Skoči na vsebino

MotoGP 2021


ArcaneWater

Priporočene objave

6 hours ago, Shillien said:

Misliš dirko kjer se mu je polovica grida umaknila? 

Ti to kaj pove? Ves koliko milijonov dolarjev in koliko tisoc ur trdega visoko usposobljenega dela se vlozi v vsako dirko - ti nic ne pove, da se potem pol grida nekomu umakne, riskira ogromen vlozek cele ekipe?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

Tako pa je stisnil rep med noge...

Kot vemo ni bil edini...

Mogoče bo kdo od mladcev le ukrotil rdečega žrebca drugo sezono in zbral največ točk.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zok pravi:

Ti to kaj pove? Ves koliko milijonov dolarjev in koliko tisoc ur trdega visoko usposobljenega dela se vlozi v vsako dirko - ti nic ne pove, da se potem pol grida nekomu umakne, riskira ogromen vlozek cele ekipe?

niti ne. šumaherju se je tud še ekipni kolega moral umikat. In to da kaj dosežeš na tak način je vredno veliko manj in verjamem da ne samo meni oz. v mojih očeh.

po mojem mnenju si je tudi lorenzo (glede na rezultate!) bol zaslužil naslov in sem tudi vesel da ga je osvojil.

pa še enkrat povem, nisem rossi hater, niti nisem njegov navijač, (česar veliko število rumenih na žalost ni sposobnih ločiti) mi grejo pa hudičevo naživce (ne vsi!) njegovi navijači, ki si popolnoma vse razlagajo skozi rumena očala in bi mnogi bol spadali na nogometne tekme kot na dirke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, Shillien said:

niti ne. šumaherju se je tud še ekipni kolega moral umikat. In to da kaj dosežeš na tak način je vredno veliko manj in verjamem da ne samo meni oz. v mojih očeh.

po mojem mnenju si je tudi lorenzo (glede na rezultate!) bol zaslužil naslov in sem tudi vesel da ga je osvojil.

pa še enkrat povem, nisem rossi hater, niti nisem njegov navijač, (česar veliko število rumenih na žalost ni sposobnih ločiti) mi grejo pa hudičevo naživce (ne vsi!) njegovi navijači, ki si popolnoma vse razlagajo skozi rumena očala in bi mnogi bol spadali na nogometne tekme kot na dirke.

Eno je komanda nadrejenih da se forsira enega dirkaca, drugo je nedogovorjeni dogovor polovice grida iz protesta...

...you get the picture. Oz. ne, you don't.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 11. 2021 ob 10:25, Buschi pravi:

Ga NI in ga ne bo nikoli več...nobenega, ki bi imel takšno karizmo. V bistvu je Vale bog iz Tavulje in bo to tudi ostal !

Če potegnemo vzporednice iz F1: ga ni nobenega, ki bi tak kot Šumi. Ga NI ! Dober, po zmagah ga je presegel Jokica...sam, a naj za njega navijam, če pa skos neki joče, stoka, oblači se kot debil.

Če potegnemo vzporednice iz glasbe: naštejte mi skupino, ki je tak dobra, tak znana, ki ima takšne hite kot so jih imeli Queeni, Streitsi, Zepelini, Gansi, Metalika. Jih NI. Imagini so še najbližje temu.

Pa še bi lahko pisal o McCrash-u, Valterju Rohru, Peterhanslu,...

Garda starih klenih tapravih dedcev se poslavlja iz naših življenj. 

Beatles,Roling Stones,Deep Purple,Iron Maiden,AC/DC,The Doors,Alice Cooper,Motley Crue,Helloween,Cinderella,Skid Row,Poison,The Pogues,The Dubliners,Sex Pistols,Dead Kennedys,The Clas,Ramones,Tygers of pan tang,Billy Idol,Angelic Upstarts,Tom Patty,Black Sabath,Slaki,Pankrti,...pa še bi lohk naštevou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene predvsem moti, da je mal nižje na najboljšega overall pozabil v tehle športih... 

Gimnastičarja ?

 

Glede karizme je pa tko... Eni so prišli v MotoGP dirkat, Rossi je pa prišel še služit pa gradit "karizmo"... Verjetno res še dolgo ne bo takega... Ker za Rossija je bil tudi timing idealen... Motogp ni bil na takem nivoju marketinga, se je pa ravno začela globalizacija tega športa in pa seveda internet... 

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globalizacija tega športa, karkoli to že je, je dobila največji impulz preko Rossi-ja. Po Rossiju je vsaka kuharica vedela kaj je Moto GP. Kaj pa vem, morda je res kar nekateri trdijo, da je tak Moto GP, ki ga sedaj gledamo naredil Rossi.

Se čudim samemu sebi, da sem to napisal, saj na moto šport gledam izključno s tehničnega vidika in me bižuterija in okultizem  ( da si vrhunski ni potrebno, da si počečkan po telesu ) ne ganeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KennyJR pravi:

Rossi je pa prišel še služit pa gradit "karizmo"

Jp, bil je vizionar že pri rosnih sedemnajstih... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 11. 2021 ob 10:25, Buschi pravi:

Ga NI in ga ne bo nikoli več...nobenega, ki bi imel takšno karizmo. V bistvu je Vale bog iz Tavulje in bo to tudi ostal !

Če potegnemo vzporednice iz F1: ga ni nobenega, ki bi tak kot Šumi. Ga NI ! 

Nekoč je nekdo dejal: najlažje je navijat za najboljšega ... nimaš kaj zgrešit. Sam že vrsto let ne držim pesti za nikogar v GP, F1 pa ne gledam že več kot 10 let. Tu sta mi bila zadnja dva "simpatična" N.Mansel in D.Hill.

V WSBK sem edino vesel, če gre dobro Alvaru na Hondi, ampak kaj ko se kar preveč valja po pesku ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, Fazer03 said:

 

V WSBK sem edino vesel, če gre dobro Alvaru na Hondi, ampak kaj ko se kar preveč valja po pesku ?.

Se jutri pa v nedeljo. 2022 bo spet na panigareju. 

5 hours ago, Lipstick said:

Je to res prvic na hondi? Je res podobn princip kot “frenomotore” na tovornjakih?! Zaviranje samo z enim parom cilindrov?

1EF437AD-5DBD-4322-85BA-74014E147CB6.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...
On 3/29/2021 at 10:21 PM, Snečer said:

rezultati zadnjih let so mizerni

15 let nazaj pa je bil glavni

danes pa glavni okreva, kar se tiče dirkanja

 

O madonca, tole je pa staro. A 'ta glavni' se vedno okreva? Kot je videt italijani dobesedno rulajo GP sedaj. Ta glavni se pa ze leta sestavlja in sestavlja... Face it pobec, brez VR ni nic!

🤪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Rossi pravi:

O madonca, tole je pa staro. A 'ta glavni' se vedno okreva? Kot je videt italijani dobesedno rulajo GP sedaj. Ta glavni se pa ze leta sestavlja in sestavlja... Face it pobec, brez VR ni nic!

🤪

ne gledam več motogp, samo še f1, tako da ti težko odgovorim

vrja ni več, avte vozi, mm pa je koncal kariero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ne gledaš ne? Si pa težil k največji pacient vsem k smo gledal pa za Valeta navijal... zdej k ga ni pa ne gledaš več? Resno? Koji sucker...

MM pa niti slučajno še ni končal, prav danes ga je mali brat od VR (Marini, Luca) sredi španije pošolal. V bistvu si ga že vsak k ma 5 minut jemlje k dečka... In on je sanjal, da bo Valetove rekorde potolku? Ni kaj, karma IS A bitch, indeed. Bilo in bo tako 👍

No, ni kaj, uživaj v GP penziji, bo mogoče tukaj spet zanimivo.

Zdej grem pa še v aktualno temo kaj napisat, da vidim če bom spet pobrisan al je cenzura (pazi, na motorističnem forumu, ne kakem političnem) še vedno tako "močna" / bolna (glede na OP-a se ne čudim)...

Popravljeno . Popravil Rossi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!