Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

pred 1 uro, Shillien pravi:

Dixon, crutchlow in pedrosa skup tud nimajo skupno toliko startov letos kot on

rosi ima 12 startov -- ostali 8 pa so v 22 startih zbrali manj točk kot on sam.. 8 njih.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, thumper pravi:

rosi ima 12 startov -- ostali 8 pa so v 22 startih zbrali manj točk kot on sam.. 8 njih.. 

moja trditev še vseeno drži. in tudi rossi skos dirka omenjeni pa so "penzionerji" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Shillien pravi:

moja trditev še vseeno drži. in tudi rossi skos dirka omenjeni pa so "penzionerji" :D

moja o nesposobnih mulcih tudi .. njih 8 skupaj v 22 dirkah niso zmožni nabit enga starčka .. pa obračaj kakorkoli hočeš je za njim 8 mlajših.. eni celo z zeloooo dolgim stažen v moto gp..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, thumper said:

moja o nesposobnih mulcih tudi .. njih 8 skupaj v 22 dirkah niso zmožni nabit enga starčka .. pa obračaj kakorkoli hočeš je za njim 8 mlajših.. eni celo z zeloooo dolgim stažen v moto gp..

Dani pride z kavca,se usede na en KTM in ga pusti zadaj... Neaktiven dirkac. Dej pa ti povej kaj bi samo Dani naredil, ce bi vozil vse dirke in resno treniral. Dej ze nehaj z bedarijami, no! Tocno zaradi takihle bedarij ga ne maramo, se manj pa vernike...

 

  In ne tlacit v statistiko dirkaca ki vozi celo sezono in dirkace ki peljejo eno samo dirko. To NE gre skupaj, to nima veze z statistiko, to je bedarija.... Pa ne mores sestevati  drugih skupaj, jezesna na cem si ti?

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, jvalant pravi:

Dani pride z kavca,se usede na en KTM in ga pusti zadaj... Neaktiven dirkac. Dej pa ti povej kaj bi samo Dani naredil, ce bi vozil vse dirke in resno treniral. Dej ze nehaj z bedarijami, no! Tocno zaradi takihle bedarij ga ne maramo, se manj pa vernike...

 

  In ne tlacit v statistiko dirkaca ki vozi celo sezono in dirkace ki peljejo eno samo dirko. To NE gre skupaj, to nima veze z statistiko, to je bedarija.... Pa ne mores sestevati  drugih skupaj, jezesna na cem si ti?

dani razvija in testira za ktm .. eden redkih dirkačev , ki je v svoji karieri nabil vse svetovne prvake v moto gp in ni osvojil  prvenstva..

cruc je tudi testni voznik yamahe pa je že ničkolikokrat prej nažgal rosija .. 3 starti - 0 točk.

dejansko so pa razočarali bradl , rabat in pirro ..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Marči je za svojih zadnji par krogov nataknil novo mehko zadaj... Ne vem kaj je vozil Mir, ker ni pokazalo spodaj, pa še na telefonu sem gledal in nisem videl kaj je blo... ostali so vozili rabljene v zadnjem poskusu in večinoma medium... Ampak vseeno je bil najhitrejši, tudi brez tega hitrega kroga... Tudi Alex je hiter in zna bit, da bo Honda tukaj prvi favorit za zmago.

Vinales nekaj jajca... sem mislil, da bo prej hitrejši.
Je pa že ob prvi priliki dobesedno dirkal s Calvinom par krogov :D. Očitno se zadeva z Yamaho še ni polegla. Bi rekel, da če bo mel možnost Fabiu preprečit naslov, ne bo kej preveč razmišljal :D.

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v drugo so tudi nekateri ostali nataknili mehko gumo in Miller gladko prvi.. Drugi Ališ in tretji Calvin, ki je proslavljal, kot da bi zmagal v nedeljo :D ni kej. Je pokazu, da še zna :D

Jutri zjutraj bo zanimivo. Danes bo potrebno prespat in potem akcija na novo :). Preko noči zna biti precej sprememb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj je bila kar gužva za Q2... Škoda, ker ni uspelo Calvinu, ker bi mu privoščil... Hitro se je ujel z Yamaho, no dobro sej je res precej testiral. Je tam tam kot pa s Hondo lani.

Več sem pričakoval od Vinalesa vseeno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje je 93 za v penzijo :P

lepa dobra in čista borba, čestitke Bagnaii

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drama dneva je spet pripadla Moto3 razredu, kjer je Acosta po butasti vožnji tudi storil butasto napako in zaključil dirko predčasno, s seboj pa odnesel še Artigasa. Garcia, ki je tako dobil zelo lepo darilo, pa je napravil še večjo bedarijo in padel v zadnjem krogu povsem nepotrebno, potem, ko je bil nekako zasidran na tretjem mestu...

GP je bila neverjetno dogločasna dirka... Klasičen vlakec, brez prehitevanj. vedno večje razlike... razen pri prvih dveh...

Zaključek, pa daleč od dramatičnega... Markec se je ene 5x pokazal češ, tuki te bom, pa tuki te bom, pa je vedel, da tam ziher ne bo... Planiral je na avtobusni postaji in zelo zamočil, ker je padel mimo... Pecco ga je počakal... ni želel dobit block passa in je bremzal prej... tam je proga široka... vsakič je izkoristil celo širino piste, celo malo popustil bremzo pred ovinkom, da ga je neslo malo navzven... ob prehitevanju Marca, je mel še uffff placa... Gladko ga je pošolal... Počasi so ga tudi malo pogruntali, pa vejo kako dirka in tukaj je Pecco pričakoval blockpass... Glede na to, da je MM potem poširil čez celo pisto, bi rekel, da bi šla oba po tleh, če nebi...

Ker bo kdo reku, da nabijam.... evo:

image.png.e39b1a72ba0916c4542f4d3851a70e3d.png


Fabiu so pa dal za furat Vinalesov moped, ki v nedeljo ne dela.... Mal heca :D

Lani je začel pušit v Misanu... (predvsem psihično pod pritiskom). Pušil je tud v Aragonu, kjer sta bili dve dirki... Letos je na njegovo srečo samo ena... sta pa v Misanu spet 2. Ni še konec prvenstva... Pecco bo v Misanu prvi favorit, Fabio pa pod pritiskom... Pa da vidmo... Zna Pecco izvest enega Mira letos :D. No mogoče pa tudi Mir ponovi lanski zaključek sezone... Moramo vedet, da če bo Fabio naredil par slabših dirk, pa en padec, so skupaj... In ni 2x za rečt, da bo tako... Lani se ni izkazal niti v Valenciji, niti v Portimau.. Letos je Portimao dobil. Ga lahko dobi pod pritiskom?

Vinales me je razočaral.. Okej stopničke so ble mokre sanje.. ampak top 10 sem pa pričakoval... sem zihr da tole naznanja polomijo še naprej... bomo pa videli v Misanu, kjer ima že nekaj kilometrine, kam lahko seže..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, raza pravi:

Dela, kot vsi delavci tik pred penzijo......

Delavci ki tako "kao delajo" tik pred penzijo, delajo tako skozi celotno delovno dobo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Akrapovič is the only exhaust manufacturer that provides exhaust systems to MotoGP™, Moto2™, and Moto3™ teams – and not just on a supply basis. It is also a technical partner, working closely in the development phase and in ongoing collaboration between the two parties. In 2021, five factory teams on the MotoGP™ grid – 17 out of 22 riders – have Akrapovič exhaust systems on their machines."

Berem tole in se sprašujem.. Od kje liha številka? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

13 hours ago, KennyJR said:

"Akrapovič is the only exhaust manufacturer that provides exhaust systems to MotoGP™, Moto2™, and Moto3™ teams – and not just on a supply basis. It is also a technical partner, working closely in the development phase and in ongoing collaboration between the two parties. In 2021, five factory teams on the MotoGP™ grid – 17 out of 22 riders – have Akrapovič exhaust systems on their machines."

Berem tole in se sprašujem.. Od kje liha številka? 

Petronas Đamahaha:   Rozzi Akra,    Morrbiteli Sakura .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!