce pomoči. Sigurno je že kdo bil v Misanu... imam karte za kao tribuno "ARENA" pa me zanima, na kateri strani bo vhod za to tribuno.

Pripeljal se bom z busom iz mesta (Misano Adriatico) in me zanima kje naj izstopim iz busa, da ne bom pol hodil eno uro okrog piste, ker ne bom ob 8h zjutraj tam.

Bi bila ta postaja "Larga 1" najbližja?

https://goo.gl/maps/JMUcNZDjqrdNMBdU9

.... in potem to vhod?

https://goo.gl/maps/hjG3avaCXFXLQDZo6

Ali bom moral iti na kakšen drug vhod? So kakšne težave, če pridem kasneje, na moto3 dirko ob 10h recimo?

2061784844_Tribunaarena.jpg.abfaa2fbb7b1358abfa2b1def5eb8de0.jpg

496333005_RazporeddirkNedelja.jpg.89169790fe6b7f09e2bed3f0ebb26ce7.jpg

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Fantocci pravi:

Ali bom moral iti na kakšen drug vhod? So kakšne težave, če pridem kasneje, na moto3 dirko ob 10h recimo?

 

 

nima veze kdaj prideš in kdaj greš, če imaš vikend karto lahko petek, soboto, nedeljo prihajaš in odhajaš po želji. Poskusi biti toliko uvideven, da ne prideš sredi dirke in ti potem cela vrsta ustaja in se ti umika, da prideš do sedeža :D

 

tako je bilo v špilbergu, in sem prepričan, da je povsod isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez ga je spet čist stolku... Ker se je motor, pa tudi marquez sam konec koncev privaljal nazaj na progo in s sabo prinesel še en kup ruševja je bil trening celo prekinjen...

Razlog padca pa verjetno zelo nizke temperature in s tem nezmožnost ogretja gume na pravo temperaturo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 8. 2021 ob 11:43, Fantocci pravi:

Rabim malce pomoči. Sigurno je že kdo bil v Misanu... imam karte za kao tribuno "ARENA" pa me zanima, na kateri strani bo vhod za to tribuno.

Pripeljal se bom z busom iz mesta (Misano Adriatico) in me zanima kje naj izstopim iz busa, da ne bom pol hodil eno uro okrog piste, ker ne bom ob 8h zjutraj tam.

Bi bila ta postaja "Larga 1" najbližja?

https://goo.gl/maps/JMUcNZDjqrdNMBdU9

.... in potem to vhod?

https://goo.gl/maps/hjG3avaCXFXLQDZo6

Ali bom moral iti na kakšen drug vhod? So kakšne težave, če pridem kasneje, na moto3 dirko ob 10h recimo?

2061784844_Tribunaarena.jpg.abfaa2fbb7b1358abfa2b1def5eb8de0.jpg

496333005_RazporeddirkNedelja.jpg.89169790fe6b7f09e2bed3f0ebb26ce7.jpg

...pri glavnem vhodu, levo, pol greš v podhod (pod pisto), na desni zagledaš areno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thx.

Kje pa je glavni vhod, pri kateri črki na tisti moji sliki zgoraj?

Sprašujem zato, ker moram vedet, kje iz avtobusa dol (verjetno bom našel kakšen avtobus iz mesta, sicer bo treba na taxi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf... Fabio iz skoraj poškodbe do suverenega najboljšega časa... Očitno ga tudi ta vikend lahko ustavi samo še dež... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14.25 kvalifikacije na kanalu A.   ?

HVALA za obvestilo, drugače ne bi vedel da je ta vikend VN Velike Britanije , ker nismo kupil TV sporeda.  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 8. 2021 ob 16:04, KennyJR pravi:

Uf... Fabio iz skoraj poškodbe do suverenega najboljšega časa... 

Fabio je glavni, vsi ostali so le statisti...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, vandrovec said:

...zanimanja pa ni več, odkar sta petelina MM in Rossi out (v penziji) :naughty:

Zanimanja je veliko, blebetanja in nabijanja je manj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Rossi danes vrhunsko, premagal moštvenega tekmeca...

in dva ki sta odstopila

Še bolj vrhunski MM93, ki je kar dva odstopil. Edina dva na dirki. Sam da ni bil pesek. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fabio suvereno... 

Škoda predvsem za Rinsa, da se je moral prebijati iz ozadja, saj bi verjetno lahko sledil Fabioju. Mir ni imel prave hitrosti za najvišja mesta... 

Aprilii prve štengce, odkar so se vrnili v GP. Predvsem me veseli, da je to uspelo Aleixu in je bil njegov dolgoletni trud poplačan. Veliko bolje, kot pa da bi Viñales prišel naslednjo dirko in končal s prve na stopničkah... Kar se zna zgodit, če mu bo le pasal motor... 

Ducatiji so razočarali, razen Millerja, ki je na koncu rešil dirko z borbo za tretje mesto. 

Dobro tudi Espargaro. 

KTM-i so na koncu šibali... Predvsem Lecuona... Škoda, ker ne bo prostora zanj naslednjo sezono... 

Kaj je delal Rossi ne vem... Yamaha je zmagala, ostale so ble pa zadnje 3.

Marquez pa pač ne more iz svoje kože... Samo da se mu je po tisti poškodbi vse obrnilo... Do takrat je šlo vse v njegov prid leta in leta, z manjšimi izjemami, medtem ko mu gre sedaj vse v škodo... Vse se enkrat obrne... Se mi pa zdi tak scenarij, kot ga gledamo po poškodbi veliko bolj realen, glede na pristop, ki ga ima... Res ne morem verjet, kako se mu je vedno vse sešlo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!